Puchar Gminy Kościerzyna

19 - 22 sie 2021 Wdzydze Kiszewskie, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
1
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
1
5*
4
1
6.00
2
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2
4
15*
2
8.00
3
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
3
2
5*
4
9.00
4
POL 9901
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
K
ŻUKS Stężyca
4
3
3
6*
10.00
5
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
K
UKŻ Ostróda
5
6*
1
5
11.00
6
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
K
MKŻ Mikołajki
7
1
6
9*
14.00
7
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
K
UKS WODNIACY GARCZYN
6
17*
9
3
18.00
8
POL 9606
Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
M
ŻUKS Stężyca
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
10
13
2
15*
25.00
9
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
M
UKŻ Ostróda
11*
7
8
10
25.00
10
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
M
UKŻ Ostróda
9
9
10*
8
26.00
11
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
M
K
MKŻ Mikołajki
13*
8
13
7
28.00
12
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
K
M
UKS WODNIACY GARCZYN
8
10
11*
11
29.00
13
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
12*
12
7
12
31.00
14
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
19*
11
12
14
37.00
15
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
K
ŻUKS Stężyca
16
16
UFD*
13
45.00
16
POL 9463
Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
K
UKS WODNIACY GARCZYN
DNF*
14
14
21
49.00
17
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
K
UKŻ Ostróda
17
15
DNF*
17
49.00
18
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
ŻUKS Stężyca
14
18
DNF*
20
52.00
19
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Bartosz Lorenc
2009
2011
K
M
MKŻ Mikołajki
22
20
DNF*
16
58.00
20
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
15
RET*
DNF
18
61.00
21
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Antonina Kuliś
2006
2012
M
K
UKŻ Ostróda
20
19
DNF*
23
62.00
22
POL 9134
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
K
UKS WODNIACY GARCZYN
21
21
UFD*
22
64.00
23
POL 9958
Łucja Falęcik
Piotr Jakubowski
2009
2012
K
M
MKŻ Mikołajki
18
23
DNF*
UFD
69.00
24
POL 96
Maksymilian Konkel
Aleksander Konkel
2007
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
23
UFD*
UFD
19
70.00
25
POL 9758
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
M
MKŻ Mikołajki
24
22
DNF*
26
72.00
26
POL 9460
Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2009
K
M
UKŻ Ostróda
DNF*
24
DNF
24
76.00
27
POL 9135
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
2007
2009
K
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
DNF*
25
UFD
25
78.00