Puchar Dziwnowa (Energa Sailing Cup)

3 - 5 cze 2016

Dziwnów, Polska

Wyniki regat
Optimist A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 F8 F9 Pkt
1 POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 2 2 18* 4 1 18 1 4 3 35.00
2 POL 1791 Gabriela Czapska KS Energetyk Jaworzno 2 1 10 14* 12 3 4 2 2 36.00
3 POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 4 12 3 5 2 24* 1 9 1 37.00
4 POL 1924 Filip Szmit Giżycka Grupa Regatowa 15* 8 5 9 1 6 3 3 5 40.00
5 POL 1891 Jakub Gołębiowski SSW MOS Iława 1 1 UFD* 1 7 1 20 6 4 41.00
6 POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 1 2 1 3 5 25* 13 11 6 42.00
7 POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 3 3 2 13 2 12 6 30* 10 51.00
8 POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia 4 15 4 38* 3 2 10 1 13 52.00
9 POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 3 3 2 19 6 10 3 68* 7 53.00
10 POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 14 16 19* 16 3 6 8 7 12 82.00
11 POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 5 10 12 22* 14 9 6 10 16 82.00
12 POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa 10 5 7 10 9 BFD* 7 22 14 84.00
13 POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 19* 12 1 3 12 17 17 14 17 93.00
14 POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 9 6 6 6 BFD* 4 5 37 23 96.00
15 POL 1807 Weronika Jaroszek Opti CWM Gdynia 16 37* 9 7 5 5 7 24 27 100.00
16 POL 2206 Zofia Korsak MKS Szkuner Myślibórz UFD* 4 8 20 13 16 18 5 24 108.00
17 CZE 681 Lukas Wehrenberg YC PTTK Beskid Nowy Sącz 12 7 18 25 8 22 4 12 DNF* 108.00
18 POL 1296 Mikołaj Merkler KS BAZA Mrągowo 18 5 12 5 16 3 10 45 49* 114.00
19 POL 1991 Klara Sobczak MKS Szkuner Myślibórz 5 18 3 43 BFD* 7 19 13 8 116.00
20 POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 11 11 11 1 BFD* 1 9 17 62 123.00
21 POL 1780 Antoni Sapijaszko KS Energetyk Jaworzno 59* 27 7 2 13 28 23 19 19 138.00
22 POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus YC Olsztyn 18 11 19 27 10 2 12 47 50* 146.00
23 POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 15 14 11 6 20 30 24 27 52* 147.00
24 POL 954 Kacper Fabian MKS Szkuner Myślibórz 14 8 15 35 24 41* 11 15 25 147.00
25 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 24 4 16 10 18 DSQ* 28 34 15 149.00
26 POL 1661 Jan Gierzyński KS Energetyk Jaworzno 6 24 17 2 4 29 44* 38 30 150.00
27 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Energetyk Jaworzno 8 14 20 12 9 26 2 65* 59 150.00
28 POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 26 BFD* 4 17 7 8 14 46 32 154.00
29 POL 2020 Emilia Roszkowska KS Energetyk Jaworzno 12 7 15 17 22 20 8 57* 55 156.00
30 POL 1988 Przemysław Machowski MKS Szkuner Myślibórz 16 13 5 26 40 BFD* 31 16 11 158.00
31 POL 1747 Juliusz Hebel KS BAZA Mrągowo 10 21 40 22 26 15 47* 8 20 162.00
32 POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 30 9 43 9 20 13 16 51* 22 162.00
33 POL 1444 Oskar Ponto Opti CWM Gdynia 11 9 6 35 4 19 21 58 65* 163.00
34 POL 1674 Szczepan Damasiewicz OŚ AZS Poznań 6 UFD* 23 24 6 11 2 48 51 171.00
35 POL 1587 Maciej Panas MKŻ Arka Gdynia 9 41 14 29 27 4 30 18 56* 172.00
36 POL 1870 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 17 28 8 25 37 5 16 39 44* 175.00
37 BLR 73 Ignatiy Mikhailets SDUSHOR MINSK 25 16 38 18 21 20 18 21 DNF* 177.00
38 POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia 28 30 30 40 16 15 5 23 48* 187.00
39 CZE 765 Matěj Jurečka Nauticus YC Olsztyn 19 28 20 18 23 27 12 42 46* 189.00
40 POL 1852 Mateusz Szweda KS Energetyk Jaworzno 30 17 13 4 41 BFD* 40 31 18 194.00
41 POL 1759 Jakub Ławicki Opti CWM Gdynia 13 20 13 36 11 33 42 54* 26 194.00
42 POL 1663 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 34 21 31 24 22 21 20 59* 21 194.00
43 CZE 2051 Zosia Burska Nauticus YC Olsztyn 23 45 DNF* 13 10 32 17 43 29 212.00
44 POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 23 25 27 15 38 32 13 41* 40 213.00
45 POL 1459 Oliwier Urbański OŚ AZS Poznań UFD* 6 9 16 29 BFD 21 29 34 214.00
46 POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 22 26 22 32 31 16 29 62* 37 215.00
47 POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS Charzykowy 8 22 33 37 11 BFD* 15 53 38 217.00
48 POL 2048 Gabriela Kulka KS Energetyk Jaworzno 24 27 32 41 15 52* 11 25 42 217.00
49 IRL 1502 Trevor Bolger YC PTTK Beskid Nowy Sącz 33 19 21 27 18 42 9 63* 54 223.00
50 POL 1576 Antoni Sopata KS AZS AWFiS Gdańsk 35 10 34 43* 17 40 28 32 35 231.00
51 POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 7 34 52 33 19 38 30 20 60* 233.00
52 POL 1586 Bartosz Danowski MKŻ Arka Gdynia 33 44 31 11 34 19 35 49* 28 235.00
53 POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn UFD* 45 16 21 21 17 37 33 45 235.00
54 POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa 26 35 33 23 15 23 25 69* 64 244.00
55 POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 22 29 UFD* 32 31 12 33 35 53 247.00
56 POL 1777 Adrianna Skrzecz UKS FIR Warszawa 21 41* 32 34 30 22 29 40 41 249.00
57 POL 1775 Ivo Zachrias MKŻ Arka Gdynia 25 25 28 19 44 7 45 61* 58 251.00
58 POL 1902 Jakub Kazukiewicz Giżycka Grupa Regatowa 28 37 25 31 45 27 65* 28 31 252.00
59 POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ Horn Kraków 40 26 59* 31 42 28 34 44 9 254.00
60 POL 1460 Rafał Szubert OŚ AZS Poznań 39 13 35 28 34 35 35 50* 39 258.00
61 POL 1660 Zuzanna Figel Opti CWM Gdynia 42 24 26 28 8 26 50 64* 57 261.00
62 CZE 618 Kateřina Viková YC PTTK Beskid Nowy Sącz 40 23 28 42 37 33 62* 26 33 262.00
63 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 27 32 44 12 19 BFD* 14 55 61 264.00
64 BLR 232 Savelii Morozov SDUSHOR MINSK 51 38 22 7 32 36 36 52 63* 274.00
65 POL 1708 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa RET* 40 26 21 17 9 31 66 66 276.00
66 POL 1297 Cezary Sternicki KS BAZA Mrągowo 20 22 36 50 33 23 56* 56 36 276.00
67 POL 2222 Natalia Deja KS Energetyk Jaworzno 13 20 47 55* 43 31 43 36 47 280.00
68 BLR 200 Ivan Mshenski SDUSHOR MINSK 41 19 21 33 52 BFD* 23 60 43 292.00
69 POL 1118 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 37 34 RET* 8 32 30 44 67 DNF 322.00
70 IRL 1535 Sam Crawford YC PTTK Beskid Nowy Sącz 36 UFD* 24 37 45 47 19 3 1 212.00
71 POL 1825 Sara Florczyńska MKŻ Arka Gdynia 55 33 46 8 33 35 62* 7 2 219.00
72 CZE 797 Klára Himmelová YC PTTK Beskid Nowy Sącz 39 29 23 44 43 38 64* 9 4 229.00
73 IRL 1545 Ben Mcdonald YC PTTK Beskid Nowy Sącz 31 39 25 30 BFD* 49 50 1 7 232.00
74 POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 35 47 37 63* 41 34 24 6 9 233.00
75 POL 1721 Antoni Siwek KS Energetyk Jaworzno 29 50 10 49 28 46 55* 8 14 234.00
76 POL 963 Gustaw Ostojewski KS Energetyk Jaworzno 32 42 39 40 28 55* 38 14 5 238.00
77 POL 1332 Jacek Muszyński KS Energetyk Jaworzno 17 44 46 30 47 BFD* 22 16 18 240.00
78 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 63 17 38 42 35 BFD* 15 19 15 244.00
79 POL 1806 Zuzanna Dominikowska Opti CWM Gdynia 41 36 30 47 35 51* 39 11 16 255.00
80 POL 1266 Kuba Kutarba KS Energetyk Jaworzno 54 40 58* 34 23 14 52 18 23 258.00
81 POL 2030 Jan Turczynowicz KS Energetyk Jaworzno 31 18 35 48 38 BFD* 38 21 30 259.00
82 POL 1527 Hanna Jarząbek KS Energetyk Jaworzno 7 BFD* 24 58 BFD 59 34 4 6 262.00
83 BLR 323 Evgenii Madycki SDUSHOR MINSK 46 36 47* 36 30 46 36 13 26 269.00
84 POL 2010 Joanna Kaniewska KS Energetyk Jaworzno 34 51* 14 51 48 45 27 26 24 269.00
85 BLR 2808 Yanina Balabanovich SDUSHOR MINSK 21 33 43 61* 36 45 51 23 20 272.00
86 POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 44 54* 44 45 36 8 48 25 27 277.00
87 POL 1981 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 45 42 62 26 BFD* 11 37 15 39 277.00
88 POL 1653 Paulina Rakowska Opti CWM Gdynia 58 47 37 55 39 18 60* 17 10 281.00
89 POL 1594 Filip Kapała Opti CWM Gdynia 46 53 50 41 25 49 63* 12 12 288.00
90 POL 1625 Bartosz Kowalski KS Energetyk Jaworzno 38 38 45 56 49 29 66* 20 13 288.00
91 POL 2032 Alan Kocięda Opti CWM Gdynia 29 15 DSQ* 60 44 42 33 24 43 290.00
92 IRL 1482 Dylan O'grady YC PTTK Beskid Nowy Sącz 37 57 39 54 BFD* 50 46 5 3 291.00
93 POL 1556 Maciej Popłonyk KS AZS AWFiS Gdańsk 36 54 29 44 48 56* 22 10 54 297.00
94 POL 1362 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 47 55* 45 39 25 36 25 33 51 301.00
95 POL 1849 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 53 60 17 29 BFD* 41 41 UFD 8 319.00
96 POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn UFD* 30 41 46 BFD 39 40 48 11 325.00
97 POL 1916 Ida Stachura KŻ Horn Kraków 64 31 27 49 BFD* 57 48 35 19 330.00
98 POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 57 23 41 57 50 31 65* 30 42 331.00
99 POL 1903 Tomasz Bendlewski OŚ AZS Poznań 52 32 48 38 BFD* 24 61 41 36 332.00
100 POL 1855 Bogusz Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 43 56 50 45 39 63* 32 38 29 332.00
101 POL 90 Marcel Montrymowicz RKS Lasery Zegrze 38 62* 61 14 29 53 58 37 44 334.00
102 POL 1848 Bartosz Miziewicz SSW MOS Iława 61 49 29 15 49 34 57 UFD* 40 334.00
103 POL 1391 Julia Jędrasik KS BAZA Mrągowo 44 46 58* 23 52 25 49 56 49 344.00
104 POL 1049 Gabriela Zawal OŚ AZS Poznań 48 51 49 47 53 21 68* 32 45 346.00
105 BLR 9900 Artom Ivashintsov SDUSHOR MINSK 32 43 49 63 61 52 46 2 DNF* 348.00
106 CZE 810 Jiří Himmel YC PTTK Beskid Nowy Sącz 20 48 40 67* 51 61 64 44 25 353.00
107 POL 1363 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 27 48 42 39 54 43 53 47 57* 353.00
108 POL 1089 Maksymilian Kalupa OŚ AZS Poznań UFD* 35 48 62 24 47 27 42 DNF 355.00
109 POL 2207 Maciej Reck OŚ AZS Poznań 42 52 42 59 BFD* 40 63 28 31 357.00
110 POL 1664 Antoni Pasich UKS FIR Warszawa 53 56* 54 51 27 48 42 45 38 358.00
111 IRL 1400 Hannah Leonard YC PTTK Beskid Nowy Sącz 62 UFD* 53 53 47 37 60 31 17 360.00
112 POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn 51 60* 60 53 26 37 47 50 37 361.00
113 POL 2035 Zuzanna Tarnawska Opti CWM Gdynia UFD* 31 34 56 56 50 61 39 34 361.00
114 POL 1822 Maksymilian Burdziej Opti CWM Gdynia 50 BFD* 57 57 BFD 58 26 29 22 369.00
115 BLR 2803 Anton Voiłsik SDUSHOR MINSK 49 53 54 62* 46 51 43 27 47 370.00
116 POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 45 64 61 11 42 43 45 64 DNF* 375.00
117 POL 1888 Dominik Ignaczewski KS Energetyk Jaworzno 43 50 63 52 66* 44 49 40 35 376.00
118 POL 1834 Mieszko Mejsner UKS FIR Warszawa 56 52 60 58 55 BFD* 39 34 33 387.00
119 POL 1818 Pawel Grochu Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 54 58 52 64* 57 14 52 52 50 389.00
120 POL 1390 Kacper Młodzianowski KS AZS AWFiS Gdańsk 67* 59 65 48 14 44 54 54 52 390.00
121 POL 1447 Paweł Kuszewski Giżycka Grupa Regatowa 48 63 55 68* 46 65 68 22 28 395.00
122 POL 1601 Jakub Mazurek UKS FIR Warszawa 65* 65 63 46 64 13 51 53 41 396.00
123 POL 2634 Dominik Popielarz MKŻ Arka Gdynia RET* 43 36 65 60 BFD 26 55 53 408.00
124 POL 1286 Patryk Sulkowski SSW MOS Iława UFD* 55 59 20 50 54 55 62 56 411.00
125 POL 1560 Piotr Błoński UKS FIR Warszawa 47 59 64* 52 40 62 57 49 48 414.00
126 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława UFD* 62 56 60 51 10 56 58 DNF 423.00
127 POL 1265 Maciej Dobrowolski UKS FIR Warszawa 52 57 62 66* 65 48 66 43 32 425.00
128 POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* 39 55 50 63 BFD 41 46 DNF 434.00
129 POL 1428 Stefan Marciniak KS AZS AWFiS Gdańsk 66 46 56 61 59 BFD* 32 59 DNF 449.00
130 POL 1999 Sebastian Ignaczewski KS Energetyk Jaworzno 50 64 51 66 BFD* 60 53 60 55 459.00
131 POL 1224 Kacper Korcz OŚ AZS Poznań 49 49 53 DNC* DNC 39 67 65 DNF 462.00
132 POL 1230 Pola Wawrzyniak KS AZS AWFiS Gdańsk 55 65 66 54 58 BFD* 58 51 58 465.00
133 CZE 821 Aneta Palenickova YC PTTK Beskid Nowy Sącz DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 36 21 477.00
134 POL 1935 Jakub Mroczek SSW MOS Iława 56 61 65 59 62 BFD* 54 63 59 479.00
135 POL 1283 Anna Zroślak OŚ AZS Poznań 68 58 64 64 53 64 59 57 DNF* 487.00
136 POL 1574 Dawid Goetz KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* 63 51 67 67 BFD 59 UFD 46 493.00
137 POL 1566 Nina Machowicz UKS FIR Warszawa 60 61 57 65 54 BFD* 67 DNC DNF 504.00
138 CZE 150 Frantisek Vitak JK "Kotwica" Tarnobrzeg DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 61 60 541.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.