7 - 9 wrz 2018

Otwarte Mistrzostwa Śląska

Chełm Śląski, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 77 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 4 1 2 7.00
2 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 1 6 4 11.00
3 POL POL 211879 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 6 4 3 13.00
4 POL POL 208421 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 7 2 10 19.00
5 POL POL 198201 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 17 3 1 21.00
6 POL POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 3 16 5 24.00
7 POL POL 185708 Mateusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 2 9 16 27.00
8 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 5 11 12 28.00
9 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 11 8 13 32.00
10 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 12 17 7 36.00
11 POL POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 9 15 15 39.00
12 POL POL 214348 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik DSQ 5 6 40.00
13 POL POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 14 19 9 42.00
14 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 13 13 17 43.00
15 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 8 18 18 44.00
16 POL POL 173836 Marcel Skubański LKŻ Sława 18 7 20 45.00
17 POL POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 20 14 11 45.00
18 POL POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 15 10 21 46.00
19 POL POL 171258 Paweł Szota LKŻ Sława 10 22 19 51.00
20 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 26 20 8 54.00
21 POL POL 20110 Karolina Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 19 25 14 58.00
22 POL POL 150260 Nina Sibon TS "Kuźnia" Rybnik 16 23 22 61.00
23 POL POL 192682 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 22 12 DNS 63.00
24 POL POL 186213 Jakub Kołodziejczyk UKS "Żeglarz" Wrocław 25 21 23 69.00
25 POL POL 18070 Hugo Skupnik TS "Kuźnia" Rybnik 21 28 24 73.00
26 POL POL 1 Nikodem Pytlik JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 24 26 25 75.00
27 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 23 27 26 76.00
28 POL POL 162915 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 27 24 DNS 80.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 195786 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1 1 2 4.00
2 POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2 2 3 7.00
3 POL POL 172347 Michał Szymaszek JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 6 3 1 10.00
4 POL POL 211312 Filip Handerek JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza 3 6 6 15.00
5 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 5 5 5 15.00
6 POL POL 192769 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 4 4 8 16.00
7 POL POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 7 8 4 19.00
8 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 8 7 9 24.00
9 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków OCS 9 7 27.00
10 POL POL 179375 Jakub Zębik SYC "Zefir-Drakkar" Poraj DNC 10 RET 32.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 3 wyścigach