Puchar Hotelu Robert’s Port

9 - 10 paź 2021

Stare Sady, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Sport
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
Tak
Tak
24.09.2021, 12:40
2 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
27.09.2021, 17:33
3 Maciej Bienias
Jacek Kamiński
Krzysztof Rubinkowski
1982
1987
1985
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
28.09.2021, 11:17
4 Paweł Kalota
Marek Wąsowski
Jakub Wróblewski
1992 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
30.09.2021, 13:14
5 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
30.09.2021, 18:22
6 Marcin Styborski
Paweł Leksycki
DawId Płotka
1981
1999
1997
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
03.10.2021, 19:33
7 Jan Stremlau
Hanna Dzik
Tomasz Kochanowski
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
03.10.2021, 20:28
8 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Monika Daniłowska
1981
Tak
Tak
03.10.2021, 20:40
9 Piotr Sikorski
Ela Malarz
Beniamin Piksa
1983
2000
1983
Tak
Tak
04.10.2021, 09:59
10 Aleksandra Jędryczka
Patryk Kosmalski
Bogdan Kravchenko
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
04.10.2021, 10:12
11 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Maciej Chatłas
1982 Pronaw AKM Gdańsk
Tak
Tak
04.10.2021, 10:14
12 Andrzej Mańczak
Justyna Mańczak
Michał Kobylański
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
Tak
Tak
04.10.2021, 20:27
13 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
1957
1981
1979
Loyalty Point Racing Team
Tak
Tak
04.10.2021, 20:46
14 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Bartłomiej Banasik
1999
1999
Vector Sails
Tak
Tak
04.10.2021, 22:12
15 Małgorzata Kosciuczuk
Justyna Bunar
Anna Smela
Klub Żeglarski "KAMENA"
Tak
Tak
05.10.2021, 08:56
Omega Standard
# Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Krzysztof Łazarski
Michal Zera
Lidia Kowal
Robert's Port
Tak
Tak
24.09.2021, 07:15
2 Marcin Dużkowski
Filip Drużkowski
Grzegorz Kotra
1971 KORSIL
Wicherek Brzesko
Tak
Tak
25.09.2021, 10:15
3 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980
1992
1994
LIRA KKŻ Kościan
Tak
Tak
27.09.2021, 20:51
4 Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
1962
1987
1976
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
Tak
Tak
28.09.2021, 15:59
5 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
1984
1976
2020
Monster Sailing Wrocław
Tak
Tak
30.09.2021, 15:34
6 Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Paweł Bronowicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
Tak
Tak
30.09.2021, 15:59
7 Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Jacek Smuszkiewicz
2003
2000
1968
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr"
Tak
Tak
30.09.2021, 16:29
8 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Szymon Danielczyk
Tak
Tak
01.10.2021, 15:29
9 Robert Dąbrowski
Marek Ciereszko
Kamila Ciereszko
IKAR Jedlnia Letnisko
Tak
Tak
01.10.2021, 21:09
10 Tomasz Siwiński
Zbigniew Hayn
Arkadiusz Srokowski
Hals Chodzież
Tak
Tak
01.10.2021, 22:24
11 Krzysztof Grajewski
Ksawery Wierzbicki
Magda Piepiora
1977
2003
2000
Dach System Sailing Team
Tak
Tak
03.10.2021, 19:55
12 Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Tak
Tak
03.10.2021, 20:45
13 Tomasz Staśkiewicz
Robert Mroczkowski
1973
1973
KŻ Petrochemia Płock
Tak
Tak
04.10.2021, 08:53
14 Radosław Stachurski
Mateusz Kaczmarowski
Joanna Pestyk
1977
1997
1980
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
04.10.2021, 11:06
15 Michał Oberski
Ewa Man-Witańska
Jerzy Oberski
1992
1970
1956
Fundacja Żeglarska DAR ŚLĄSKA
Tak
Tak
04.10.2021, 13:01
16 Kuba Jurczak
Jakub Dolecki
Karol Podolski
2003
2005
2005
MOS Ilawa
Tak
Tak
04.10.2021, 16:14
17 Ewa Piksa
Marta Sikorska
Karolina Zasada
1982
1986
1983
Tak
Tak
04.10.2021, 19:46
18 Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Piotr Bachman
1994 KŻ Petrochemia Płock
Tak
Tak
04.10.2021, 23:14
19 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
1980 Bitnair Nowa Sól
Tak
Tak
04.10.2021, 23:18
20 Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
Tak
Tak
09.10.2021, 07:41
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.