Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PUCK
15 - 16 maja 2021
Puck, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Open Skiff
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
2
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
3
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
4
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
5
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
6
Tymoteusz Siutkowski
2009
Opti CWM Gdynia
07.05.2021, 18:54
7
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
8
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
9
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
07.05.2021, 18:54
10
Lena Adamska
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
10.05.2021, 22:51
11
Daria Pedowska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
11.05.2021, 07:47
12
Jagna Smolińska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
12.05.2021, 05:58
13
Hanna Smolińska
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
12.05.2021, 06:16
14
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
12.05.2021, 15:31
15
Hanna Kusztejko
2008
KŻ Horn Kraków
12.05.2021, 15:41
16
Antonina Liro
2008
KŻ Horn Kraków
12.05.2021, 15:41
17
Laura Kowalska
2009
KŻ Horn Kraków
12.05.2021, 15:41
18
Julia Jędrzejczyk
2008
KŻ Horn Kraków
12.05.2021, 15:41
19
Franciszek Kucharski
2010
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:35
20
Nicol Lietzau
2007
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
21
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
22
Kacper Sprengler
2008
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
23
Maciej Barć
2009
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
24
Kornelia Soćko
2007
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
25
Ksawery Soćko
2009
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
26
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
27
Wojciech Wilczyński
2010
SKŻ Sopot
12.05.2021, 17:43
28
Małgosia Zielińska
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
12.05.2021, 18:41
29
Fryderyk Julke
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
12.05.2021, 19:28
30
Kacper Płoszaj
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
12.05.2021, 22:07
31
Aleks Kowalewski
2010
Akademia Żeglarstwa Prestige
12.05.2021, 22:18
32
Mikołaj Ankiewicz
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
13.05.2021, 09:34
33
Aleksander Siwiec
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
13.05.2021, 19:24
34
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
13.05.2021, 21:43
35
Wiktor Sebastiański
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
14.05.2021, 21:05