Puchar Dziwnowa

1 - 4 cze 2017

Dziwnów, Polska

Wyniki regat
Optimist - Srebrna Grupa
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 BLR 232 Saveliy Morozov SDUSHOR MINSK 20 53* 32 50 2 4 108.00
2 POL 2048 Kacper Walęga UKS FIR Warszawa 59* 42 50 9 1 10 112.00
3 BLR 323 Matsvei Martoncyk SDUSHOR MINSK 38 41 69* 25 14 2 120.50
4 LTU 73 Mazunavicius Rimuydas SIAULIU SPORTO ATZALYNAS 57* 39 19 47 3 29 137.00
5 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 58* 48 49 20 21 13 151.00
6 CZE 618 Barbora Svikova Yacht Club CERE Praha 60* 58 25 35 14 19 151.50
7 BLR 73 Ignaty Mikhailet RZOP 43 29 45 34 53* 1 152.00
8 CZE 492 Lukas Krsicka Cere 36 BFD* 28 63 13 14 154.00
9 LTU 555 Jonas Macevicius ZIEMYS 71* 39 55 25 10 30 159.00
10 BLR 200 Leonid Sharubin RZOP 41 28 58* 40 42 12 163.00
11 POL 1963 Anna Januszewska Yacht Klub Stal Gdynia 64* 46 36 31 24 27 164.00
12 POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława 43 71* 68 13 8 38 170.00
13 POL 2033 Julia Schmidt Opti CWM Gdynia 12 BFD* 43 52 33 32 172.00
14 POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa 35 46 32 41 18 62* 172.00
15 POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 61* 33 35 55 40 11 174.00
16 CZE 827 Tibor Nevelos SK Steti 49 50 63* 15 44 18 176.00
17 POL 411 Dominika Fajdasz UKS FIR Warszawa 36 51 30 58* 34 25 176.00
18 IRL 1559 Patrick M IDT POLAND 44 BFD* 67 38 4 24 177.00
19 POL 1981 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 59* 34 38 36 30 40 178.00
20 POL 2075 Paweł Gerlachowski Yacht Klub Stal Gdynia 69* 48 64 43 23 3 181.00
21 POL 1935 Jakub Jan Mroczek SSW MOS Iława 45 BFD* 47 28 45 22 187.00
22 LTU 393 Laurynas Vikas Bangputys 47 BFD* 16 49 9 72 193.00
23 POL 1712 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 40 50 70* 32 37 36 195.00
24 POL 1390 Kacper Młodzianowski M 72* 25 46 48 38 39 196.00
25 LTU 588 Justinas Jocas Bangputys 52 52 37 18 39 56* 198.00
26 BLR 37 Falicia Mikhailets RZOP 49 57 72* 43 43 8 200.00
27 LTU 999 Nojus Bestauskas ZIEMYS 55 35 50 67* 20 41 201.00
28 POL 1806 Zuzanna Dominikowska UKS Zalew Kielce 57* 45 14 53 47 48 207.00
29 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 50 27 41 58 DNF* 31 207.00
30 CZE 228 Petr Hala AYCK DNS* DNS DNS 33 11 6 212.00
31 POL 2104 Aleksander Hlebowicz Nauticus YC Olsztyn 54* 44 53 44 51 20 212.00
32 LTU 589 Arunas Daracius Bangputys 48 33 35 49 60* 47 212.00
33 POL 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 54 BFD 61* 45 41 15 212.50
34 LTU 445 Vykintas Mizgiris NERINGOS SPORTO MOKYKLA 67* 49 51 57 25 35 217.00
35 POL 1999 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 55 47 61* 61 46 9 218.00
36 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 47 60* 33 51 35 52 218.00
37 POL 1979 Liliana Lemke Opti CWM Gdynia 74* 43 59 46 55 16 219.00
38 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 62 BFD* 54 54 49 5 224.00
39 LTU 333 Paulius Petrosius ZIEMYS 63 42 62 71* 12 46 225.00
40 POL 16 Antoni Nazimek OŚ AZS Poznań 75* 31 54 56 64 21 226.00
41 POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 51 54 57 47 19 63* 228.00
42 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 66 63 62 72* 6 34 231.00
43 CZE 808 Katerina Altmannova TJ Lokomotiva Plzen 53 59 22 DNF* 31 66 231.00
44 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 60 44 56 61* 16 57 233.00
45 CZE 817 Lukas Kraus YC KLADNO 71 52 DNS* 23 7 DNF 234.00
46 POL 1619 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 42 BFD* 44 59 22 67 234.00
47 BLR 50 Illya Yurchanka RZOP 23 47 68 DNF* 73 23 234.00
48 POL 1391 Julia Jędrasik KS BAZA Mrągowo 50 67* 60 38 59 28 235.00
49 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława 78* 55 74 65 32 17 243.00
50 POL 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 65 57 58 12 54 68* 246.00
51 LTU 432 Kajus Kartanovicius NERINGOS SPORTO MOKYKLA 66 30 48 DNF* 58 44 246.00
52 LTU 111 Najus Mockus ZIEMYS 77* 54 73 66 5 51 249.00
53 POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 61 55 UFD* 71 62 7 256.00
54 POL 1871 Kacper Korcz OŚ AZS Poznań 72 49 64 46 26 DNF* 257.00
55 CZE 816 Tobias Kraus YC KLADNO 56 66 39 54 71* 49 264.00
56 LTU 80 Gustas Pipiras NERINGOS SPORTO MOKYKLA 70* DNE 53 64 17 59 274.00
57 CZE 788 Michal Rais SK Steti 75* 53 71 62 27 61 274.00
58 IRL 1315 Zoe K IDT POLAND 51 BFD* 25 DNF 48 70 275.00
59 POL 1959 Michał Koczorowski OŚ AZS Poznań 31 BFD* 65 35 63 DNF 275.00
60 CZE 744 Vojtech Tlapak SK Steti 68 72* 67 55 28 60 278.00
61 POL 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 46 74 69 DNF* 52 37 278.00
62 BLR 888 Yaraslau Zapolski-Dounar RZOP 53 40 66 70 72* 50 279.00
63 LTU 755 Mazunaviciute Ruta SIAULIU SPORTO ATZALYNAS 65 BFD* 60 69 61 26 281.00
64 POL 923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 22 56 43 DNS* DNS DNS 283.00
65 CZE 577 Jan Hala AYCK DNS* DNS DNS 68 29 33 292.00
66 LTU 181 Patrikas Tamasauskas ZIEMYS 73* 51 63 67 66 45 292.00
67 POL 1276 Jakub Pawlak Opti CWM Gdynia 58 61 66 57 50 69* 292.00
68 POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn 63 73 41 73 DNF* 43 293.00
69 CZE 810 Jiri Himmel Yacht Club Neratovice 62 62 23 70 DNF* DNF 298.00
70 LTU 301 Norvaisaite Dagne UEJO SPARNAI 70 68 38 78* 70 53 299.00
71 LTU 2001 Aukse Valeikaite Bangputys 73 70 47 DNF* 56 55 301.00
72 POL 1739 Jakub Modzelewski OŚ AZS Poznań 64 56 DNS* 76 36 DNF 313.00
73 BLR 111 Anton Zdanau RZOP 76* 69 56 74 65 58 322.00
74 IRL 1511 Grace M IDT POLAND 76 58 75 75 DNF* 42 326.00
75 POL 1525 Hanna Wiszniowska OŚ AZS Poznań 79 45 DNS* 68 69 65 326.00
76 LTU 2000 Bestauskas ZIEMYS DNS* DNS DNS 69 57 54 342.00
77 LTU 45 Kristupas Alseika NERINGOS SPORTO MOKYKLA 74 64 UFD* 73 67 64 342.00
78 POL 1240 Aleksandra Jakubowska OŚ AZS Poznań 67 DNS* DNS 59 68 DNF 356.00
79 LTU 107 Jaskunaite Igne SIAULIU SPORTO ATZALYNAS 68 BFD* 51 77 DNF DNF 358.00
80 CZE 223 Anna Halova AYCK DNS* DNS DNS DNF DNF 71 395.00
Optimist - Złota Grupa
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.