PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PUCK

15 - 16 maj 2021

Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
2 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
3 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
4 Mikołaj Nędza 2010 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
5 Tymoteusz Siutkowski 2009 Opti CWM Gdynia 07.05.2021, 18:54
6 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
7 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
8 Krzysztof Łucyk 2007 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
9 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 07.05.2021, 18:54
10 Lena Adamska 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 10.05.2021, 22:51
11 Daria Pedowska 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 11.05.2021, 07:47
12 Jagna Smolińska 2009 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 12.05.2021, 05:58
13 Hanna Smolińska 2010 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 12.05.2021, 06:16
14 Piotr Kuźniarski 2007 KŻ Horn Kraków 12.05.2021, 15:31
15 Laura Kowalska 2009 KŻ Horn Kraków 12.05.2021, 15:41
16 Julia Jędrzejczyk 2008 KŻ Horn Kraków 12.05.2021, 15:41
17 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 12.05.2021, 15:41
18 Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków 12.05.2021, 15:41
19 Franciszek Kucharski 2010 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:35
20 Kornelia Soćko 2007 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
21 Wojciech Wilczyński 2010 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
22 Ksawery Soćko 2009 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
23 Zuzanna Gałecka 2008 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
24 Maciej Barć 2009 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
25 Kacper Sprengler 2008 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
26 Tymoteusz Gołyszny 2010 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
27 Nicol Lietzau 2007 SKŻ Sopot 12.05.2021, 17:43
28 Małgosia Zielińska 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 12.05.2021, 18:41
29 Fryderyk Julke 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 12.05.2021, 19:28
30 Kacper Płoszaj 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 12.05.2021, 22:07
31 Aleks Kowalewski 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 12.05.2021, 22:18
32 Mikołaj Ankiewicz 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 13.05.2021, 09:34
33 Aleksander Siwiec 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 13.05.2021, 19:24
34 Patryk Glinka 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 13.05.2021, 21:43
35 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 14.05.2021, 21:05
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.