9 - 11 sie 2019

Puchar Jeziora Niegocin

Giżycko, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 4* 1 1 2 1 3 1 3 12.00
2 POL POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
1 2 4 5 2 10* 4 1 19.00
3 POL POL 55953 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
OKŻ Olsztyn 2 3 3 4 3 7 2 9* 24.00
4 POL POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa 3 6 2 1 7* 1 6 6 25.00
5 POL POL 55327 JULIA SCHMIDT
Zuzanna Figel
YKP Gdynia 8 4 6 7 6 2 10* 4 37.00
6 POL POL 55650 POLA DZIK
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
5 5 7 3 4 5 8* 8 37.00
7 POL POL 55651 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KS "Baza" Mrągowo 10* 8 5 6 9 8 7 2 45.00
8 POL POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 7 10* 8 10 5 9 3 5 47.00
9 POL POL 56624 Marta Chomik
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 6 9 10* 8 8 6 5 7 49.00
10 POL POL 56623 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 9 7 9 9 10* 4 9 10 57.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 56369 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
2 1 1 7 2 2 7 8* 22.00
2 POL POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS "Dwójka" Warszawa OCS* 3 2 4 4 1 5 7 26.00
3 POL POL 56805 GABRIELA CZAPSKA
HANIA RAJCHERT
K.S. Spojnia - Warszawa 3 6* 6 6 3 6 2 3 29.00
4 POL POL 56676 EMILIA ROSZKOWSKA
TOMASZ SANTOROWSKI
K.S. Spojnia - Warszawa OCS* 8 5 1 5 3 3 6 31.00
5 POL POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS "Dwójka" Warszawa OCS* 7 4 8 1 10 4 1 35.00
6 POL POL 55384 HANNA JARZABEK
MAKSYM RICHTER
K.S. Spojnia - Warszawa OCS* 4 3 3 10 4 1 OCS 36.00
7 POL POL 56141 MATEUSZ SZWEDA
JACEK MUSZYNSKI
K.S. Spojnia - Warszawa OCS* 2 7 9 7 5 8 4 42.00
8 POL POL 56651 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "Dwójka" Warszawa
OCS* 5 8 5 8 9 6 2 43.00
9 POL POL 55565 JAN TURCZYNOWICZ
ANTONI SAPIJASZKO
K.S. Spojnia - Warszawa 1 9 10 2 6 8 DNF* DNE 47.00
10 POL POL 53621 Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
YKP Gdynia OCS* 10 9 10 9 7 DNF 5 61.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt U17D U19D U17M U19M
1 POL POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 5* 1 3.00 1
2 POL POL 6370 Patryk Kosmalski
Tomasza Lewandowski
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
3 3 2 5* 8.00 1
3 POL POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
K.S Spójnia - Warszawa 7* 2 4 3 9.00 2
4 POL POL 55953 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
OKŻ Olsztyn 2 9* 3 4 9.00 1 2
5 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
K.S Spójnia - Warszawa 17* 7 1 6 14.00 3
6 POL POL 56625 MIKOŁAJ MERKLER
Jakub Kamińki
Giżycka Grupa Regatowa 9 4 10* 2 15.00 2 4
7 POL POL 55565 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 4 6 6 7* 16.00 5
8 POL POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS "Dwójka" Warszawa 5 8* 8 8 21.00 3
9 POL POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 12 5 7 15* 24.00 1 4
10 POL POL 55384 Hanna Jarząbek
Maksym Richter
K.S Spójnia - Warszawa 6 12* 12 12 30.00 6
11 POL POL 55651 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KS "Baza" Mrągowo 11 10 14* 10 31.00 3 7
12 POL POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
8 14* 11 14 33.00 2 5
13 POL POL 55650 POLA DZIK
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
10 15 9 18* 34.00 3 6
14 POL POL 56651 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "Dwójka" Warszawa
14* 13 13 9 35.00 4 8
15 POL POL 56623 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 15 17* 15 11 41.00 5 9
16 POL POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 13 18* 16 13 42.00 6 10
17 POL POL 56624 Marta Chomik
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 18 11 19* 17 46.00 4 7
18 POL POL 55327 Julia Schmidt
Zuza Figel
YKP Gdynia 16 16 17* 16 48.00 5 8
19 POL POL 53621 Zuzanna Olowiak
Zofia Kucharska
YKP Gdynia 22* 20 18 20 58.00 6 9
20 POL POL 56627 Amelia Rasz
Maria Konarzewska
Giżycka Grupa Regatowa 20 19 20 21* 59.00 7 10
21 POL POL 1 Bartosz Bojarski
Mikołaj Osiowy
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 21 22 DNF* 19 62.00 7 11
22 POL POL 53374 RADOSŁAW PARZYCH
GRZEGORZ SITAREK
KS "Baza" Mrągowo 19 21 OCS* 22 62.00 8 12
23 POL POL 52423 Jan Macugowski
Jakub Kreft
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW DNF* DNF DNF RET 72.00 9 13
MP w Spincie 420 U17 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
MP w Sprincie 420 U19 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Puchar Polski 420 Wyniki oficjalne po 4 wyścigach