Puchar Dwójki CCEC POL

12 - 14 maj 2017

Zegrze, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL -9461 Eryk Martynko
Kinga Martynko
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2 4 1 3 1 5* 1 3 2 17.00
2 POL -9755 Julia Hosciłowicz
Julia Kundzicz
UKŻ Grot OSiR Suwałki 3 1 2 5 3 3 2 2 11* 21.00
3 CZE -8773 Zuzana Vychova
Magdalena Hola
Yacht Club Neratovice 1 3 9 9 2 2 14* 8 3 37.00
4 POL -9970 Piotr Leymańczyk
Julia Mielewczyk
PMOS Pisz OCS* 6 4 1 5 11 11 1 5 44.00
5 POL -9847 Karolina Cendrowska
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa 5 OCS* 3 2 10 6 9 7 4 46.00
6 POL -9902 Marcin Jarczewski
Adam Rutkowski
MKS Dwójka Warszawa 6 8 13* 7 11 7 8 4 7 58.00
7 POL -9972 Bart Omiej Szlija
Marcel Kurjañczyk
UKŻ Lamelka Kartuzy 8 7 16* 8 13 4 6 9 6 61.00
8 POL -9607 Łukasz Czerwiec
Ksawery Zacher
UKS Żeglarz Wrocław 4 5 12 12 7 9 7 15* 9 65.00
9 POL -9803 Paweł Grabowski
Krystian Krysiak
PMOS Pisz OCS* OCS 7 4 4 1 3 5 1 67.00
10 GER -9974 Franz Erpenbeck
Max Wood
SCZe.Y 12 13 8 10 8 19* 4 6 16 77.00
11 POL -9848 Julian Gloeh
Mikołaj Wojciehowski
MKS Dwójka Warszawa 7 10 6 13 6 20* 12 10 13 77.00
12 CZE -9773 Vendula Hrncirova
Pfeifer Matyas
Yacht Club Neratovice 21* 2 5 19 12 13 5 20 8 84.00
13 POL -9809 Magdalena Leymańczyk
Zuzanna Grusznis
PMOS Pisz 9 11 11 18 15 14 20* 12 10 100.00
14 CZE -9772 Lucie Stursova
Adam Hudec
YACHTCLUB PARDUBICE 10 12 14 6 22 21 13 25* 12 110.00
15 POL -9250 Hubert Kurjańczyk
Weronika Marszalik
UKŻ Lamelka Kartuzy 22* 18 22 17 9 8 15 11 17 117.00
16 CZE -9640 Lucie Halova
Eliska Vychova
Yacht Club Neratovice 11 9 18 23* 17 22 17 19 15 128.00
17 GER -9741 Anica Moritz
Charlotte Mayer
KENTER KLUB SIETHEN SVKK 13 19 10 22* 20 18 18 13 20 131.00
18 POL -9734 Bartosz Ligenza
Konrad Ługiewicz
Giżycka Grupa Regatowa 18 15 15 15 19 DSQ* 23 14 14 133.00
19 POL -9514 Amelia Piasecka
Michalina Hosciłowicz
UKŻ Grot OSiR Suwałki 31* 25 19 14 14 26 22 16 18 154.00
20 POL -9252 Piotr Cendrowski
Franciszek Rutkowski
MKS Dwójka Warszawa 33* 21 20 21 21 16 10 27 30 166.00
21 POL -9602 Paweł Kajeta
Oskar Plichta
UKŻ Lamelka Kartuzy 26 14 23 30 18 15 19 32* 22 167.00
22 POL -9433 Michał Skocz
Stanisław Magier
MKS Dwójka Warszawa 27* 16 25 25 25 17 24 17 26 175.00
23 CZE -9769 Michaela Cvikrova
Veronika Pfeifrova
Yacht Club Neratovice 15 27 32 DNF* 16 12 29 22 24 177.00
24 POL -9259 Antoni Hochtaubel
Zuzanna Ostrowska
MKS Dwójka Warszawa 14 17 21 29 34* 25 27 26 23 182.00
25 POL -9354 Anna Targos
Julita Sitkowska
MKS Dwójka Warszawa 30 20 17 20 31* 23 30 18 27 185.00
26 POL -9609 Wojciech Zalewski
Jan Zalewski
KŻ Horn Kraków 17 22 29 11 36 DSQ* 16 21 DNF 194.00
27 POL -9857 Karolina Lubczańska
Emilia Bałdych
UKS Żeglarz Wrocław 29* 24 27 24 23 24 21 24 28 195.00
28 POL -9064 Paweł Kuszewski
Aleksander Baklarz
Giżycka Grupa Regatowa 20 23 24 DNF* 27 30 25 30 25 204.00
29 POL -9254 Michał Dębkowski
Jagoda Glinecka
MKS Dwójka Warszawa 19 28 28 16 37* 29 32 31 31 214.00
30 POL -9487 Daria Targos
Małgorzata Bulik
MKS Dwójka Warszawa 35 31 DNF* 31 32 10 26 29 21 215.00
31 GER -9203 Yasmin Biberstein
Marten Lischewski
AdWe.V 24 30 34 32 38* 32 28 23 29 232.00
32 POL -9255 Wiktoria Urbanik
Jan Zwierzchowski
MKS Dwójka Warszawa 25 29 31 27 26 28 33 34 DNF* 233.00
33 POL -66 Anna Marciniak
Pola Prymar
MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI 34 OCS* 30 33 29 31 35 28 19 239.00
34 POL -9488 Zofia Hochtaubel
Zofia Zawadzka
MKS Dwójka Warszawa 23 26 26 28 24 DNF* 31 DNF DNF 242.00
35 POL -9497 Tomasz Buć
Tadeusz Zalewski
KŻ Horn Kraków 16 DNF* 33 26 28 DSQ DSQ 33 DNF 262.00
36 GER -9748 Peter Jan Nicolaus
Sarah Maria Knospe
KENTER KLUB SIETHEN SVKK 28 33 35 DNF* 33 27 34 DNF DNF 274.00
37 POL -8634 Stanisław Dann
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa 36 32 36 DNF* 30 DSQ 38 35 33 282.00
38 CZE -9 Matyas Hrncir
Tereza Ditetova
Yacht Club Neratovice 37 35 38 DNF* 39 35 39 DNF 32 297.00
39 CZE -9553 Filip Motal
Adam Motal
YACHTCLUB PARDUBICE 38 DNF* 37 DNF 35 34 37 DNF 34 299.00
40 POL -9785 Filip Zajączkowski
Jan Dobosz
Giżycka Grupa Regatowa 39 36 DNF* DNF DNF 33 36 36 DNF 306.00
41 CZE -9507 Lucie Bryxova
Nela Dvorakova
Yacht Club Neratovice 32 34 39 DNF* DNF DNF DNS DNF DNF 315.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.