PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PUCK

15 - 16 maj 2021 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
U13
U15
1
POL 8035
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
1
2
3
2
5
9*
13.00
1
2
POL 9922
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
20*
6
8
1
2
2
19.00
2
3
POL 8610
Kornelia Soćko
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
15*
12
4
11
1
1
29.00
3
4
POL 10626
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
7
1
16*
4
7
10
29.00
4
5
POL 9809
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarska Prestige Sopot
6
7
9
5
14*
6
33.00
5
6
POL 10366
Kacper Płoszaj
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
2
8
10
15*
11
3
34.00
6
7
POL 8643
Ksawery Soćko
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
4
11
14*
13
3
7
38.00
1
8
POL 9302
Kacper Sprengler
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
3
13
27*
7
13
11
47.00
7
9
POL 11138
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
9
3
2
12
23
26*
49.00
8
10
POL 10690
Fryderyk Julke
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
5
23*
13
10
16
5
49.00
9
11
POL 11139
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
11
19*
7
16
6
15
55.00
10
12
POL 8188
Daria Pedowska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
8
22*
1
21
12
20
62.00
2
13
POL 11135
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
22
15
15
6
4
UFD*
62.00
3
14
POL 10649
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
21
25
28*
3
10
4
63.00
4
15
POL 11269
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
10
5
5
UFD*
22
23
65.00
11
16
POL 7482
Małgosia Zielińska
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
13
17
12
19
20*
12
73.00
12
17
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
14
4
24*
20
17
19
74.00
5
18
POL 11832
Aleksander Siwiec
2008
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
23*
10
21
17
19
8
75.00
13
19
POL 10564
Julia Jędrzejczyk
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
16
9
6
18
27
UFD*
76.00
14
20
POL 11869
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
19
29*
29
8
9
13
78.00
15
21
POL 10684
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
18
14
17
14
15
21*
78.00
16
22
POL 9469
Wojciech Wilczyński
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
27
26
30*
9
8
17
87.00
6
23
POL 9280
Nicol Lietzau
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
24
16
11
24
18
25*
93.00
17
24
POL 9150
Wiktor Sebastiański
2007
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
12
20
25
23
26*
16
96.00
18
25
POL 8186
Lena Adamska
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
25
18
20
22
28*
18
103.00
7
26
POL 8541
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
31*
21
19
29
25
22
116.00
19
27
POL 11870
Tymoteusz Siutkowski
2009
OPTI CWM Gdynia
26
31*
26
30
29
14
125.00
8
28
POL 10682
Laura Kowalska
2009
Klub Żeglarski Horn Kraków
29
32*
18
26
31
27
131.00
9
29
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
32
24
31
UFD*
21
24
132.00
10
30
POL 11854
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
28
33*
22
27
30
29
136.00
20
31
POL 8655
Maciej Barć
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
17
27
23
DNF*
DNS
DNS
139.00
11
32
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
30
30
DNF*
28
24
30
142.00
12
33
POL 8587
Franciszek Kucharski
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
34*
28
32
25
33
28
146.00
13
34
POL 10092
Aleks Kowalewski
2010
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
33
34
DNF*
32
32
31
162.00
14
35
POL 8706
Hanna Smolińska
2010
OKŻ Junga Olsztyn
35
DNF*
DNF
31
34
32
168.00
15