10 - 11 paź 2020

Puchar Burmistrza Świebodzina

Niesulice, Poland
Wyniki
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 PG Racing III POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Dawid Płotka
PG Racing Politechnika Gdańska 3 1 2 1 5* 1 3 11.00
2 NEMO POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Sadowski
Uniwersytet Morski w Gdynii DSQ* 3 1 7 9 2 1 23.00
3 BORA Racing POL POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 8 2 4 4 4 12* 4 26.00
4 Instal Pro POL POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
MKS Marina Niesulice 10 7 14* 3 2 3 2 27.00
5 Vector Sails POL POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
Vector Sails 5 5 7 2 3 6 9* 28.00
6 Sailor.pl POL POL 101 Joanna Szopińska
Paweł Krakowiak
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Yacht Klub Polski Warszawa
2 8 3 9* 8 7 6 34.00
7 Ontex POL POL 1924 Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jacek Kamiński
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YKP Warszawa
6 6 8 6 12* 5 8 39.00
8 Biały Szkwał POL POL 35 Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Rafał Kuszka
Jacht Klub Chalkos 4 10 11 12* 1 4 12 42.00
9 Pronaw POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Jakub Padzik
Pronaw AKM Gdańsk
HRM Racing Team
7 4 5 11 14* 11 5 43.00
10 POL POL 272 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
Loyalty Point Racing Team DNS* 9 9 5 11 15 7 56.00
11 POL POL 277 Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Paweł Leksycki
PG Racing Politechnika Gdańska 9 12 6 10 7 13 16* 57.00
12 Tachion POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
11 13 10 14* 6 8 13 61.00
13 Instal Pro II POL POL 273 Maciej Gałązka
Marek Borkowski
Remigiusz Horodyski
MKS Marina Niesulice 1 18* 12 13 16 9 15 66.00
14 POL POL 177 Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
PG Racing Politechnika Gdańska 13 11 17 8 13 18* 11 73.00
15 Fuzel POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
Energetyk Konin 15 14 15 15 10 17* 10 79.00
16 PORTA Sailing Team POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
14 17* 13 16 15 10 14 82.00
17 Mordeczka POL POL 239 Tomasz Mordas
Ryszard Chybiński
Bartłomiej Zajt
KW Garland LOK Gliwice 16 15 16 17 19* 16 18 98.00
18 TIKI RIKI POL POL 339 Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ożóg
Oskar Ożóg
KŻ Sztorm Barlinek 12 19 18 19 17 20* 17 102.00
19 Rote Rakete POL POL 4 Anna Dobrzańska
Bożena Skut
Karol Boroń
Jacht Klub Wrocław 17 16 19* 18 18 14 19 102.00
20 POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Michał Boryniec
Klub Żeglarski VI-KING Człuchów 19 21* 20 20 20 19 21 119.00
21 SLESIN.PL POL POL 135 JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
Kacper Gębicki
UKS DELFIN ŚLESIN- 18 20 DNS* DNS 21 21 20 123.00
22 CINQANTA POL POL 441 ARKADIUSZ WIERZBICKI
PIOTR CZAPLIŃSKI
FILIP MAKOWSKI
MARINA NIESULICE WILLOW TEAM
MKS Marina Niesulice
DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 138.00
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Wodna Pasja POL POL 149 Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
KSW Fregata - Pogoria 1 1 2 1 3 1 7* 5 13.00
2 ANETKA POL POL 13 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Dora Siulińska
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD 2 8* 2 1 2 5 7 19.00
3 POL POL 338 Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Oskar Szynkiewicz
Liga Morska Gliwice
Liga Morska Gliwice
5 1 4 6 3 12* 3 22.00
4 PORTA Sailing Team POL POL 271 Igor Tarasiuk
Marzena Pawłowska
Adam Kuczyński
8* 6 6 7 5 2 4 30.00
5 Roberts Port POL POL 456 Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
12* 4 12 2 7 1 6 32.00
6 POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 7 9 3 10 OCS* 3 1 33.00
7 Bitnair Nowa Sól POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
3 5 16* 11 8 4 2 33.00
8 Monster POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
6 3 8 4 4 9 OCS* 34.00
9 POL POL 1052 Aleksander Michalski
Michał Płaska
Robert Żaak
PG Racing Politechnika Gdańska 4 7 5 8 13* 6 9 39.00
10 LIRA POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan 19* 16 15 9 11 10 8 69.00
11 Piotruś Pan POL POL 3942 Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
Klub Wodny ENIF Częstochowa 18 11 7 12 DNF* 13 11 72.00
12 Adventure POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Maks Taniewski
Marta Gawryszewska
KS Spójnia Warszawa 16 12 11 13 9 17* 12 73.00
13 POL POL 465 Dariusz Bałazy
Andrzej Dembiński
Beniamin Piksa
10 14 9 15 12 15 OCS* 75.00
14 Zuzia POL POL 502 Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 15 18 14 14 10 8 DNF* 79.00
15 PUCYFIK POL POL 175 Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
YC Rewa 9 15 10 5 16 OCS* OCS 84.00
16 POL POL 380 Marek Stefaniuk
Stefan Kalinowski
Nikodem Gołębiewski
KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE 22* 17 18 17 14 11 15 92.00
17 AWF Katowice POL POL 345 Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
HKŻ Turawa
HKŻ Turawa
HKŻ Turawa
20* 13 17 18 15 16 13 92.00
18 SPONTAN POL POL 148 Michał Wądek
Nicola Kopyciok
Stefan Szopa
11 20 19 16 17 OCS* 14 97.00
19 Pociecha POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
14 DNS* DNS DNS 6 14 10 102.00
20 POL POL 36 Maciej Dygas
Dawid Brzozowski
Teresa Jankowska
Jacht Klub Chalkos 17 21 20 20 19 OCS* 16 113.00
21 Nereida POL POL 224 Grzegorz Mrówka
Anna Skwarska
Martyna Krzyżak
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych 21* 19 21 19 20 18 17 114.00
22 BEATA POL POL 666 Michał Świtała
Maciej Gancewski
Mariusz Ceglarek
MKS Marina Niesulice 23* 22 22 21 18 19 18 120.00
23 POL POL 268 Dariusz Żurawski
Andrzej Jaworski
Artur Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 13 10 13 DNS* DNS DNS DNS 123.00
24 POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia Płock DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 174.00
24 AMA POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Waldemar Stec
DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 174.00
24 LOB-SA POL POL 145 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
---
DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 174.00
24 POL POL 274 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
AZS Politechnika Rzeszowska DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 174.00
24 182 POL POL 182 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
Nawrot Swim&sail TEAM DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 174.00
Omega Sport Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Omega Standard Wyniki oficjalne po 7 wyścigach