6 - 7 cze 2020

Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania

Kiekrz, Poznań, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 191862 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 1 1 5* 3 5.00
2 POL POL 167931 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6* 2 2 4 8.00
3 POL POL 208153 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 3 5 7* 1 9.00
4 POL POL 197949 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 5* 3 4 5 12.00
5 POL POL 167806 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 9 4 1 10* 14.00
6 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 7 6 12* 2 15.00
7 POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 2 7 8 13* 17.00
8 POL POL 1 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 4 8 9* 8 20.00
9 POL POL 180752 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 8 10 6 11* 24.00
10 POL POL 188822 Sarah Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 11 9 13* 6 26.00
11 POL POL 195304 Kacper Młodzianowski AZS Poznań DNF* DNF 3 7 30.00
12 POL POL 186235 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10 15* 15 9 34.00
13 POL POL 181171 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 13 11 10 16* 34.00
14 POL POL 209038 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań 12* 12 11 12 35.00
15 GBR GBR 176460 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 14 13 14 15* 41.00
16 POL POL 208471 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 15 16* 16 14 45.00
17 POL POL 20434 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 16 14 17* 17 47.00
18 POL POL 19186 Jakub Modzelewski AZS Poznań DNF* DNF DNF DNF 60.00
18 POL POL BN Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań DNF* DNF DNF DNF 60.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 1 2 5* 1 4.00
2 POL POL 213237 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 4 DSQ* 1 3 8.00
3 POL POL 188824 David Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3 3 4* 2 8.00
4 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 6* 1 2 6 9.00
5 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2 6 3 9* 11.00
6 POL POL 174480 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 7* 4 6 5 15.00
7 POL POL 205646 Julia Tomaszewska ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10* 7 9 4 20.00
8 POL POL 186236 Stefan Marciniak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 5 10* 7 8 20.00
9 POL POL 215004 Antoni Borkowski AZS Poznań 11 5 8 DNF* 24.00
10 POL POL 191882 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 8 9 11* 7 24.00
11 POL POL 188235 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 9 8 10* 10 27.00
12 POL POL 204311 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 12* 11 12 11 34.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 4 wyścigach