Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Burmistrza Świebodzina
10 - 11 października 2020
Niesulice, Poland
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Omega Standard
Szukaj
#
Nazwa
Załoga
Ur
Klub
Potwierdzono
Opłacono
Data zgłoszenia
1
LIRA
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980
Kościański Klub Żeglarski
25.09.2020, 13:09
2
Monster
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
1984
Monster Sailing Team
28.09.2020, 10:16
3
Adventure
Krzysztof Orwaldi
Maks Taniewski
Marta Gawryszewska
1997
1999
1997
KS Spójnia Warszawa
28.09.2020, 10:34
4
SPONTAN
Michał Wądek
Nicola Kopyciok
Stefan Szopa
1998
1994
1994
28.09.2020, 17:49
5
-
Aleksander Michalski
Michał Płaska
Robert Żaak
PG Racing
29.09.2020, 11:54
6
-
Marek Stefaniuk
Stefan Kalinowski
Nikodem Gołębiewski
2020
KŻ VI-KING Człuchów
30.09.2020, 15:46
7
-
Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
1973
KŻ Petrochemia
01.10.2020, 08:33
8
BEATA
Michał Świtała
Maciej Gancewski
Mariusz Ceglarek
1980
1979
1976
MKS Marina Niesulice
01.10.2020, 15:22
9
-
Dariusz Bałazy
Andrzej Dembiński
Beniamin Piksa
01.10.2020, 18:08
10
Pociecha
Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
1973
1989
1982
01.10.2020, 21:16
11
AMA
Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Waldemar Stec
1977
02.10.2020, 07:13
12
LOB-SA
Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
1988
1988
1978
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
---
03.10.2020, 17:05
13
-
Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
1957
1980
MKS Szkuner Myślibórz
03.10.2020, 19:53
14
AWF Katowice
Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
1972
1972
1998
HKŻ Turawa
04.10.2020, 09:22
15
-
Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Oskar Szynkiewicz
1978
1984
Liga Morska Gliwice
04.10.2020, 09:42
16
Nereida
Grzegorz Mrówka
Anna Skwarska
Martyna Krzyżak
2001
2005
2001
MTTiSW Międzychód
04.10.2020, 10:48
17
PUCYFIK
Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
Yacht Club Rewa
04.10.2020, 13:01
18
Zuzia
Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
1960
1995
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
04.10.2020, 22:13
19
Wodna Pasja
Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
1977
1986
1997
KSW Fregata - Pogoria 1
05.10.2020, 09:48
20
PORTA Sailing Team
Igor Tarasiuk
Marzena Pawłowska
Adam Kuczyński
05.10.2020, 10:03
21
ANETKA
Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Dora Siulińska
1952
1972
2007
MTTiSW Międzychód
05.10.2020, 10:13
22
Bitnair Nowa Sól
Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
1980
1981
05.10.2020, 11:48
23
Piotruś Pan
Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
1969
Klub Wodny ENIF Częstochowa
05.10.2020, 13:06
24
-
Michał Kępski
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
1988
AZS Politechnika Rzeszowska
05.10.2020, 18:00
25
Roberts Port
Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
1986
05.10.2020, 19:37
26
182
Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
1992
1962
1992
Nawrot Swim&sail TEAM
05.10.2020, 20:26
27
-
Maciej Dygas
Dawid Brzozowski
Teresa Jankowska
Jacht Klub Chalkos
06.10.2020, 13:56
28
-
Dariusz Żurawski
Andrzej Jaworski
Artur Pacześny
MKS Szkuner Myślibórz
06.10.2020, 14:33