PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PUCK W KLASIE O'PEN SKIFF

14 - 15 maj 2022 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 9922
Julianna Ponto
2008
AZS AWFiS Gdansk
2
POL 10528
Franciszek Niziołek
2013
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
3
POL 11480
Julia Jabłonowska Wlizło
2012
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
4
POL 10900
Filip Niedbała
2012
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
5
POL 11347
Wiktor Weselak
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
6
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
7
POL 8134
Hanna Smolińska
2010
OKŻ Junga Olsztyn
8
POL 8077
Weronika Piskor
2011
OKŻ Junga Olsztyn
9
POL 8188
Aleksandra Szuba
2010
OKŻ Junga Olsztyn
10
POL 11261
Franciszek Kamola
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
11
POL 12041
Mila Faust
2011
MKŻ Arka Gdynia
12
POL 12132
Mikołaj Łoboda
2010
MKŻ Arka Gdynia
13
POL 11097
Jacek Paczos
2010
MKŻ Arka Gdynia
14
POL 11886
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
15
POL 12045
Magdalena Łysik
2011
MKŻ Arka Gdynia
16
POL 5903
Pola Sobolew
2010
MKŻ Arka Gdynia
17
POL 11824
Nikodem Gibała
2008
MKŻ Arka Gdynia
18
POL 12484
Mikołaj Posyniak
2013
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
19
POL 9302
Maciej Ciągło
2010
SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI
20
POL 8541
Tadeusz Długosz-Górecki
2010
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
21
POL 9483
Franciszek Imielski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
22
POL 8643
Kacper Sprengler
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
23
POL 8587
Franciszek Kucharski
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
24
POL 11993
Wojciech Wilczyński
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
25
POL 8610
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
26
POL 12037
Maciej Barć
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
27
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
28
POL 11854
Stanisława Wygońska
2012
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
29
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
30
POL 8186
Lena Adamska
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
31
POL 11701
PATRYK GLINKA
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
32
POL 11135
Mikołaj Nędza
2010
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
33
POL 11271
Karol Stachowski
2009
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
34
POL 10697
Jakub Podbielski
2012
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
35
POL 12450
Aleksander Kwietniak
2012
Fundacja Alademia Żeglarstwa PRESTIGE
36
POL 11832
Aleksander Siwiec
2008
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
37
POL 11240
Franciszek Przyszlak
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
38
POL 11319
Franciszek Wojciechowski
2008
AZS AWFiS Gdansk
39
POL 10611
Zofia Manecka
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
40
POL 12093
Nina Zajdel
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
41
POL 12108
Paulina Szczepa
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
42
POL 10517
Szymon Ostaszewski
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
43
POL 10452
Filip Słomka-Polonis
2011
Klub Żeglarski Horn Kraków
44
POL 9179
Hanna Pusz
2010
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
45
POL 12479
Maksymilian Oskroba
2010
Fundacja Alademia Żeglarstwa PRESTIGE
46
POL 9280
Nicol Lietzau
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
47
POL 10564
Natalia Gąsienica-Wawrytko
2011
KS Wiaterni Nowy Targ