Otwarte Mistrzostwa Małopolski i Krakowskiego OZŻ cz. I

28 - 29 maj 2022

Kraków, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Laura Kowalska 2009 KN Lider Kraków
Tak
26.05.2022, 11:27
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Hanna Kusztejko 2008 KN Lider Kraków
Tak
26.05.2022, 11:27
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków
Tak
27.05.2022, 23:08
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige
Tak
27.05.2022, 20:02
7 ILCA 4 (Laser 4.7) Tetiana Fedorenko 2009 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
8 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige
Tak
27.05.2022, 19:59
9 ILCA 4 (Laser 4.7) Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige
Tak
27.05.2022, 19:55
10 ILCA 4 (Laser 4.7) Martyna Bystrowska 2005 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
24.05.2022, 14:22
11 ILCA 4 (Laser 4.7) Eliza Dudas 2008 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
24.05.2022, 14:22
12 ILCA 4 (Laser 4.7) Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
13 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków
Tak
26.05.2022, 11:27
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
27.05.2022, 20:33
2 ILCA 6 (Laser Radial) Wiktor Sebastiański 2004 Akademia Żeglarstwa Prestige
Tak
27.05.2022, 18:38
3 ILCA 6 (Laser Radial) Konstanty Skwarło 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige
Tak
26.05.2022, 15:23
4 ILCA 6 (Laser Radial) Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
5 ILCA 6 (Laser Radial) Izabela Legutko 2004 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
25.05.2022, 21:20
6 ILCA 6 (Laser Radial) Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze
Tak
25.05.2022, 19:05
7 ILCA 6 (Laser Radial) Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
8 ILCA 6 (Laser Radial) Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
9 ILCA 6 (Laser Radial) Agnieszka Binkiewicz 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
10 ILCA 6 (Laser Radial) Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:47
11 ILCA 6 (Laser Radial) Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
23.05.2022, 21:58
12 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
24.05.2022, 13:55
Open Skiff
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 Open Skiff Szymon Ostaszewski 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
27.05.2022, 19:27
2 Open Skiff Filip Słomka-Polonis 2011 KŻ Horn Kraków
Tak
27.05.2022, 19:27
3 Open Skiff Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
27.05.2022, 19:27
4 Open Skiff Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
27.05.2022, 19:27
5 Open Skiff Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
27.05.2022, 19:27
6 Open Skiff Patryk Glinka 2008 Akademia Żeglarstwa Prestige
Tak
27.05.2022, 20:05
7 Open Skiff Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków
Tak
27.05.2022, 19:27
8 Open Skiff Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
28.05.2022, 10:56
9 Open Skiff Nina Zajdel 2010 KŻ Horn Kraków
Tak
28.05.2022, 17:33
10 Open Skiff Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków
Tak
28.05.2022, 17:36
Europa
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
OK-Dinghy
# Klasa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.