OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA

5 - 6 cze 2021

Wilków Morskich 15, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 03.06.2021, 08:33
2 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 09:53
3 Joanna Małyszka 1997 KŻ Mewa Poznań 03.06.2021, 17:39
4 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 03.06.2021, 22:53
5 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
6 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
7 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
8 Jan Pic 1987 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 20:21
9 Illia Sytiuk 2006 KŻ Mewa Poznań 04.06.2021, 20:41
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 30.05.2021, 20:25
2 Andrzej Romanowski 1965 OŚ AZS Poznań 02.06.2021, 13:03
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Julia Tomaszewska 2000 OŚ AZS Poznań 02.06.2021, 14:51
2 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 20:08
3 Daniel Śmiałowski 2007 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 20:08
4 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 20:08
5 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 03.06.2021, 20:34
6 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
7 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
8 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
9 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
10 Rafał Szubert 2002 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
11 Krzysztof Olejnik 2005 SEJK Pogoń Szczecin 04.06.2021, 12:52
12 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań 04.06.2021, 14:01
13 Zosia Derwich 2002 WKŻ Wolsztyn 04.06.2021, 20:00
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mikołaj Warot 2005 JKW Poznań 02.06.2021, 20:22
2 Yaroslav Libenko 2000 03.06.2021, 21:13
3 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 23:43
4 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań 04.06.2021, 09:54
5 Aleksander Unruh 2000 OŚ AZS Poznań 04.06.2021, 10:27
6 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
7 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 04.06.2021, 16:40
8 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań 04.06.2021, 18:24
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań 31.05.2021, 10:32
2 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 31.05.2021, 11:34
3 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 02.06.2021, 19:01
4 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 20:08
5 Piotr Jakubowski 2006 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 20:08
6 Natalia MALINOWSKA 2006 JKW Poznań 02.06.2021, 21:18
7 Zofia Pospieszna 2007 OŚ AZS Poznań 02.06.2021, 22:14
8 Jan Tesarowicz 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
9 Hanna Wróbel 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
10 Jakub Pasieka 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
11 Natasza Idkowiak 2007 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
12 Amelia Szygenda 2021 JKW Poznań 03.06.2021, 13:43
13 Jerzy Gałęza 2007 JKW Poznań 03.06.2021, 15:52
14 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 16:37
15 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
16 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 04.06.2021, 11:49
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Mazur 2010 KŻ Mewa Poznań 02.06.2021, 00:10
2 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS Poznań 02.06.2021, 09:04
3 Mia Wüster 2010 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
4 Kalina Czajkowska 2010 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
5 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
6 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
7 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
8 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
9 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
10 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 02.06.2021, 14:07
11 Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
12 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
13 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
14 Maja Andrzejewska 2007 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
15 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
16 Zosia Nowak 2009 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
17 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:22
18 Bruno Widerak 2008 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:33
19 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:33
20 Adam Jakubowski 2008 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 21:58
21 Henryk Lima-Klapczyński 2009 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 22:13
22 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań 02.06.2021, 22:54
23 Jakub Stański 2011 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
24 Michał Durniat 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
25 Marika Konieczna 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
26 Jarema Kaźmierski 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
27 Karol Zając 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec 03.06.2021, 07:14
28 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 09:41
29 Filip Poterski 2009 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 09:41
30 Wojtek Bartkowiak 2010 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 09:41
31 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 09:41
32 Zosia Kuczyńska 2009 PKM LOK Poznań 03.06.2021, 14:04
33 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 03.06.2021, 17:47
34 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 03.06.2021, 18:22
35 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 20:00
36 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 20:00
37 Natalia Grotkiewicz 2012 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 20:00
38 Igor Tarajkowicz 2011 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 20:00
39 Mateusz Grotkiewicz 2010 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 20:00
40 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 03.06.2021, 20:00
41 Andrzej Sytiuk 2009 KŻ Mewa Poznań 03.06.2021, 21:09
42 Emilia Siekierczak 2008 OŚ AZS Poznań 04.06.2021, 14:20
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karol Maciejewski
Tomasz Mirowski
1985
1986
ŻLKS Poznań 26.05.2021, 17:42
2 Adam Madaliński
Zosia Urbaniak
1971
2000
ŻLKS Poznań 01.06.2021, 00:17
3 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
1960 JKW Poznań 01.06.2021, 20:36
4 Jan Sibilski
Patrycja Nadłonek
1999
1998
ŻLKS Poznań 02.06.2021, 13:21
5 Rafał Zakrzewski
Agnieszka Wiercińska
JKW Poznań 03.06.2021, 08:04
6 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
1958
1992
ŻLKS Poznań 03.06.2021, 20:33
7 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
1970
1973
KŻ Mewa Poznań 04.06.2021, 09:54
8 Ewa Kulesza
Jakub Kulesza
1977
1977
ŻLKS Poznań 04.06.2021, 16:02
Nautica 450
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Sigma Active
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.