15 - 16 cze 2019

Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania

Kiekrz, Poznań, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 4 3 1 1 7* 9.00
2 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 3 10* 5 2 1 11.00
3 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 5 1 3 DSQ* 3 12.00
4 POL POL 208036 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 1 6* 2 5 5 13.00
5 POL POL 186235 Cezary Popielski AZS Poznań 6 2 8 3 11* 19.00
6 POL POL 209038 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 8 9* 4 7 2 21.00
7 POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 7* 7 6 4 4 21.00
8 POL POL 195304 ILLYA ZARADNY AZS Poznań 2 12* 9 6 8 25.00
9 POL POL 208471 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 10 5 10 10 15* 35.00
10 POL POL 169707 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 14* 4 12 8 12 36.00
11 POL POL 188824 Sarah Goetz AZS Poznań 11 11 7 11 13* 40.00
12 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13* 8 13 9 10 40.00
13 POL POL 180752 Agnieszka Jankowiak ŻMKS-Poznań 9 13* 11 12 9 41.00
14 POL POL 5 Jerzy Gałęza JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 12 14 DNC* 13 6 45.00
15 POL POL 178292 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 15 DNC* DNC DNC 14 63.00
16 POL POL 166749 Liwia Tomikowska ŻLKS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC 68.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL BN2 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 1 1 2 2 3* 6.00
2 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 2 2 1 3 5* 8.00
3 POL POL 215004 Antoni Borkowski AZS Poznań 9* 5 4 6 2 17.00
4 POL POL 191882 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 7* 6 3 5 4 18.00
5 POL POL 200986 Oliwier Urbański UKS Barnim Goleniów 3 4 5 7* 7 19.00
6 POL POL 191834 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 5 3 7 4 8* 19.00
7 POL POL 186235 Stefan Marciniak AZS Poznań 4 10* 6 9 6 25.00
8 POL POL 4343 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 6 8 DNC* 1 DNF 27.00
9 POL POL 160735 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 8 7 DNC* DNC 1 28.00
10 POL POL 166584 Stanisław Grocholewski AZS Poznań DNC* 9 8 8 9 34.00
11 POL POL 20 Maurycy Robakowski ŻLKS Poznań DNC* DNC DNC DNC DNF 48.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL BN Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 2 1 1 1 3* 5.00
2 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 3* 2 2 3 1 8.00
3 POL POL 207579 Aleksander Unruh AZS Poznań 1 3* 3 2 2 8.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 5 wyścigach