PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PUCK W KLASIE O'PEN SKIFF

14 - 15 maj 2022 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
U15K
U15M
U13K
U13M
1
POL 11271
Karol Stachowski
2009
M
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
3*
3
1
1
5.00
1
2
POL 9922
Julianna Ponto
2008
K
AZS AWFiS Gdansk
1
1
9*
3
5.00
1
3
POL 11886
Aniela Frąckowiak
2008
K
MKŻ Arka Gdynia
4
2
10*
2
8.00
2
4
POL 11261
Franciszek Kamola
2009
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
2
5
2
7*
9.00
2
5
POL 8610
Zuzanna Gałecka
2008
K
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
8*
8
5
4
17.00
3
6
POL 12037
Maciej Barć
2009
M
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
7
11
3
17*
21.00
3
7
POL 8186
Lena Adamska
2009
K
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
10
6
16*
6
22.00
4
8
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
K
OKŻ Junga Olsztyn
15*
4
14
8
26.00
5
9
POL 11824
Nikodem Gibała
2008
M
MKŻ Arka Gdynia
20*
10
12
5
27.00
4
10
POL 12108
Paulina Szczepa
2010
K
Klub Żeglarski Horn Kraków
6
12*
11
10
27.00
1
11
POL 12132
Mikołaj Łoboda
2010
M
MKŻ Arka Gdynia
12
7
8
26*
27.00
1
12
POL 8643
Kacper Sprengler
2008
M
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
18*
9
6
14
29.00
5
13
POL 10517
Szymon Ostaszewski
2008
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
29*
13
7
9
29.00
6
14
POL 9280
Nicol Lietzau
2007
K
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
13
16
4
19*
33.00
15
POL 11701
PATRYK GLINKA
2008
M
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
9
17*
17
11
37.00
7
16
POL 5903
Pola Sobolew
2010
K
MKŻ Arka Gdynia
11
14
18
22*
43.00
2
17
POL 11832
Aleksander Siwiec
2008
M
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
16
15
22*
16
47.00
8
18
POL 12045
Magdalena Łysik
2011
K
MKŻ Arka Gdynia
26*
22
13
15
50.00
3
19
POL 11135
Mikołaj Nędza
2010
M
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
22*
21
21
13
55.00
2
20
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
2010
M
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
14
20
25*
21
55.00
3
21
POL 11097
Jacek Paczos
2010
M
MKŻ Arka Gdynia
19
23
19
31*
61.00
4
22
POL 11993
Wojciech Wilczyński
2010
M
SKZ Ergo Hestia Sopot
23
18
23
28*
64.00
5
23
POL 12041
Mila Faust
2011
K
MKŻ Arka Gdynia
5
OCS*
OCS
12
65.00
4
24
POL 9483
Franciszek Imielski
2008
M
SKZ Ergo Hestia Sopot
27
28*
15
23
65.00
9
25
POL 8188
Aleksandra Szuba
2010
K
OKŻ Junga Olsztyn
24
19
28*
25
68.00
5
26
POL 12093
Nina Zajdel
2010
K
Klub Żeglarski Horn Kraków
31*
24
20
27
71.00
6
27
POL 11319
Franciszek Wojciechowski
2008
M
AZS AWFiS Gdansk
25
32
OCS*
18
75.00
10
28
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
2009
M
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
32*
27
31
24
82.00
11
29
POL 8587
Franciszek Kucharski
2010
M
SKZ Ergo Hestia Sopot
28
31*
26
29
83.00
6
30
POL 8134
Hanna Smolińska
2010
K
OKŻ Junga Olsztyn
30
25
30
32*
85.00
7
31
POL 10564
Natalia Gąsienica-Wawrytko
2011
K
KS Wiaterni Nowy Targ
21
33
34
DNF*
88.00
8
32
POL 8541
Tadeusz Długosz-Górecki
2010
M
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
36*
29
29
34
92.00
7
33
POL 8077
Weronika Piskor
2011
K
OKŻ Junga Olsztyn
33*
30
32
30
92.00
9
34
POL 11347
Wiktor Weselak
2008
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
OCS*
26
24
DNF
98.00
12
35
POL 11480
Julia Jabłonowska Wlizło
2012
K
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
40*
35
35
33
103.00
10
36
POL 9302
Maciej Ciągło
2010
M
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
38*
34
36
35
105.00
8
37
POL 11854
Stanisława Wygońska
2012
K
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
37
DNF*
33
36
106.00
11
38
POL 10900
Filip Niedbała
2012
M
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
39
36
37
DNF*
112.00
9
39
POL 10611
Zofia Manecka
2010
K
Klub Żeglarski Horn Kraków
DNF*
DNS
DNF
20
116.00
12
40
POL 11240
Franciszek Przyszlak
2009
M
KS AZS AWFiS Gdańsk
NSC*
NSC
27
DNF
123.00
13
41
POL 10528
Franciszek Niziołek
2013
M
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
DNF*
37
38
DNF
123.00
10
42
POL 10452
Filip Słomka-Polonis
2011
M
Klub Żeglarski Horn Kraków
34
DNF*
DNF
DNF
130.00
11
43
POL 9179
Hanna Pusz
2010
K
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
35
DNF*
DNF
DNF
131.00
13
44
POL 12450
Aleksander Kwietniak
2012
M
Fundacja Alademia Żeglarstwa PRESTIGE
DNF*
DNF
DNF
DNF
144.00
12
44
POL 10697
Jakub Podbielski
2012
M
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
DNF*
DNF
DNF
DNF
144.00
13
44
POL 12484
Mikołaj Posyniak
2013
M
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
DNF*
DNF
DNF
DNF
144.00
14
44
POL 12479
Maksymilian Oskroba
2010
M
Fundacja Alademia Żeglarstwa PRESTIGE
DNF*
DNF
DNF
DNF
144.00
15