Otwarte Mistrzostwa Małopolski

5 - 6 cze 2021

Kraków, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Europa Michał Sitko 2004 YKP Kraków 22.05.2021, 10:27
2 Europa Magda Winiarska 2006 YKP Kraków 04.06.2021, 23:24
3 Europa Aleksandra Sikorska 2005 UKS Żegluj Lublin 04.06.2021, 23:22
4 Europa Maciej Pytliński 2005 YKP Kraków 04.06.2021, 22:57
5 Europa Witold Pytliński 2007 YKP Kraków 04.06.2021, 21:40
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Szymon Grochowski 2006 YKP Kraków 04.06.2021, 22:33
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Szymon Pytlowany 2006 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Kornelia Klimas 2007 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Antoni Machaj 2006 YKP Kraków 04.06.2021, 22:31
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Hubert Kajmowicz 2007 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Jan Pawlak 2006 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
7 Laser 4.7 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
8 Laser 4.7 Ernest Radziwon 2006 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
9 Laser 4.7 Kajetan Poziemski 2007 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
10 Laser 4.7 Igor Fałowski 2006 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
11 Laser 4.7 Mateusz Kolba 2006 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
12 Laser 4.7 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
13 Laser 4.7 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
14 Laser 4.7 Maciej Lubiński 2004 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
15 Laser 4.7 Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
16 Laser 4.7 Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
17 Laser 4.7 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
18 Laser 4.7 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
19 Laser 4.7 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
20 Laser 4.7 Eliza Dudas 2008 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
21 Laser 4.7 Martyna Bystrowska 2005 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
22 Laser 4.7 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 02.06.2021, 00:27
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) Mikołaj Górecki 2002 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
2 ILCA 6 (Laser Radial) Izabela Legutko 2004 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
3 Laser Radial Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
4 Laser Radial Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
5 Laser Radial Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
6 Laser Radial Klara Matysik 2005 YKP Kraków 04.06.2021, 14:30
7 Laser Radial Julia Bochenek 2004 YKP Kraków 04.06.2021, 14:23
8 Laser Radial Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
9 Laser Radial Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:14
OK-Dinghy
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OK-Dinghy Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY OK DINGH 04.06.2021, 19:37
2 OK-Dinghy Waldemar Czyż 1955 KŻ Horn Kraków 06.06.2021, 16:01
3 OK-Dinghy Jacek Fajfer 1968 KŻ Horn Kraków 04.06.2021, 13:46
4 OK-Dinghy Radosław Droździk 1967 YKP Bielsko-Biała 05.06.2021, 10:13
5 OK-Dinghy Rafał Gniadek 1976 KŻ Horn Kraków 05.06.2021, 10:50
6 OK-Dinghy Grzegorz Salamon 1971 KŻ Horn Kraków 05.06.2021, 11:07
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Jan Włudyka 2008 YKP Kraków 04.06.2021, 22:22
2 OPP A Mikołaj Waszkiewicz 2009 Jacht Klub Nisko 03.06.2021, 14:36
3 OPP A Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków 04.06.2021, 20:41
4 OPP A Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
5 OPP A Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
6 OPP A Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
7 OPP A Igor Mazurkiewicz 2008 UKS AKŻ Leszcz 04.06.2021, 22:21
8 OPP A Urszula Skowrońska 2007 UKS Zalew Kielce 01.06.2021, 15:09
9 OPP A Kacper Kostarz 2007 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
10 OPP A Jakub Jaworski 2007 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
11 OPP A Wiktoria Kosior 2006 JK Kotwica Tarnobrzeg 02.06.2021, 00:26
12 OPP A Tymoteusz Breitkopf 2009 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
13 OPP A Zofia Matyszkiewicz 2008 UKS Silesia Opty 01.06.2021, 08:08
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Jan Guzik 2010 KN Lider Kraków 04.06.2021, 19:34
2 OPP B Jan Bobula 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 08:31
3 OPP B Marianna Bednarz 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 08:54
4 OPP B Remigiusz Niedbała 2010 UKS Zalew Kielce 04.06.2021, 10:34
5 OPP B Gabriela Kłys 2010 UKS Zalew Kielce 04.06.2021, 11:01
6 OPP B Ida Młynarczyk 2009 KŻ Horn Kraków 05.06.2021, 10:03
7 OPP B Kacper Musialski 2009 KŻ Horn Kraków 05.06.2021, 10:03
8 OPP B Maria Śnieżek 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 23:48
9 OPP B Antonina Dołoszycka 2008 KN Lider Kraków 04.06.2021, 19:34
10 OPP B Janka Gawor 2009 KN Lider Kraków 04.06.2021, 19:34
11 OPP B Marianna Jasińska 2012 UKS AKŻ Leszcz 04.06.2021, 20:20
12 OPP B Grzegorz Pencarski 2011 KN Lider Kraków 04.06.2021, 19:34
13 OPP B Julia Szczepanek 2012 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 23:48
14 OPP B Aleksander Skowroński 2009 UKS Zalew Kielce 01.06.2021, 15:09
15 OPP B Mikołaj Tutak 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 23:48
16 OPP B Julia Wójcik 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 23:40
17 OPP B Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków 04.06.2021, 20:41
18 OPP B Filip Kwiecień 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 22:57
19 OPP B Aleksander Szczepara 2009 UKS AKŻ Leszcz 04.06.2021, 21:15
20 OPP B Mateusz Skowroński 2014 UKS Zalew Kielce 01.06.2021, 15:09
21 OPP B Lena Houda 2011 UKS AKŻ Leszcz 04.06.2021, 22:01
22 OPP B Daria Drabik 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 04.06.2021, 22:42
23 OPP B Adam Pabian 2010 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
24 OPP B Franciszek Bartosik 2011 YKP Kraków 04.06.2021, 22:27
25 OPP B Tomasz Tęcza 2009 Jacht Klub Nisko 03.06.2021, 14:36
26 OPP B Sebastian Rzepa 2009 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
27 OPP B Lena Musialska 2012 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
28 OPP B Michał Kulawiec 2011 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
29 OPP B Gabriela Morawiec-Lanckorońska 2011 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
30 OPP B Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
31 OPP B Julia Świercz 2010 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
32 OPP B Martyna Szczepa 2013 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
33 OPP B Karol Niziński 2010 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
34 OPP B Matylda Niedziela 2011 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
35 OPP B Stanisław Mars 2011 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
36 OPP B Weronika Piąty 2012 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
37 OPP B Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
38 OPP B Stanisław Manecki 2012 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
39 OPP B Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
40 OPP B Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
41 OPP B Maciej Janowiak 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 03.06.2021, 13:47
42 OPP B Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub Nisko 03.06.2021, 14:36
43 OPP B Jan Dąbrowski 2009 Jacht Klub Nisko 03.06.2021, 14:36
44 OPP B Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
45 OPP B Olga Przybycień 2011 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
46 OPP B Jakub Talarczyk 2010 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
47 OPP B Jolanta Siwek 2010 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
48 OPP B Karol Popko 2009 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.06.2021, 07:41
49 OPP B Zuzanna Kempys 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 22:47
50 OPP B Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
51 OPP B Rafał Bednar 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
52 OPP B Ignacy Jankowski 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
53 OPP B Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
54 OPP B Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
55 OPP B Krzysztof Możejko 2009 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
56 OPP B Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 03.06.2021, 23:28
57 OPP B Jan Zahuta 2013 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
58 OPP B Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
59 OPP B Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 04.06.2021, 01:03
60 OPP B Nadia Wielkiewicz 2009 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
61 OPP B Wiktor Wielkiewicz 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 01.06.2021, 23:43
62 OPP B Nina Zajdel 2010 KŻ Horn Kraków 04.06.2021, 00:22
63 OPP B Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 04.06.2021, 00:13
64 OPP B Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków 04.06.2021, 01:20
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.