Puchar Beskidów INTERPUCHAR

4 - 5 wrz 2021

Żeglarska 5, Zarzecze, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 40 Sebastian Rzepa YC PTTK „Beskid” Nowy Sącz
Tak
Tak
05.09.2021, 09:39
2 28 Alessandro Di Bugno 2010 KŻ Nysa
Tak
Tak
02.09.2021, 12:48
3 23 Maciej Malitowski 2008 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
4 2 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
Tak
04.08.2021, 10:27
5 23 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
6 23 Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
7 25 Helena Hýžová Jachtklub Brno
Tak
Tak
01.09.2021, 21:14
8 26 Kacper Michalski KŻ Nysa
Tak
Tak
02.09.2021, 12:43
9 27 Michał Kaczmarek KŻ Nysa
Tak
Tak
02.09.2021, 12:45
10 29 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa
Tak
Tak
02.09.2021, 12:50
11 23 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
12 30 Zofia Prędki 2006 KŻ Nysa
Tak
Tak
02.09.2021, 12:56
13 32 Jan Pawlak 2006 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Tak
Tak
02.09.2021, 14:43
14 32 Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Tak
Tak
02.09.2021, 14:43
15 32 HUBERT KAJMOWICZ 2007 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Tak
Tak
02.09.2021, 14:43
16 36 Sona Bencekova TJ Motor-Yacht Námestovo
Tak
Tak
02.09.2021, 22:51
17 37 Igor Bogusz KN Lider Kraków
Tak
Tak
04.09.2021, 18:17
18 38 Jakub Lipowski KN Lider Kraków
Tak
Tak
04.09.2021, 18:18
19 23 Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
20 23 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
21 22 Kamil Szlachetka 2006 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza
Tak
Tak
01.09.2021, 11:24
22 16 JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty
Tak
Tak
28.08.2021, 18:31
23 5 Wiktoria Urbańska 2008 UKS Wiking Zarzecze
Tak
Tak
15.08.2021, 11:53
24 7 Tatiana Bělunková YC Banik Ostrava
Tak
Tak
22.08.2021, 15:11
25 8 Karolína Hejnová YC Banik Ostrava
Tak
Tak
22.08.2021, 15:15
26 9 Markéta Fanfrlova YC jezero Hlučín
Tak
Tak
22.08.2021, 15:20
27 11 Teo Zajíček LS Kromeriz
Tak
Tak
22.08.2021, 19:38
28 13 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
Tak
26.08.2021, 23:50
29 21 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno
Tak
Tak
01.09.2021, 10:47
30 15 Danuta Grudzień UKS OPTY Chelm Śl
Tak
Tak
28.08.2021, 15:55
31 14 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
Tak
27.08.2021, 15:53
32 19 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj
Tak
Tak
31.08.2021, 18:30
33 21 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno
Tak
Tak
01.09.2021, 10:47
34 18 Agata Białk 2007 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
Tak
30.08.2021, 20:48
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 20 Marketa Kalisova Jachtklub Brno
Tak
Tak
31.08.2021, 22:31
2 39 Jan Lipowski KN Lider Kraków
Tak
Nie
04.09.2021, 18:19
3 3 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
Tak
04.08.2021, 10:28
4 6 Krystian Nawrat 1961 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
18.08.2021, 20:20
5 35 Bernard Krajewski 1952 MKŻ Arka Gdynia
Tak
Tak
02.09.2021, 17:25
6 34 Jakub Bajor 1990 Garden Space Sailing Club
Tak
Tak
02.09.2021, 16:29
7 24 Michał Szymaszek 1995 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
Tak
01.09.2021, 20:36
8 23 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
9 31 Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa
Tak
Tak
02.09.2021, 12:59
10 23 Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
11 13 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
Tak
26.08.2021, 23:50
12 17 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
Tak
29.08.2021, 08:41
13 23 Karol Głąbik 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
14 23 Konstantyn Podwojski 2005 LOK Garland Gliwice
Tak
Tak
01.09.2021, 17:21
15 1 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze
Tak
Tak
03.08.2021, 23:22
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.