23 - 24 cze 2018

Puchar 140-lecia WTW

Port Nieporęt 01, Białobrzegi, Polska
Wyniki
Klasa Nr Załoga Ur Klub
Bic Techno POL POL 103 Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 104 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 105 Alicja Staszewska 2007 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 106 Jakub Bodasiński 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 110 Jan Her 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 100 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 9 Zuzanna Żmuda 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 108 Julia Dawidowicz 2002 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
Bic Techno POL POL 178 Bartłomiej Zarzecki 1978 Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu
Klasa Nr Załoga Ur Klub
OPP A POL POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP A POL POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA 2005 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP A POL POL 1788 ANTONI KILISZEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP A POL POL 1448 HANNA KORSAK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP A POL POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP A POL POL 2206 SZYMON ROZUM 2005 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP A POL POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI 2005 BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
OPP A POL POL 1791 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 2020 Emilia Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 2074 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 20721 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa
OPP A POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2005 KS Spójnia Warszawa
Klasa Nr Załoga Ur Klub
OPP B POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa
OPP B POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa
OPP B POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa
OPP B POL POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa
OPP B POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa
OPP B POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa
OPP B POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa
OPP B POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa
OPP B POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 765 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 8841 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL tbc Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL bn Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 1769 Maria Kmin 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OPP B POL POL 13 Hugo Campistro 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OPP B POL POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OPP B POL POL 884 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
OPP B POL POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1451 Witold Onisk 2006 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1470 Alexandre Vidal 2008 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1076 Nathan Vidal 2009 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1658 Adam Onisk 2008 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 120 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 1429 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa
OPP B POL POL 39 MATEUSZ PYZEL 2007 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
OPP B POL POL 2785 STEFAN MAZUROWSKI 2009 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
OPP B POL POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
OPP B POL POL 788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 949 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1246 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1136 Rozalia Rozum 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1768 Adam Margasiński 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 246 Aleksander Chojnowski 2005 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 652 Antoni Chojnowski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 143 Bartosz Janusek 2008 MKS "Dwójka" Warszawa
OPP B POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 6 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1244 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1291 Adam Furmanek 2006 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 1819 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa
OPP B POL POL 202 Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 844 Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 873 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1765 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1279 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 2000 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 2020 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1766 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 200 Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 951 Wojciech Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa
OPP B POL POL 1714 Antek Malicki 2009 WTW Warszawa
OPP B POL POL 321 Stanisław Wróblewski 2010 WTW Warszawa
OPP B POL POL 18 Wojtek Konopiński 2009 WTW Warszawa