1 - 2 sie 2020

Otwarte Mistrzostwa Pomorza Klasy Open Skiff

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 8035 Aniela Frąckowiak 2008 K MKŻ Arka Gdynia 4 3 1 1 4 5* 1 14.00
2 POL POL 7547 Julianna Ponto 2008 K MKŻ Arka Gdynia 3 2 OCS* 2 2 1 4 14.00
3 POL POL 10672 Natasza Tarnawska 2008 K MKŻ Arka Gdynia 2 1 2 4 6* 4 3 16.00
4 POL POL 8643 Ksawery Soćko 2009 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6* 4 3 3 3 3 5 21.00
5 POL POL 9425 Piotr Trella 2008 M MKŻ Arka Gdynia 1 OCS* OCS 5 1 2 2 24.00
6 POL POL 10640 Siwiec Aleksander 2008 M AKŻ 90 NAKIELNO 10* 6 6 6 7 7 8 40.00
7 POL POL 7126 Mikołaj Nędza 2010 M MKŻ Arka Gdynia 5 7 4 8 8 9* 9 41.00
8 POL POL 6330 Laura Kwiatkowska 2009 K MKŻ Arka Gdynia 7 5 5 7 9 8 10* 41.00
9 POL POL 9147 Małgorzata Zielińska 2008 K Akademia Żeglarska Prestige Sopot 9 8 8 10* 5 6 6 42.00
10 POL POL 8660 Tymoteusz Gołyszny 2010 M SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 12* 11 7 11 11 11 7 58.00
11 POL POL 9171 Mikołaj Ankiewicz 2009 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 8 9 OCS* 12 10 10 11 60.00
12 POL POL 10684 Bartłomiej Jasiński 2008 M MKŻ Arka Gdynia 11 10 OCS* 9 DNS DNS DNS 69.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 7482 Max Berliński 2006 M MKŻ Arka Gdynia 1 2* 1 1 2 1 1 7.00
2 POL POL 10067 Jakub Rozwadowski 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 3 1 2 2 7* 6 6 20.00
3 POL POL 10690 Fryderyk Julke 2007 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 4 3 3 3 8 2 9* 23.00
4 POL POL 10092 Maksym Kowalewski 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 2 5 5 OCS* 1 10 2 25.00
5 POL POL 10269 Jan Suchocki 2007 M MKŻ Arka Gdynia 6 4 4 4 11* 3 4 25.00
6 POL POL 10366 Kacper Płoszaj 2007 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 7* 6 6 5 6 5 5 33.00
7 POL POL 10287 Maksymilian Betlejewski 2007 M MKŻ Arka Gdynia 9* 7 9 7 4 8 3 38.00
8 POL POL 10702 Krzysztof Królik 2006 M Sail & Ski Klub Warszawa 8* 8 8 8 3 7 8 42.00
9 POL POL 10528 Millan Utschik 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 11* 11 7 10 5 4 10 47.00
10 POL POL 8610 Kornelia Soćko 2007 K SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 10* 10 6 10 9 7 47.00
11 POL POL 2 Wiktor Welenc 2006 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 10 OCS* 11 11 9 11 12 64.00
12 POL POL 9850 Wiktor Sebastiański 2007 M Akademia Żeglarska Prestige Sopot 12 9 13* 9 12 12 11 65.00
13 POL POL 10569 Julia Biernacka 2007 K AKŻ 90 NAKIELNO 13* 12 12 12 13 13 13 75.00
Open Skiff U13 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Open Skiff U15 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach