22 - 23 cze 2019

Puchar Arki 2019

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 1 1 2 3* 2 6.00
2 POL POL 196982 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 2 2 1 6* 4 9.00
3 POL POL 160387 Kuba Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia 5* 3 3 1 3 10.00
4 POL POL 206290 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 3 4 4 2 5* 13.00
5 POL POL 210564 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia 4 5 5 5 7* 19.00
6 POL POL 180716 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 6 7* 6 4 6 22.00
7 POL POL 205297 Natalia Kwiatkowska 2003 MKŻ Arka Gdynia 7 6 7 7 8* 27.00
8 POL POL 208158 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC DNC 1 28.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia 1 1 1 2* 2 5.00
2 POL POL 10269 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 2* 2 2 1 1 6.00
3 POL POL 7845 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 5* 4 5 3 3 15.00
4 POL POL 10287 Maksymilian Betlejewski 2007 MKŻ Arka Gdynia 4 3 3 7* 5 15.00
5 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 5 4 5 6* 17.00
6 POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 7 6 9* 4 8 25.00
7 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 8 6 11* 7 30.00
8 POL POL 3 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia 6 7 8 10 DNC* 31.00
9 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 9 7 8 10* 32.00
10 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 11* 11 10 9 4 34.00
11 POL POL 7547 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 10 10 11* 6 9 35.00
12 POL POL 7660 Maja Reszka 2007 MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC 63.00
12 POL POL 9425 Patryk Staluszka 2006 MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC 63.00
12 POL POL 9809 Igor Rudek 2006 MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC DNC DNC 63.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 1 1 1 3.00
2 POL POL 1584 Zuzanna Bukowska 2008 MKŻ Arka Gdynia 7 2 2 11.00
3 POL POL 12 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 2 5 4 11.00
4 POL POL 2081 Zofia Glaza 2008 OPTI CWM Gdynia 5 3 3 11.00
5 POL POL 17 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 3 6 5 14.00
6 POL POL 15 Krzysztof Łucyk 2007 MKŻ Arka Gdynia 4 4 6 14.00
7 POL POL 130 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 6 7 7 20.00
8 POL POL 1702 Igor Rózga 2009 MKŻ Arka Gdynia 8 9 8 25.00
9 POL POL 704 Adam Łucyk 2009 MKŻ Arka Gdynia 9 8 9 26.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 Pkt
1 POL POL 2082 Natalia Nawrocka 2009 MKŻ Arka Gdynia 1 2 3.00
2 POL POL 102 Mikołaj Korek 2011 MKŻ Arka Gdynia 4 1 5.00
3 POL POL 203 Dawid Małachowski 2011 OPTI CWM Gdynia 3 4 7.00
4 POL POL 107 Aleksandra Redlak 2010 MKŻ Arka Gdynia 8 3 11.00
5 POL POL 121 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia 2 DNF 17.00
6 POL POL 259 Jacek Paczos 2010 MKŻ Arka Gdynia 5 DNF 20.00
7 POL POL 106 Magdalena Łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia 6 DNF 21.00
8 POL POL 105 Fabian Wong 2010 MKŻ Arka Gdynia 7 DNF 22.00
9 POL POL 165 Stasiu Kalk 2011 OPTI CWM Gdynia 9 DNF 24.00
10 POL POL 159 Maciek Sitek 2009 OPTI CWM Gdynia DNF DNF 30.00
10 POL POL 1292 Franek Karmoliński 2011 OPTI CWM Gdynia DNF DNF 30.00
10 POL POL 1660 Kuba Raulin 2008 OPTI CWM Gdynia DNF DNF 30.00
10 POL POL 3333 Zofia Romanowska 2009 OPTI CWM Gdynia DNF DNF 30.00
10 POL POL 2055 Maciek Ciągło 2010 OPTI CWM Gdynia DNF DNF 30.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
O'pen Skiff Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
OPP B Wyniki nieoficjalne po 3 wyścigach
OPP UKS Wyniki oficjalne po 2 wyścigach