Puchar Gminy Kościerzyna

19 - 22 sie 2021 Wdzydze Kiszewskie, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
2
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
3
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
4
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
5
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Antonina Kuliś
2006
2012
UKŻ Ostróda
6
POL 9460
Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
7
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
8
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
9
POL 9958
Łucja Falęcik
Piotr Jakubowski
2009
2012
MKŻ Mikołajki
10
POL 9810
Natalia Pieńkowska
Bartosz Lorenc
2009
2011
MKŻ Mikołajki
11
POL 9758
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
12
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
13
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
14
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
15
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
16
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS WODNIACY GARCZYN
17
POL 9463
Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS WODNIACY GARCZYN
18
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
19
POL 9135
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
2007
2009
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
20
POL 9134
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
UKS WODNIACY GARCZYN
21
POL 9606
Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
22
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
23
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
24
POL 9901
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca
25
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
26
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
27
POL 96
Maksymilian Konkel
Aleksander Konkel
2007
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy