Otwarte Mistrzostwa Małopolski i Krakowskiego OZŻ cz. II

4 - 5 cze 2022

Kraków, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 OPP A Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków
Tak
28.05.2022, 00:26
2 OPP A Nadia Wielkiewicz 2009 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 09:37
3 OPP A Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków
Tak
03.06.2022, 09:45
4 OPP A Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków
Tak
03.06.2022, 09:42
5 OPP A Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków
Tak
03.06.2022, 09:42
6 OPP A Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków
Tak
03.06.2022, 09:42
7 OPP A Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków
Tak
03.06.2022, 09:49
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 OPP B Ignacy Jankowski 2011 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 09:37
2 OPP B Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
3 OPP B Matylda Niedziela 2011 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
4 OPP B Martyna Szczepa 2013 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
5 OPP B Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
6 OPP B Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
7 OPP B Weronika Piąty 2012 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
8 OPP B Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
9 OPP B Leon Herok 2014 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
10 OPP B Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
11 OPP B Maksymilian Półtorak 2012 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
12 OPP B Tymoteusz Polak 2016 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
13 OPP B Piotr Opoczka 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
14 OPP B Olga Przybycień 2011 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 23:37
15 OPP B Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 23:41
16 OPP B EMILIA NIEDZIELA 2013 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 23:54
17 OPP B Nina Zajdel 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
18 OPP B Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
19 OPP B Michał Legutko 2010 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 09:37
20 OPP B Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków
Tak
28.05.2022, 00:26
21 OPP B Piotr Bystrowski 2010 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 09:37
22 OPP B Jan Zahuta 2013 UKS AKŻ Leszcz
Tak
31.05.2022, 13:36
23 OPP B Rafał Bednar 2012 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 09:37
24 OPP B Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 09:37
25 OPP B Julian Żabiński 2010 KN Lider Kraków
Tak
28.05.2022, 00:26
26 OPP B Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków
Tak
03.06.2022, 09:42
27 OPP B Witold Rakowski 2012 UKS Żegluj Lublin
Tak
03.06.2022, 09:49
28 OPP B Marcel Całek 2013 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
29 OPP B Lena Ponieważ 2011 UKS Żegluj Lublin
Tak
03.06.2022, 09:49
30 OPP B Irma Widomska 2014 UKS Żegluj Lublin
Tak
03.06.2022, 09:49
31 OPP B Michał Czuluk 2011 UKS Żegluj Lublin
Tak
03.06.2022, 09:49
32 OPP B Miłosz Dąbrowski 2012 UKS Żegluj Lublin
Tak
03.06.2022, 09:49
33 OPP B Siwek Jolanta 2010 KN Lider Kraków
Tak
28.05.2022, 00:26
34 OPP B Jan Tymburski 2012 UKS Żegluj Lublin
Tak
03.06.2022, 16:42
35 OPP B Franciszek Całek 2011 KŻ Horn Kraków
Tak
03.06.2022, 22:35
36 OPP B Jan Guzik 2010 KN Lider Kraków
Tak
04.06.2022, 10:03
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.