Puchar Jeziora Niegocin

9 - 11 sie 2019

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
MP w Sprincie 420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 56676 EMILIA ROSZKOWSKA
TOMASZ SANTOROWSKI
KS Spójnia Warszawa 17.07.2019, 00:18
2 POL 55565 JAN TURCZYNOWICZ
ANTONI SAPIJASZKO
KS Spójnia Warszawa 17.07.2019, 00:22
3 POL 56805 GABRIELA CZAPSKA
HANIA RAJCHERT
KS Spójnia Warszawa 17.07.2019, 00:31
4 POL 56141 MATEUSZ SZWEDA
JACEK MUSZYNSKI
KS Spójnia Warszawa 17.07.2019, 00:39
5 POL 55384 HANNA JARZABEK
MAKSYM RICHTER
KS Spójnia Warszawa 17.07.2019, 00:50
6 POL 56369 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
17.07.2019, 21:55
7 POL 55650 POLA DZIK
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
18.07.2019, 19:30
8 POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
21.07.2019, 08:35
9 POL 55327 JULIA SCHMIDT
Zuzanna Figel
YKP Gdynia 27.07.2019, 21:49
10 POL 56623 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 29.07.2019, 11:23
11 POL 55651 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo 31.07.2019, 17:09
12 POL 56651 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
02.08.2019, 14:55
13 POL 56625 Mikołaj Merkler
Jakub Kamiński
Giżycka Grupa Regatowa 02.08.2019, 17:03
14 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 02.08.2019, 19:02
15 POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
KS BAZA Mrągowo 02.08.2019, 19:32
16 POL 55953 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
OKŻ Olsztyn 02.08.2019, 22:10
17 POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS Dwójka Warszawa 04.08.2019, 21:39
18 POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS Dwójka Warszawa 04.08.2019, 22:57
19 POL 56624 Marta Chomik
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 05.08.2019, 11:49
20 POL 53621 Zuzanna Ołowiak
Zofia Kucharska
YKP Gdynia 05.08.2019, 21:26
Puchar Polski 420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 56625 MIKOŁAJ MERKLER
Jakub Kamińki
Giżycka Grupa Regatowa 15.07.2019, 22:47
2 POL 55384 Hanna Jarząbek
Maksym Richter
KS Spójnia Warszawa 17.07.2019, 16:26
3 POL 6370 Patryk Kosmalski
Tomasza Lewandowski
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
17.07.2019, 21:49
4 POL 55650 POLA DZIK
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
SSW MOS Iława
18.07.2019, 18:27
5 POL 55327 Julia Schmidt
Zuza Figel
YKP Gdynia 18.07.2019, 21:32
6 POL 55565 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 19.07.2019, 22:20
7 POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA
Dominika OŁOWIAK
CHKŻ Chojnice
YKP Gdynia
21.07.2019, 08:22
8 POL 53374 RADOSŁAW PARZYCH
GRZEGORZ SITAREK
KS BAZA Mrągowo 21.07.2019, 22:24
9 POL 53621 Zuzanna Olowiak
Zofia Kucharska
YKP Gdynia 28.07.2019, 11:25
10 POL 56627 Amelia Rasz
Maria Konarzewska
Giżycka Grupa Regatowa 28.07.2019, 18:37
11 POL 56623 Jan Gierzyński
Paweł Kuszewski
Giżycka Grupa Regatowa 29.07.2019, 11:11
12 POL 56624 Marta Chomik
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa 30.07.2019, 13:03
13 POL 1 Bartosz Bojarski
Mikołaj Osiowy
KS Viking Człuchów 31.07.2019, 11:36
14 POL 52423 Jan Macugowski
Jakub Kreft
KS Viking Człuchów 31.07.2019, 11:36
15 POL 55651 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo 31.07.2019, 17:33
16 POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS Dwójka Warszawa 01.08.2019, 14:16
17 POL 55953 Ludwik Grzelak
Marcel Montrymowicz
OKŻ Olsztyn 02.08.2019, 16:50
18 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 02.08.2019, 18:50
19 POL 54956 Amelia Linowska
Julia Chmiel
KS BAZA Mrągowo 02.08.2019, 19:39
20 POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS Dwójka Warszawa 02.08.2019, 22:22
21 POL 56651 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
03.08.2019, 20:55
22 POL 56805 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
KS Spójnia Warszawa 08.08.2019, 22:53
23 POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
KS Spójnia Warszawa 08.08.2019, 22:58
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.