31 lip - 2 sie 2020

Puchar Gminy Kościerzyna Cadet

Wdzydze, Polska
Wyniki
# Nr Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 14 POL POL 925 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:44
2 9 POL POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:28
3 13 POL POL 9102 Oskar Plichta
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:40
4 5 POL POL 9134 KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN 27.07.2020, 12:44
5 6 POL POL 9135 ZOFIA SCHÜTZ
ZUZANNA PLATA
2006
2006
UKS WODNIACY GARCZYN 27.07.2020, 13:22
6 15 POL POL 9250 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:47
7 6 POL POL 9463 AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
27.07.2020, 13:22
8 10 POL POL 9602 Agnieszka Kąkol
Tymoteusz Roszkowski
2003
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:31
9 16 POL POL 9606 Jakub Klasa
Wojciech Dmochowski
2006
2011
ŻUKS Stężyca 28.07.2020, 21:20
10 7 POL POL 9756 OLGA SZARMACH
ZOFIA PRZYBYŁA
2003
2008
UKS WODNIACY GARCZYN 28.07.2020, 14:45
11 8 POL POL 9801 Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:23
12 16 POL POL 9901 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 28.07.2020, 21:20
13 16 POL POL 9903 Malwina Walter
Zofia Wolska
2003
2004
ŻUKS Stężyca 28.07.2020, 21:20
14 4 POL POL 9956 Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
MKŻ Mikołajki 27.07.2020, 10:51
15 4 POL POL 9959 Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki 27.07.2020, 10:51
16 3 POL POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 21.07.2020, 19:02
17 11 POL POL 9972 Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:34
18 12 POL POL 9996 Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 28.07.2020, 15:37
19 1 POL POL 10034 Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda 21.07.2020, 18:50
20 2 POL POL 10071 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda 21.07.2020, 18:57