22 - 23 cze 2019

Puchar Arki 2019

Gdynia, Polska
Wyniki
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 208158 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 23:06
2 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:08
3 POL POL 196982 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:09
4 POL POL 180716 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:10
5 POL POL 160387 Kuba Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:12
6 POL POL 206290 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:13
7 POL POL 210564 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:14
8 POL POL 205297 Natalia Kwiatkowska 2003 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 10:16
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:43
2 POL POL 10269 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:45
3 POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:46
4 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:49
5 POL POL 7660 Maja Reszka 2007 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:51
6 POL POL 7845 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:53
7 POL POL 9425 Patryk Staluszka 2006 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:55
8 POL POL 10287 Maksymilian Betlejewski 2007 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:57
9 POL POL 3 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 22:59
10 POL POL 9809 Igor Rudek 2006 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 23:01
11 POL POL 7547 Julianna Ponto 2008 MKŻ Arka Gdynia 21.06.2019, 23:04
12 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 22.06.2019, 09:58
13 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 22.06.2019, 09:59
14 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 22.06.2019, 10:00
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 15 Krzysztof Łucyk 2007 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:11
2 POL POL 1584 Zuzanna Bukowska 2008 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:11
3 POL POL 704 Adam Łucyk 2009 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:12
4 POL POL 130 Laura Kwiatkowska 2009 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:13
5 POL POL 17 Szymon Łysik 2008 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:14
6 POL POL 12 Aleksander Paczos 2008 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:14
7 POL POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:15
8 POL POL 1702 Igor Rózga 2009 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:16
9 POL POL 2081 Zofia Glaza 2008 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:18
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 121 Mila Faust 2011 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:17
2 POL POL 2082 Natalia Nawrocka 2009 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:17
3 POL POL 107 Aleksandra Redlak 2010 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:18
4 POL POL 105 Fabian Wong 2010 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:18
5 POL POL 106 Magdalena Łysik 2011 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:20
6 POL POL 102 Mikołaj Korek 2011 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:21
7 POL POL 259 Jacek Paczos 2010 MKŻ Arka Gdynia 22.06.2019, 09:21
8 POL POL 159 Maciek Sitek 2009 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:19
9 POL POL 165 Stasiu Kalk 2011 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:19
10 POL POL 203 Dawid Małachowski 2011 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:20
11 POL POL 1292 Franek Karmoliński 2011 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:20
12 POL POL 1660 Kuba Raulin 2008 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:21
13 POL POL 3333 Zofia Romanowska 2009 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:22
14 POL POL 2055 Maciek Ciągło 2010 OPTI CWM Gdynia 22.06.2019, 10:22