Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7

29 - 30 sie 2022

Gdynia, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Hanna Rogowska 2008 CHKŻ Chojnice 06.08.2022, 20:01
2 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 10:48
3 Tomasz Wojtkowiak 2008 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 12.08.2022, 20:07
4 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 15.08.2022, 07:11
5 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 15.08.2022, 07:11
6 Julia Turniak 2008 UKS Żeglarz Wrocław 16.08.2022, 18:38
7 Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 21.08.2022, 21:57
8 Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 19:24
9 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 22.08.2022, 20:20
10 Kornelia Soćko 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 20:57
11 Ksawery Soćko 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 21:36
12 Tobiasz Zabiegałowski 2008 MKŻ Arka Gdynia 24.08.2022, 10:52
13 Jan Konkol 2008 YKP Gdynia 24.08.2022, 16:35
14 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia 25.08.2022, 10:34
15 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 26.08.2022, 21:26
16 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 27.08.2022, 21:50
17 Franciszek Miłosz 2009 YKP Gdynia 28.08.2022, 09:53
18 Hieronim Hendler 2008 CHKŻ Chojnice 28.08.2022, 17:42
19 Jakub Kuźmiński 2009 YKP Gdynia 28.08.2022, 21:17
20 Fryderyk Julke 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 29.08.2022, 08:00
21 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 29.08.2022, 09:06
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Konrad Kunc 2006 MKŻ Arka Gdynia 26.07.2022, 10:48
2 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 29.07.2022, 23:16
3 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 12.08.2022, 10:18
4 Marta Zwara 2007 MKŻ Arka Gdynia 14.08.2022, 20:30
5 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 15.08.2022, 21:05
6 Angelina Zubel 2006 CHKŻ Chojnice 16.08.2022, 18:13
7 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 09:46
8 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 09:53
9 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 17.08.2022, 09:56
10 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 17.08.2022, 19:17
11 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 19.08.2022, 07:40
12 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 19.08.2022, 10:42
13 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 19.08.2022, 18:46
14 Marek Szczepankowski 2005 SEJK Pogoń Szczecin 19.08.2022, 22:21
15 Andrei Dzhura 2006 UKS FIR Warszawa 20.08.2022, 20:24
16 Wiktor Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 21.08.2022, 08:32
17 Miłosz MICHALAK 2005 YKP Gdynia 21.08.2022, 22:17
18 Anna Zwara 2004 MKŻ Arka Gdynia 22.08.2022, 19:10
19 Oskar Ponto 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 19:31
20 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 23.08.2022, 10:03
21 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 23.08.2022, 17:41
22 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 23.08.2022, 19:16
23 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 24.08.2022, 11:02
24 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 24.08.2022, 20:53
25 Kuba Kaniszewski 1989 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.08.2022, 21:20
26 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 25.08.2022, 21:53
27 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 27.08.2022, 21:51
28 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 27.08.2022, 21:55
29 Filip Jarosiewicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk 27.08.2022, 22:54
30 Konstanty Skwarło 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 28.08.2022, 08:21
31 Magdalena Kwaśna 1998 CHKŻ Chojnice 29.08.2022, 06:56
32 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 29.08.2022, 13:11
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 19.08.2022, 11:27
2 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 23.08.2022, 10:51
3 Jakub Halouzka 1997 24.08.2022, 22:37
4 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 27.08.2022, 14:58
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Franciszek Niziołek 2013 Akademia Żeglarstwa Prestige 26.07.2022, 12:17
2 Filip Niedbała 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 27.07.2022, 10:06
3 Mikołaj Nędza 2010 SKŻ Sopot 01.08.2022, 18:43
4 Julia Jabłonowska Wlizło 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.08.2022, 11:21
5 Stanisława Wygońska 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.08.2022, 11:24
6 Lena Adamska 2009 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.08.2022, 11:29
7 Maksymilian Oskroba 2010 Akademia Żeglarstwa Prestige 02.08.2022, 12:51
8 Mikołaj Posyniak 2013 Akademia Żeglarstwa Prestige 04.08.2022, 10:03
9 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
10 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
11 Tymoteusz Siutkowski 2009 Opti CWM Gdynia 08.08.2022, 19:22
12 Pola Sobolew 2010 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
13 Magdalena Łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
14 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
15 Mikołaj Łoboda 2010 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
16 Lena Bukowska 2010 MKŻ Arka Gdynia 08.08.2022, 19:22
17 Vango Szpakowski 2013 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
18 Tadeusz Długosz-Górecki 2010 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
19 Franciszek Imielski 2008 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
20 Franciszek Kucharski 2010 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
21 Wojciech Wilczyński 2010 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
22 Zuzanna Gałecka 2008 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
23 Maciej Barć 2009 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
24 Kacper Sprengler 2008 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
25 Tymoteusz Gołyszny 2010 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:27
26 Katarzyna Białek 2009 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:36
27 Ignacy Gawroński 2011 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:36
28 Julian Pierzynowski 2011 SKŻ Sopot 10.08.2022, 10:39
29 Julianna Ponto 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 20.08.2022, 19:41
30 Jakub Podbielski 2012 Akademia Żeglarstwa Prestige 21.08.2022, 22:21
31 Franciszek Kamola 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 21.08.2022, 23:02
32 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 22.08.2022, 06:07
33 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 22.08.2022, 06:07
34 Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 22.08.2022, 06:07
35 Szymon Ostaszewski 2008 KŻ Horn Kraków 22.08.2022, 06:07
36 Filip Słomka-Polonis 2011 KŻ Horn Kraków 22.08.2022, 06:07
37 Karol Stachowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 08:57
38 Franciszek Przyszlak 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 13:05
39 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 19:58
40 Joanna Roman 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 22.08.2022, 21:45
41 PATRYK GLINKA 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige 22.08.2022, 21:55
42 Olaf Nestorowicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 26.08.2022, 09:20
43 Fabian Wong 2010 MKŻ Arka Gdynia 29.08.2022, 09:26
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.