Otwarte Mistrzostwa Śląska

7 - 9 wrz 2018

Chełm Śląski, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL 77 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 4 1 2 7.00
2 POL 180701 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 1 6 4 11.00
3 POL 211879 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 6 4 3 13.00
4 POL 208421 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 7 2 10 19.00
5 POL 198201 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty 17 3 1 21.00
6 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 3 16 5 24.00
7 POL 185708 Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław 2 9 16 27.00
8 POL 203009 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 5 11 12 28.00
9 POL 211258 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 11 8 13 32.00
10 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk Jaworzno 12 17 7 36.00
11 POL 203046 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 9 15 15 39.00
12 POL 214348 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik DSQ 5 6 40.00
13 POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 14 19 9 42.00
14 POL 180733 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 13 13 17 43.00
15 POL 210287 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 8 18 18 44.00
16 POL 173836 Marcel Skubański LKŻ Sława 18 7 20 45.00
17 POL 197719 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 20 14 11 45.00
18 POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty 15 10 21 46.00
19 POL 171258 Paweł Szota LKŻ Sława 10 22 19 51.00
20 POL 201832 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 26 20 8 54.00
21 POL 20110 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 19 25 14 58.00
22 POL 150260 Nina Sibon TS Kuźnia Rybnik 16 23 22 61.00
23 POL 192682 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 22 12 DNS 63.00
24 POL 186213 Jakub Kołodziejczyk UKS Żeglarz Wrocław 25 21 23 69.00
25 POL 18070 Hugo Skupnik TS Kuźnia Rybnik 21 28 24 73.00
26 POL 1 Nikodem Pytlik JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 24 26 25 75.00
27 POL 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 23 27 26 76.00
28 POL 162915 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 27 24 DNS 80.00
Laser Radial
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.