Puchar Burmistrza Świebodzina

10 - 11 paź 2020 Niesulice, Poland

Wyniki regat

M
Nazwa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
Wodna Pasja
POL 149
Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
KSW Fregata - Pogoria 1
1
2
1
3
1
7*
5
13.00
2
ANETKA
POL 13
Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Dora Siulińska
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD
2
8*
2
1
2
5
7
19.00
3
POL 338
Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Oskar Szynkiewicz
Liga Morska Gliwice
Liga Morska Gliwice
5
1
4
6
3
12*
3
22.00
4
PORTA Sailing Team
POL 271
Igor Tarasiuk
Marzena Pawłowska
Adam Kuczyński
8*
6
6
7
5
2
4
30.00
5
Roberts Port
POL 456
Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
12*
4
12
2
7
1
6
32.00
6
POL 454
Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
7
9
3
10
OCS*
3
1
33.00
7
Bitnair Nowa Sól
POL 104
Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
3
5
16*
11
8
4
2
33.00
8
Monster
POL 174
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
6
3
8
4
4
9
OCS*
34.00
9
POL 1052
Aleksander Michalski
Michał Płaska
Robert Żaak
PG Racing Politechnika Gdańska
4
7
5
8
13*
6
9
39.00
10
LIRA
POL 1
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
19*
16
15
9
11
10
8
69.00
11
Piotruś Pan
POL 3942
Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
Klub Wodny ENIF Częstochowa
18
11
7
12
DNF*
13
11
72.00
12
Adventure
POL 302
Krzysztof Orwaldi
Maks Taniewski
Marta Gawryszewska
KS Spójnia Warszawa
16
12
11
13
9
17*
12
73.00
13
POL 465
Dariusz Bałazy
Andrzej Dembiński
Beniamin Piksa
10
14
9
15
12
15
OCS*
75.00
14
Zuzia
POL 502
Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
15
18
14
14
10
8
DNF*
79.00
15
PUCYFIK
POL 175
Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
YC Rewa
9
15
10
5
16
OCS*
OCS
84.00
16
POL 380
Marek Stefaniuk
Stefan Kalinowski
Nikodem Gołębiewski
KŻ VI-KING Człuchów
22*
17
18
17
14
11
15
92.00
17
AWF Katowice
POL 345
Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
HKŻ Turawa
HKŻ Turawa
HKŻ Turawa
20*
13
17
18
15
16
13
92.00
18
SPONTAN
POL 148
Michał Wądek
Nicola Kopyciok
Stefan Szopa
11
20
19
16
17
OCS*
14
97.00
19
Pociecha
POL 166
Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
14
DNS*
DNS
DNS
6
14
10
102.00
20
POL 36
Maciej Dygas
Dawid Brzozowski
Teresa Jankowska
Jacht Klub Chalkos
17
21
20
20
19
OCS*
16
113.00
21
Nereida
POL 224
Grzegorz Mrówka
Anna Skwarska
Martyna Krzyżak
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych
21*
19
21
19
20
18
17
114.00
22
BEATA
POL 666
Michał Świtała
Maciej Gancewski
Mariusz Ceglarek
MKS Marina Niesulice
23*
22
22
21
18
19
18
120.00
23
POL 268
Dariusz Żurawski
Andrzej Jaworski
Artur Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
13
10
13
DNS*
DNS
DNS
DNS
123.00
24
POL 303
Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia Płock
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
174.00
24
AMA
POL 333
Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Waldemar Stec
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
174.00
24
LOB-SA
POL 145
Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
---
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
174.00
24
POL 274
Michał Kępski
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
AZS Politechnika Rzeszowska
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
174.00
24
182
POL 182
Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
Nawrot Swim&sail TEAM
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
174.00