Puchar AZS UW

26 - 27 cze 2021

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Deska
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maja Kubaszewska 2007 YKP Warszawa 23.06.2021, 21:36
2 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 24.06.2021, 20:06
3 Karol Chudyba 2003 YKP Warszawa 25.06.2021, 09:44
4 Zuzanna Żmuda 2004 YKP Warszawa 25.06.2021, 11:39
5 Iga Stępczyńska 2004 YKP Warszawa 25.06.2021, 11:42
6 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 25.06.2021, 12:16
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 MARCIN LEWKÓW 2008 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2021, 12:36
2 WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2021, 12:36
3 ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2021, 12:36
4 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2021, 12:36
5 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2021, 12:36
6 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 24.06.2021, 21:18
7 SATURNIN SMÓŁKA 2007 AZS UW Warszawa 24.06.2021, 21:18
8 ZOFIA SZOTYŃSKA 2008 AZS UW Warszawa 24.06.2021, 21:18
9 IGA DĘBECKA-STRZYŻEWSKA 2008 AZS UW Warszawa 24.06.2021, 21:18
10 IGOR PREKIEL 2007 AZS UW Warszawa 24.06.2021, 21:18
11 Krzysztof Maksymowicz 2007 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
12 Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
13 Jan Muszyński 2007 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
14 Antonii Brzozowski 2009 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
15 August Sobczak 2008 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
16 Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
17 Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
18 Hubert Matz 2008 Sailing Legia 25.06.2021, 09:23
19 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
20 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
21 Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
22 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
23 MAJA SZOTYŃSKA 2008 AZS UW Warszawa 25.06.2021, 22:47
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 IGOR KANIK 2009 UKS Nad Jeziorkiem 21.06.2021, 15:06
2 GRZEGORZ KARPIŃSKI 2008 UKS Nad Jeziorkiem 21.06.2021, 15:17
3 FRANCISZEK GRYGORCZUK 2010 UKS Nad Jeziorkiem 21.06.2021, 15:22
4 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
5 Ignacy Niwicz 2009 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
6 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
7 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
8 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
9 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
10 Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
11 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
12 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
13 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
14 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 22.06.2021, 10:09
15 Dawid Brzeski 2010 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2021, 11:10
16 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2021, 11:10
17 Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2021, 11:10
18 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2021, 11:10
19 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2021, 11:10
20 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2021, 11:10
21 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
22 Antoni Malicki 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
23 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
24 Ania Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
25 Natasza Głusik 2010 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
26 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
27 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
28 Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 23.06.2021, 09:23
29 IGNACY SOBCZAK 2012 Sailing Legia 24.06.2021, 00:08
30 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 24.06.2021, 13:58
31 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 24.06.2021, 13:58
32 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 24.06.2021, 13:58
33 Maksymilian Ambroziak 2012 Sailing Legia 24.06.2021, 13:58
34 Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 24.06.2021, 19:37
35 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
36 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
37 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
38 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
39 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
40 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
41 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
42 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
43 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
44 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 24.06.2021, 23:23
45 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
46 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
47 Ryszard Junczyk 2012 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
48 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
49 Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 25.06.2021, 11:46
50 Adam Brzozowski 2012 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 15:54
51 Tymon Kapała 2011 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 15:54
52 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 15:54
53 Helena Kisiel 2011 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 15:54
54 Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 15:54
55 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 25.06.2021, 15:54
56 Pola Wojcik 2012 AZS UW Warszawa 25.06.2021, 20:35
57 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 26.06.2021, 11:03
58 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 27.06.2021, 15:05
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.