1 - 4 cze 2017

Puchar Dziwnowa

Dziwnów, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 BLR BLR 232 Saveliy Morozov SDUSHOR MINSK 20 53* 32 50 2 4 108.00
2 POL POL 2048 Kacper Walęga UKS FIR Warszawa 59* 42 50 9 1 10 112.00
3 BLR BLR 323 Matsvei Martoncyk SDUSHOR MINSK 38 41 69* 25 14 2 120.50
4 LTU LTU 73 Mazunavicius Rimuydas SIAULIU SPORTO ATZALYNAS 57* 39 19 47 3 29 137.00
5 POL POL 2068 Kacper Bąk KŻ "Horn" Kraków 58* 48 49 20 21 13 151.00
6 CZE CZE 618 Barbora Svikova YC CERE PRAHA 60* 58 25 35 14 19 151.50
7 BLR BLR 73 Ignaty Mikhailet RZOP 43 29 45 34 53* 1 152.00
8 CZE CZE 492 Lukas Krsicka Cere 36 BFD* 28 63 13 14 154.00
9 LTU LTU 555 Jonas Macevicius ZIEMYS 71* 39 55 25 10 30 159.00
10 BLR BLR 200 Leonid Sharubin RZOP 41 28 58* 40 42 12 163.00
11 POL POL 1963 Anna Januszewska Yacht Klub Stal Gdynia 64* 46 36 31 24 27 164.00
12 POL POL 1614 Iga Wielczyk MOS SSW Iława 43 71* 68 13 8 38 170.00
13 POL POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 12 BFD* 43 52 33 32 172.00
14 POL POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa 35 46 32 41 18 62* 172.00
15 POL POL 2121 Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów 61* 33 35 55 40 11 174.00
16 CZE CZE 827 Tibor Nevelos SK Steti 49 50 63* 15 44 18 176.00
17 POL POL 411 Dominika Fajdasz UKS FIR Warszawa 36 51 30 58* 34 25 176.00
18 IRL IRL 1559 Patrick M IDT POLAND 44 BFD* 67 38 4 24 177.00
19 POL POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 59* 34 38 36 30 40 178.00
20 POL POL 2075 Paweł Gerlachowski Yacht Klub Stal Gdynia 69* 48 64 43 23 3 181.00
21 POL POL 1935 Jakub Jan Mroczek MOS SSW Iława 45 BFD* 47 28 45 22 187.00
22 LTU LTU 393 Laurynas Vikas BANGPUTYS 47 BFD* 16 49 9 72 193.00
23 POL POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 40 50 70* 32 37 36 195.00
24 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski M 72* 25 46 48 38 39 196.00
25 LTU LTU 588 Justinas Jocas BANGPUTYS 52 52 37 18 39 56* 198.00
26 BLR BLR 37 Falicia Mikhailets RZOP 49 57 72* 43 43 8 200.00
27 LTU LTU 999 Nojus Bestauskas ZIEMYS 55 35 50 67* 20 41 201.00
28 POL POL 1806 Zuzanna Dominikowska UKS Zalew Kielce 57* 45 14 53 47 48 207.00
29 POL POL 1978 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 50 27 41 58 DNF* 31 207.00
30 CZE CZE 228 Petr Hala AYCK DNS* DNS DNS 33 11 6 212.00
31 POL POL 2104 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 54* 44 53 44 51 20 212.00
32 LTU LTU 589 Arunas Daracius BANGPUTYS 48 33 35 49 60* 47 212.00
33 POL POL 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 54 BFD 61* 45 41 15 212.50
34 LTU LTU 445 Vykintas Mizgiris NERINGOS SPORTO MOKYKLA 67* 49 51 57 25 35 217.00
35 POL POL 1999 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 55 47 61* 61 46 9 218.00
36 POL POL 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 47 60* 33 51 35 52 218.00
37 POL POL 1979 Liliana Lemke OPTI CWM Gdynia 74* 43 59 46 55 16 219.00
38 POL POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 62 BFD* 54 54 49 5 224.00
39 LTU LTU 333 Paulius Petrosius ZIEMYS 63 42 62 71* 12 46 225.00
40 POL POL 16 Antoni Nazimek AZS Poznań 75* 31 54 56 64 21 226.00
41 POL POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 51 54 57 47 19 63* 228.00
42 POL POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 66 63 62 72* 6 34 231.00
43 CZE CZE 808 Katerina Altmannova TJ Lokomotiva Plzen 53 59 22 DNF* 31 66 231.00
44 POL POL 1923 Jakub Dąbek MOS SSW Iława 60 44 56 61* 16 57 233.00
45 CZE CZE 817 Lukas Kraus YC KLADNO 71 52 DNS* 23 7 DNF 234.00
46 POL POL 1619 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 42 BFD* 44 59 22 67 234.00
47 BLR BLR 50 Illya Yurchanka RZOP 23 47 68 DNF* 73 23 234.00
48 POL POL 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 50 67* 60 38 59 28 235.00
49 POL POL 1763 Julian Podwalski MOS SSW Iława 78* 55 74 65 32 17 243.00
50 POL POL 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 65 57 58 12 54 68* 246.00
51 LTU LTU 432 Kajus Kartanovicius NERINGOS SPORTO MOKYKLA 66 30 48 DNF* 58 44 246.00
52 LTU LTU 111 Najus Mockus ZIEMYS 77* 54 73 66 5 51 249.00
53 POL POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 61 55 UFD* 71 62 7 256.00
54 POL POL 1871 Kacper Korcz AZS Poznań 72 49 64 46 26 DNF* 257.00
55 CZE CZE 816 Tobias Kraus YC KLADNO 56 66 39 54 71* 49 264.00
56 LTU LTU 80 Gustas Pipiras NERINGOS SPORTO MOKYKLA 70* DNE 53 64 17 59 274.00
57 CZE CZE 788 Michal Rais SK Steti 75* 53 71 62 27 61 274.00
58 IRL IRL 1315 Zoe K IDT POLAND 51 BFD* 25 DNF 48 70 275.00
59 POL POL 1959 Michał Koczorowski AZS Poznań 31 BFD* 65 35 63 DNF 275.00
60 CZE CZE 744 Vojtech Tlapak SK Steti 68 72* 67 55 28 60 278.00
61 POL POL 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 46 74 69 DNF* 52 37 278.00
62 BLR BLR 888 Yaraslau Zapolski-Dounar RZOP 53 40 66 70 72* 50 279.00
63 LTU LTU 755 Mazunaviciute Ruta SIAULIU SPORTO ATZALYNAS 65 BFD* 60 69 61 26 281.00
64 POL POL 923 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 22 56 43 DNS* DNS DNS 283.00
65 CZE CZE 577 Jan Hala AYCK DNS* DNS DNS 68 29 33 292.00
66 LTU LTU 181 Patrikas Tamasauskas ZIEMYS 73* 51 63 67 66 45 292.00
67 POL POL 1276 Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia 58 61 66 57 50 69* 292.00
68 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 63 73 41 73 DNF* 43 293.00
69 CZE CZE 810 Jiri Himmel YC NERATOVICE 62 62 23 70 DNF* DNF 298.00
70 LTU LTU 301 Norvaisaite Dagne UEJO SPARNAI 70 68 38 78* 70 53 299.00
71 LTU LTU 2001 Aukse Valeikaite BANGPUTYS 73 70 47 DNF* 56 55 301.00
72 POL POL 1739 Jakub Modzelewski AZS Poznań 64 56 DNS* 76 36 DNF 313.00
73 BLR BLR 111 Anton Zdanau RZOP 76* 69 56 74 65 58 322.00
74 IRL IRL 1511 Grace M IDT POLAND 76 58 75 75 DNF* 42 326.00
75 POL POL 1525 Hanna Wiszniowska AZS Poznań 79 45 DNS* 68 69 65 326.00
76 LTU LTU 2000 Bestauskas ZIEMYS DNS* DNS DNS 69 57 54 342.00
77 LTU LTU 45 Kristupas Alseika NERINGOS SPORTO MOKYKLA 74 64 UFD* 73 67 64 342.00
78 POL POL 1240 Aleksandra Jakubowska AZS Poznań 67 DNS* DNS 59 68 DNF 356.00
79 LTU LTU 107 Jaskunaite Igne SIAULIU SPORTO ATZALYNAS 68 BFD* 51 77 DNF DNF 358.00
80 CZE CZE 223 Anna Halova AYCK DNS* DNS DNS DNF DNF 71 395.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 6 1 1 2 19* 12 22.00
2 POL POL 1950 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 1 1 1 11 24* 16 30.00
3 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 6 17 4 18* 4 11 42.00
4 POL POL 2072 Gracjan Grzech Yacht Klub Stal Gdynia 7 13 26* 4 20 2 46.00
5 POL POL 965 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 2 8 9 30* 10 19 48.00
6 POL POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 20 13 3 60* 13 51.00
7 POL POL 1969 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 16 14 53* 8 10 52.00
8 POL POL 2020 Emilia Roszkowska UKS FIR Warszawa 31 12 6 1 52* 3 53.00
9 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 10 9 5 21 34* 8 53.00
10 POL POL 1807 Weronika Jaroszek UKS Zalew Kielce 9 11 8 22 33* 4 54.00
11 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski UKS FIR Warszawa 30 BFD* 11 1 16 1 59.00
12 POL POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 15 20 2 9 45* 60.00
13 CZE CZE 66 Michal Krsicka Cere 15 5 4 24 12 31* 60.00
14 POL POL 2070 Gustaw Miciński Yacht Klub Stal Gdynia 13 14 23 5 41* 7 62.00
15 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 11 2 2 20 59* 29 64.00
16 CZE CZE 412 Adam Nevelos SK Steti 7 2 28 8 25 BFD* 70.00
17 POL POL 2071 Mateusz Gwóźdź Yacht Klub Stal Gdynia 3 3 34 44* 13 17 70.00
18 POL POL 1881 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 4 30 10 26 1 39* 71.00
19 POL POL 1879 Ludwik Grzelak UKS FIR Warszawa 16 BFD* 17 7 27 15 82.00
20 POL POL 1991 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 11 6 7 22 40* 37 83.00
21 POL POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 28 6 5 16 29 DNF* 84.00
22 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 20 12 6 27 65* 20 85.00
23 POL POL 1867 Pola Dzik Yacht Klub Stal Gdynia 32 BFD* 7 7 35 5 86.00
24 POL POL 2030 Jan Turczynowicz UKS FIR Warszawa 15 7 15 24 32* 25 86.00
25 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz AZS Poznań 8 4 39* 12 37 26 87.00
26 POL POL 1974 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 29 15 57* 14 5 24 87.00
27 CZE CZE 681 Lukas Wehrenberg YC KLADNO 22 7 18 6 38 56* 91.00
28 LTU LTU 95 Ernestas Juskevicius BANGPUTYS 13 8 UFD* 3 14 54 92.00
29 POL POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 38 11 UFD* 11 23 9 92.00
30 POL POL 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 25 26 33 4 7 DNF* 95.00
31 POL POL 1587 Maciej Panaś Yacht Klub Stal Gdynia 39* 20 29 32 3 14 98.00
32 POL POL 1661 Jan Gierzyński KS Zatoka Puck 56* 37 42 15 6 6 106.00
33 POL POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 17 14 26 16 55* 35 108.00
34 POL POL 1982 Jan Witkowiak AZS Poznań 45 4 11 29 22 61* 111.00
35 LTU LTU 314 Rukas Strelciunas BANGPUTYS 8 19 3 30 54 DNF* 114.00
36 POL POL 2552 Maciej Iliński Yacht Klub Stal Gdynia 30 5 12 19 63* 53 119.00
37 POL POL 963 Gustaw Ostajewski KS Zatoka Puck 10 23 30 56* 21 36 120.00
38 POL POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 12 16 45 26 47* 21 120.00
39 POL POL 2044 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 19 22 19 51* 26 41 127.00
40 POL POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 18 18 12 33 48 BFD* 129.00
41 POL POL 1971 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 17 24 24 48* 17 47 129.00
42 POL POL 2 Bartosz Miziewicz MOS SSW Iława 18 23 2 60* 53 34 130.00
43 POL POL 1664 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 3 25 52* 21 50 40 139.00
44 IRL IRL 1347 Ben M IDT POLAND 52* 17 10 42 39 32 140.00
45 POL POL 1937 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 16 10 UFD* 50 15 50 141.00
46 IRL IRL 1270 Jacques M IDT POLAND 24 31 15 27 45 DNF* 142.00
47 POL POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 33 29 29 23 28 DNF* 142.00
48 POL POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów 42 35 48* 17 2 48 144.00
49 POL POL 1764 Dominika Ołowiak Yacht Klub Stal Gdynia 29 UFD* 21 6 30 59 145.00
50 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 41 38 27 28 11 58* 145.00
51 CZE CZE 797 Klara Himmelova YC NERATOVICE 26 13 24 52 75* 33 148.00
52 POL POL 1721 Antoni Siwek UKS FIR Warszawa 35 27 16 63* 42 28 148.00
53 POL POL 1903 Tomasz Bandlewski AZS Poznań 37 9 36 37 67* 30 149.00
54 POL POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 34 BFD* 20 19 58 18 149.00
55 POL POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 5 BFD* 34 29 43 46 157.00
56 POL POL 1906 Gustaw Kwiek UKS FIR Warszawa 40 34 59* 5 36 42 157.00
57 POL POL 2062 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 14 32 22 62 76* 27 157.00
58 POL POL 1428 Stefan Marciniak AZS Poznań 32 26 40 42 74* 22 162.00
59 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań 34 36 8 41 46* 44 163.00
60 POL POL 2074 Karolina Gała UKS FIR Warszawa 24 32 44 40 69* 23 163.00
61 CZE CZE 70 Tomas Mlejnek SK Steti 26 10 3 64 62 DNF* 165.00
62 POL POL 19911 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 21 21 40 65 18 DNF* 165.00
63 POL POL 1626 Aleksander Ponto OPTI CWM Gdynia 27 18 52 17 57* 55 169.00
64 POL POL 1942 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 25 37 17 34 72* 57 170.00
65 POL POL 1813 Marcel Mierzwicki Yacht Klub Stal Gdynia 46 3 31 39 61* 52 171.00
66 POL POL 1936 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 48 38 46 10 31 BFD* 173.00
67 POL POL 1891 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 5 28 42 31 71 DNF* 177.00
68 POL POL 1708 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 69* 36 37 8 51 49 181.00
69 POL POL 2010 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 27 BFD* 21 9 UFD 51 189.00
70 POL POL 1608 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 22 27 39 70 DNF* 191.00
71 POL POL 2100 Bianka Śledzińska UKS FIR Warszawa 37 41 65* 10 64 43 195.00
72 POL POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 21 65 31 37 44 DNF* 198.00
73 IRL IRL 1529 Hugh M IDT POLAND 9 UFD* 18 36 56 DNF 200.00
74 POL POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 44 43 9 66 68* 38 200.00
75 IRL IRL 1357 Jamie M IDT POLAND 23 24 49 60* 49 60 205.00
76 POL POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 1 BFD* 13 45 66 DNF 206.00
77 POL POL 1556 Maciej Popłonyk AZS Poznań 39 21 DNS* 13 78 62 213.00
78 POL POL 1167 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 40 UFD* 14 73 DNF 236.00
79 POL POL 2060 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 19 19 55 72 77 DNF* 242.00
80 POL POL 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia DNE DNE DNE DNE DNE DNE 486.00
Optimist - Srebrna Grupa Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Optimist - Złota Grupa Wyniki oficjalne po 6 wyścigach