23 - 24 cze 2018

Puchar 140-lecia WTW

Port Nieporęt 01, Białobrzegi, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 Bic Techno POL POL 108 Julia Dawidowicz 2002 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNF* 1 1 1 3.00
2 Bic Techno POL POL 110 Jan Her 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2 3* 2 2 6.00
3 Bic Techno POL POL 178 Bartłomiej Zarzecki 1978 Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu 1 4* 4 3 8.00
4 Bic Techno POL POL 100 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3 2 3 4* 8.00
5 Bic Techno POL POL 103 Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 4 5* 5 5 14.00
6 Bic Techno POL POL 106 Jakub Bodasiński 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 5 DNF* DNF DNF 25.00
7 Bic Techno POL POL 104 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6 DNF* DNF DNF 26.00
8 Bic Techno POL POL 9 Zuzanna Żmuda 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 7 DNF* DNF DNF 27.00
9 Bic Techno POL POL 105 Alicja Staszewska 2007 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 8 DNF* DNF DNF 28.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 OPP A POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa 3* 2 1 2 5.00
2 OPP A POL POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 KS Spójnia Warszawa 1 1 4 6* 6.00
3 OPP A POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2005 KS Spójnia Warszawa 7 11* 2 3 12.00
4 OPP A POL POL 1791 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa 2 7 3 10* 12.00
5 OPP A POL POL 2020 Emilia Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa 4 3 5* 5 12.00
6 OPP A POL POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 5 12* 7 4 16.00
7 OPP A POL POL 2074 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 11 15* 9 1 21.00
8 OPP A POL POL 1788 ANTONI KILISZEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 14* 4 11 7 22.00
9 OPP A POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa 9 5 12* 8 22.00
10 OPP A POL POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa 6 6 10 12* 22.00
11 OPP A POL POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI 2005 BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 8 10 8 11* 26.00
12 OPP A POL POL 20721 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 12 8 13* 9 29.00
13 OPP A POL POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 15* 9 6 15 30.00
14 OPP A POL POL 2206 SZYMON ROZUM 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 10 14* 14 14 38.00
15 OPP A POL POL 1448 HANNA KORSAK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 13 13 15* 13 39.00
16 OPP A POL POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 51.00
M Klasa Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt do 9
1 OPP B POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 4* 3 2 2 7.00
2 OPP B POL POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa 5* 2 1 5 8.00
3 OPP B POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa 1 1 18* 9 11.00
4 OPP B POL POL 6 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 7* 6 4 1 11.00
5 OPP B POL POL 1451 Witold Onisk 2006 UKS FIR Warszawa 3 7* 6 3 12.00
6 OPP B POL POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 6 22* 3 4 13.00
7 OPP B POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 10 13* 5 6 21.00
8 OPP B POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 18* 8 17 7 32.00
9 OPP B POL POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa 24* 10 12 10 32.00
10 OPP B POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 16* 14 7 12 33.00
11 OPP B POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 19* 12 14 8 34.00
12 OPP B POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 20* 11 13 13 37.00
13 OPP B POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 23* 15 8 15 38.00
14 OPP B POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa 31* 5 15 21 41.00
15 OPP B POL POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 27* 4 27 11 42.00
16 OPP B POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 12 27* 16 14 42.00
17 OPP B POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 2 17 24 25* 43.00
18 OPP B POL POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 8 19 20* 16 43.00
19 OPP B POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 29* 9 11 24 44.00
20 OPP B POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa 33* 20 10 19 49.00
21 OPP B POL POL 1470 Alexandre Vidal 2008 UKS FIR Warszawa 35* 23 9 20 52.00
22 OPP B POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 26* 16 19 17 52.00
23 OPP B POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa 15 18 23* 23 56.00
24 OPP B POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 11 31 21 32* 63.00
25 OPP B POL POL 1766 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 25 21 32* 18 64.00
26 OPP B POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 22 26* 25 22 69.00
27 OPP B POL POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 21 24 28 29* 73.00
28 OPP B POL POL 1246 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 28* 25 22 27 74.00
29 OPP B POL POL 1765 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 13 32* 31 31 75.00 1
30 OPP B POL POL 951 Wojciech Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 17 34* 30 28 75.00
31 OPP B POL POL 13 Hugo Campistro 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 34* 30 26 26 82.00
32 OPP B POL POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 30* 28 29 30 87.00
33 OPP B POL POL 884 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 14 45* 42 41 97.00
34 OPP B POL POL 2000 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 32 35* 34 33 99.00
35 OPP B POL POL 1076 Nathan Vidal 2009 UKS FIR Warszawa 42* 33 33 34 100.00 2
36 OPP B POL POL 1658 Adam Onisk 2008 UKS FIR Warszawa 44* 36 35 39 110.00
37 OPP B POL POL 788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 38* 38 36 37 111.00 3
38 OPP B POL POL 1244 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 41 44* 37 36 114.00
39 OPP B POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa 39 37 38 40* 114.00 4
40 OPP B POL POL 120 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa DNF* 39 41 35 115.00 5
41 OPP B POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 9 42 DNF* DNF 117.00
42 OPP B POL POL 1429 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 40 40 40 DNF* 120.00 6
43 OPP B POL POL 1279 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* 43 44 42 129.00 7
44 OPP B POL POL 246 Aleksander Chojnowski 2005 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF 39 38 143.00
45 OPP B POL POL 2020 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* 41 43 DNF 150.00 8
46 OPP B POL POL 202 Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* 29 DNF DNF 161.00 9
47 OPP B POL POL 200 Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa 36 DNF* DNF DNF 168.00 10
48 OPP B POL POL 143 Bartosz Janusek 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 37 DNF* DNF DNF 169.00
49 OPP B POL POL 844 Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa 43 DNF* DNF DNF 175.00 11
50 OPP B POL POL 765 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 8841 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00 12
50 OPP B POL POL tbc Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL bn Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 1768 Adam Margasiński 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00 13
50 OPP B POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 873 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00 14
50 OPP B POL POL 949 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 652 Antoni Chojnowski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 1769 Maria Kmin 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA DNF* DNF DNF DNF 198.00
50 OPP B POL POL 1714 Antek Malicki 2009 WTW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00 15
50 OPP B POL POL 321 Stanisław Wróblewski 2010 WTW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00 16
50 OPP B POL POL 18 Wojtek Konopiński 2009 WTW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 198.00 17
Bic Techno Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach