Puchar Gminy Kościerzyna

19 - 22 sie 2021

Wdzydze Kiszewskie, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 11.08.2021, 07:52
2 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda 11.08.2021, 07:52
3 Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda 11.08.2021, 07:52
4 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda 11.08.2021, 07:52
5 Wojciech Ptaszkiewicz
Antonina Kuliś
2006
2012
UKŻ Ostróda 11.08.2021, 07:52
6 Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda 11.08.2021, 07:52
7 Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 12.08.2021, 17:38
8 Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki 12.08.2021, 17:45
9 Łucja Falęcik
Piotr Jakubowski
2009
2012
MKŻ Mikołajki 12.08.2021, 17:50
10 Natalia Pieńkowska
Bartosz Lorenc
2009
2011
MKŻ Mikołajki 12.08.2021, 17:55
11 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 12.08.2021, 18:03
12 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 15.08.2021, 22:04
13 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 15.08.2021, 22:11
14 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław 15.08.2021, 22:19
15 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 15.08.2021, 22:30
16 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 16.08.2021, 16:05
17 Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS Wodniacy Graczyn 16.08.2021, 16:07
18 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Graczyn 16.08.2021, 16:10
19 Karola Markowska
Blanka Barełkowska
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 16.08.2021, 16:12
20 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
UKS Wodniacy Graczyn 16.08.2021, 16:14
21 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
UKŻ Lamelka Kartuzy
16.08.2021, 20:00
22 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 16.08.2021, 20:00
23 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 16.08.2021, 20:00
24 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca 16.08.2021, 21:08
25 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 19.08.2021, 23:20
26 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 19.08.2021, 23:28
27 Maksymilian Konkel
Aleksander Konkel
2007
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 19.08.2021, 23:32
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.