Puchar Gminy Kościerzyna Cadet

31 lip - 2 sie 2020 Wdzydze, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
Pkt
1
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
1
1
2*
1
1
4.00
2
POL 9903
Malwina Walter
Zofia Wolska
2003
2004
K
ŻUKS Stężyca
3
3
1
2
4*
9.00
3
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M
UKŻ Ostróda
4*
2
3
3
2
10.00
4
POL 9250
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
5
12*
7
4
6
22.00
5
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
K
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2
7
4
10*
10
23.00
6
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K
UKŻ Ostróda
6
5
10*
5
7
23.00
7
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
K
MKŻ Mikołajki
8
8
6
9*
3
25.00
8
POL 9972
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
K
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
7
4
15*
6
9
26.00
9
POL 9959
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
M
K
MKŻ Mikołajki
10
6
5
DNF*
12
33.00
10
POL 9102
Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
13*
11
8
8
8
35.00
11
POL 9901
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
K
ŻUKS Stężyca
17
13
9
DNF*
5
44.00
12
POL 10071
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
M
UKŻ Ostróda
12
9
11
DNF*
13
45.00
13
POL 9463
AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
K
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
11
19
DNF*
7
11
48.00
14
POL 925
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
9
10
13
DNF*
16
48.00
15
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
K
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
16
17
12
DNF*
15
60.00
16
POL 9134
KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
K
UKS WODNIACY GARCZYN
14
16
14
DNF*
DNF
65.00
17
POL 9756
OLGA SZARMACH
ZOFIA PRZYBYŁA
2003
2008
K
UKS WODNIACY GARCZYN
15
15
16
DNF*
DNF
67.00
18
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
19
14
18
DNF*
DNF
72.00
19
POL 9606
Jakub Klasa
Wojciech Dmochowski
2006
2011
M
ŻUKS Stężyca
20
20
19
DNF*
14
73.00
20
POL 9135
ZOFIA SCHÜTZ
ZUZANNA PLATA
2006
2006
K
UKS WODNIACY GARCZYN
18
18
17
DNF*
DNF
74.00