OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA

28 - 29 maj 2022

Wilków Morskich 15, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Joanna Małyszka 1997 KŻ Mewa Poznań 23.05.2022, 21:42
2 Mateusz Fiałkowski 2007 KŻ Mewa Poznań 23.05.2022, 23:03
3 Paweł Kluczyński 2000 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 12:45
4 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 23:10
5 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 23:10
6 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 23:10
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 23.05.2022, 21:34
2 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 23.05.2022, 23:03
3 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań 23.05.2022, 23:03
4 Jan Sawicki 2008 JKW Poznań 24.05.2022, 08:49
5 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 24.05.2022, 09:43
6 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
7 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
8 Maksym Osiński 2008 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
9 Krzysztof Dzilne 2006 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
10 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 16:15
11 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 16:24
12 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 16:24
13 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań 24.05.2022, 20:29
14 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań 25.05.2022, 19:22
15 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 23:10
16 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 23:10
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Bendlewski 2004 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
2 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
3 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
4 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 16:07
5 Nawojka Ślusarska 2003 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 16:13
6 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 22:42
7 NATALIA MALINOWSKA 2006 JKW Poznań 25.05.2022, 13:11
8 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 25.05.2022, 23:49
9 Sarah Goetz 2005 OŚ AZS Poznań 26.05.2022, 21:01
10 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 27.05.2022, 13:55
11 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 27.05.2022, 20:05
12 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 27.05.2022, 22:04
13 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 23:10
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Unruh 2000 OŚ AZS Poznań 19.05.2022, 16:07
2 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
3 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 24.05.2022, 11:06
4 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 26.05.2022, 20:56
5 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań 27.05.2022, 19:54
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Nina Krawczyk 2012 KŻ Mewa Poznań 23.05.2022, 23:03
2 Jagoda Sawicka 2010 JKW Poznań 24.05.2022, 08:50
3 Anastasiia Semenchenko 2010 KŻ Mewa Poznań 24.05.2022, 10:35
4 Zofia Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 24.05.2022, 10:35
5 Franciszek Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 24.05.2022, 10:35
6 Adam Chojnicki 2009 JKW Poznań 24.05.2022, 16:34
7 Hanna Chojnicka 2010 JKW Poznań 24.05.2022, 16:52
8 Maria Nycz 2009 JKW Poznań 24.05.2022, 17:59
9 JAN Nycz 2011 JKW Poznań 24.05.2022, 18:02
10 Jan Makowski 2007 JKW Poznań 24.05.2022, 20:37
11 Tytus Sautycz 2010 JKW Poznań 24.05.2022, 21:40
12 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 24.05.2022, 22:30
13 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
14 Martyna Trawczyńska 2008 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
15 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
16 Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
17 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
18 Adam Jakubowski 2009 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
19 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
20 Henryk Klapczyński-Lima 2009 PKM LOK Poznań 24.05.2022, 23:06
21 Adam Albrecht 2012 PKM LOK Poznań 25.05.2022, 07:48
22 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań 25.05.2022, 07:48
23 Maciej Urbaniak 2009 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
24 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
25 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
26 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
27 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
28 Maks Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
29 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
30 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
31 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
32 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 09:06
33 Piotr Jankowski 2011 PKM LOK Poznań 25.05.2022, 09:09
34 Oliwier Żyła 2013 JKW Poznań 25.05.2022, 09:19
35 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 25.05.2022, 11:45
36 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań 25.05.2022, 13:18
37 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 25.05.2022, 19:47
38 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 25.05.2022, 19:47
39 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 25.05.2022, 19:47
40 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 25.05.2022, 19:47
41 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 25.05.2022, 19:47
42 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 25.05.2022, 19:47
43 Maksymilian Koschel 2007 JKW Poznań 25.05.2022, 20:24
44 Wojtek Bartkowiak 2010 OŚ AZS Poznań 25.05.2022, 20:49
45 Martyna Latusek 2009 JKW Poznań 25.05.2022, 22:17
46 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
47 Wojciech Antkowiak 2013 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
48 Oskar Pluciński 2013 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
49 Mikołaj Łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
50 Mikołaj Radomski 2011 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
51 Agata Trojanek 2013 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
52 Antonina Goszczyńska 2013 ŻMKS Poznań 27.05.2022, 19:32
53 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań 27.05.2022, 20:02
54 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 27.05.2022, 20:02
55 Szymon Tarajkowicz 2013 OŚ AZS Poznań 27.05.2022, 20:02
56 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 27.05.2022, 20:02
57 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 27.05.2022, 23:35
58 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 27.05.2022, 23:40
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
1965
1965
PKM LOK Poznań 24.05.2022, 18:46
2 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
1978
1981
ŻLKS Poznań 25.05.2022, 11:26
3 Jerzy Kuncewicz
Zofia Urbaniak
1955
2000
ŻLKS Poznań 26.05.2022, 11:38
4 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
1958
1992
ŻLKS Poznań 26.05.2022, 22:57
5 Adam Madaliński
Michał Chmielewski
1971
2000
ŻLKS Poznań 26.05.2022, 23:30
6 Ewa Kulesza
Jakub Kulesza
1977
1977
ŻLKS Poznań 29.05.2022, 10:19
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.