10 - 11 paź 2020

Puchar Burmistrza Świebodzina

Niesulice, Poland
Wyniki
# Nazwa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono
1 BORA Racing POL POL 110 Daniel Sokolowski
Mieszko Mórawski
Piotr Inglot
1980 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Tak
Tak
2 POL POL 220 Andrzej Manczak
Justyna Mańczak
Michał Boryniec
1979 Klub Żeglarski VI-KING Człuchów
Tak
Tak
3 Tachion POL POL 16 Krzysztof Turza
Hubert Radzimowski
Marcin Nowak
1979
Tak
Tak
4 Instal Pro POL POL 338 Fabian Mackiewicz
Jacek Dydyń
Maciej Wilewski
1972
1981
1972
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
5 TIKI RIKI POL POL 339 Tomasz Szynkiewicz
Mariusz Ożóg
Oskar Ożóg
KŻ Sztorm Barlinek
Tak
Tak
6 Sailor.pl POL POL 101 Joanna Szopińska
Paweł Krakowiak
1994 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Yacht Klub Polski Warszawa
Tak
Tak
7 NEMO POL POL 50 Andrzej Szynkiewicz
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Sadowski
1957 Uniwersytet Morski w Gdynii
Tak
Tak
8 Rote Rakete POL POL 4 Anna Dobrzańska
Bożena Skut
Karol Boroń
1983 Jacht Klub Wrocław
Tak
Tak
9 SLESIN.PL POL POL 135 JACEK OLEJNICZAK
PIOTR PARUSZKIEWICZ
Kacper Gębicki
1973 UKS DELFIN ŚLESIN-
Tak
Tak
10 Ontex POL POL 1924 Paweł Kalota
Krzysztof Rubinkowski
Jacek Kamiński
1992 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
YKP Warszawa
Tak
Tak
11 CINQANTA POL POL 441 ARKADIUSZ WIERZBICKI
PIOTR CZAPLIŃSKI
FILIP MAKOWSKI
1969
1969
1976
MARINA NIESULICE WILLOW TEAM
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
12 POL POL 177 Aleksandra Jędryczka
Wirginia Fajfer
Stanisław Wawak
1999
1999
1996
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
13 POL POL 277 Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Paweł Leksycki
1998
1997
1998
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
14 PG Racing III POL POL 377 Marcin Styborski
Jan Krasodomski
Dawid Płotka
1981
1999
1997
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
15 Instal Pro II POL POL 273 Maciej Gałązka
Marek Borkowski
Remigiusz Horodyski
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
16 PORTA Sailing Team POL POL 334 Jakub Pankiewicz
Andrzej Osuch
Paweł Mika
Tak
Tak
17 POL POL 272 Adam Baranowski
Anna Zacharewicz
Dominik Zacharewicz
1957
1981
1979
Loyalty Point Racing Team
Tak
Tak
18 Biały Szkwał POL POL 35 Jerzy Nadolny
Witold Urbański
Rafał Kuszka
Jacht Klub Chalkos
Tak
Tak
19 Pronaw POL POL 254 Michał Ruciński
Krystyna Kiczko
Jakub Padzik
Pronaw AKM Gdańsk
HRM Racing Team
Tak
Tak
20 Vector Sails POL POL 452 Kamil Ortyl
Marek Gozłowski
Robert Zawadowicz
1973 Vector Sails
Tak
Tak
21 Fuzel POL POL 337 Mateusz Szczepaniak
Szymon Sikorski
Hubert Zaborowski
1991 Energetyk Konin
Tak
Tak
22 Mordeczka POL POL 239 Tomasz Mordas
Ryszard Chybiński
Bartłomiej Zajt
KW Garland LOK Gliwice
Tak
Tak
# Nazwa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono
1 LIRA POL POL 1 Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
1980 LIRA KKŻ Kościan
Tak
Tak
2 Monster POL POL 174 Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Mateusz Patrzałek
1984 Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Monster Sailing Team
Tak
Tak
3 Adventure POL POL 302 Krzysztof Orwaldi
Maks Taniewski
Marta Gawryszewska
1997
1999
1997
KS Spójnia Warszawa
Tak
Tak
4 SPONTAN POL POL 148 Michał Wądek
Nicola Kopyciok
Stefan Szopa
1998
1994
1994
Tak
Tak
5 POL POL 1052 Aleksander Michalski
Michał Płaska
Robert Żaak
PG Racing Politechnika Gdańska
Tak
Tak
6 POL POL 380 Marek Stefaniuk
Stefan Kalinowski
Nikodem Gołębiewski
2020 KLUB ŻEGLARSKI VI-KING W CZŁUCHOWIE
Tak
Tak
7 POL POL 303 Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
1973 KŻ Petrochemia Płock
Tak
Tak
8 BEATA POL POL 666 Michał Świtała
Maciej Gancewski
Mariusz Ceglarek
1980
1979
1976
MKS Marina Niesulice
Tak
Tak
9 POL POL 465 Dariusz Bałazy
Andrzej Dembiński
Beniamin Piksa
Tak
Tak
10 Pociecha POL POL 166 Tomasz Kowalski
Przemysław Jakubczyk
Maciej Wilanowski
1973
1989
1982
Tak
Tak
11 AMA POL POL 333 Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Waldemar Stec
1977
Tak
Tak
12 LOB-SA POL POL 145 Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
1988
1988
1978
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
---
Tak
Tak
13 POL POL 454 Mirosław Misiaszek
Maciej Misiaszek
Łukasz Ołtarzewski
1957
1980
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
Tak
Tak
14 AWF Katowice POL POL 345 Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
1972
1972
1998
HKŻ Turawa
HKŻ Turawa
HKŻ Turawa
Tak
Tak
15 POL POL 338 Paweł Tarnowski
Damian Woroch
Oskar Szynkiewicz
1978
1984
Liga Morska Gliwice
Liga Morska Gliwice
Tak
Tak
16 Nereida POL POL 224 Grzegorz Mrówka
Anna Skwarska
Martyna Krzyżak
2001
2005
2001
Międzychodzkie Towarzystwo Turystyki i Sportów Wodnych
Tak
Tak
17 PUCYFIK POL POL 175 Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
YC Rewa
Tak
Tak
18 Zuzia POL POL 502 Zbigniew Długaszewski
Bartosz Skrzypczak
Daniel Motłoch
1960
1995
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
Tak
Tak
19 Wodna Pasja POL POL 149 Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
1977
1986
1997
KSW Fregata - Pogoria 1
Tak
Tak
20 PORTA Sailing Team POL POL 271 Igor Tarasiuk
Marzena Pawłowska
Adam Kuczyński
Tak
Tak
21 ANETKA POL POL 13 Romuald Knasiecki
Sebastian Knasiecki
Dora Siulińska
1952
1972
2007
MT.T.SW MIĘDZYCHÓD
Tak
Tak
22 Bitnair Nowa Sól POL POL 104 Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
1980
1981
Tak
Tak
23 Piotruś Pan POL POL 3942 Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
1969 Klub Wodny ENIF Częstochowa
Tak
Tak
24 POL POL 274 Michał Kępski
Michał Markiewicz
Jakub Ankes
1988 AZS Politechnika Rzeszowska
Tak
Tak
25 Roberts Port POL POL 456 Emil Bałdyga
Robert Śliwiński
Bartosz Hajdukiewicz
1986
Tak
Tak
26 182 POL POL 182 Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Krzysztof Szczepański
1992
1962
1992
Nawrot Swim&sail TEAM
Tak
Tak
27 POL POL 36 Maciej Dygas
Dawid Brzozowski
Teresa Jankowska
Jacht Klub Chalkos
Tak
Tak
28 POL POL 268 Dariusz Żurawski
Andrzej Jaworski
Artur Pacześny
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
Tak
Tak