1 - 2 cze 2019

Otwarte Mistrzostwa Małopolski

Zalew Bagry Wielkie, Kraków
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 1795 Tadeusz Zalewski
Maciej Pytliński
Yacht Klub Polski Kraków 2* 1 1 2.00
2 POL POL 9497 Tomasz Buś
Witold Pytliński
Yacht Klub Polski Kraków 1 2* 2 3.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt K
1 POL POL 1785 Gabriela Cielecka Yacht Klub Polski Kraków 1 OCS* 1 2.00 1
2 POL POL 74 Maksymilian Markow Yacht Klub Polski Kraków 2* 1 2 3.00
3 POL POL 261 Wojciech Konstanty Yacht Klub Polski Kraków 3 2 4* 5.00
4 POL POL 11 Maria Sitko Yacht Klub Polski Kraków 6* 3 3 6.00 2
5 POL POL 1 Michał Sitko Yacht Klub Polski Kraków 4 4 5* 8.00
6 POL POL 689 Magda Wniarska Yacht Klub Polski Kraków 5 7* 6 11.00 3
7 POL POL 94 Norbert Dudzik Yacht Klub Polski Kraków 8 5 9* 13.00
8 POL POL 1653 Karolina Dudzik Yacht Klub Polski Kraków 7 6 8* 13.00 4
9 POL POL 6 Jacek Guzik Yacht Klub Polski Kraków 9* 8 7 15.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt K
1 POL POL 209834 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 1 4* 1 2.00
2 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2 5* 2 4.00 1
3 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 4 2 6* 6.00 2
4 POL POL 191839 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 3 3 4* 6.00
5 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 5 7* 3 8.00 3
6 POL POL 205180 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 8* 1 8 9.00 4
7 POL POL 201561 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 6 9 13* 15.00
8 POL POL 162915 Dominik Masłoń Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 9 6 17* 15.00
9 POL POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 11* 10 7 17.00 5
10 POL POL 1192769 Alicja Bujas KN Lider Kraków 10* 8 9 17.00 6
11 POL POL 168785 Julia Bochenek YKP Kraków 7 18* 14 21.00 7
12 POL POL 129986 Alicja Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 12* 11 10 21.00 8
13 POL POL 180338 Rafał Małota KN Lider Kraków 13* 13 11 24.00
14 POL POL 195386 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków DNC* DNC 5 26.00
15 POL POL 179375 Damian Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 15 12 18* 27.00
16 POL POL 0918 Oskar Skóra YKP Kraków 18* 16 12 28.00
17 POL POL 171303 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 14 14 16* 28.00
18 POL POL 192769 Katarzyna Niemczyk KN Lider Kraków 16 17* 15 31.00 9
19 POL POL 16878 Amelia Szpulak YKP Kraków 17 15 19* 32.00 10
20 POL POL 163626 Igor Bogusz KN Lider Kraków 19 19 20* 38.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 201940 Wiktor Kreft Klub Żeglarski Horn Kraków 2 4* 1 3.00
2 POL POL 176745 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1 2 3* 3.00
3 POL POL 201561 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 3 1 RET* 4.00
4 POL POL 207572 Klara Matysik YKP Kraków 4 5* 2 6.00
5 POL POL 174566 Piotr Kubica Klub Żeglarski Horn Kraków 5* 3 4 7.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 Pkt
1 POL POL 10626 Jan Pacheco Klub Żeglarski Horn Kraków 1 2* 1 2.00
2 POL POL 10642 Katarzyna Wajdowska Klub Żeglarski Horn Kraków 2* 1 2 3.00
3 POL POL 5619 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 3* 3 3 6.00
4 POL POL 8 Jakub Kuraś Klub Żeglarski Horn Kraków 5* 4 4 8.00
5 POL POL 10682 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 4 5* 5 9.00
6 POL POL 10611 Maciej Obarski Klub Żeglarski Horn Kraków 6 6 7* 12.00
7 POL POL 12 Szymon Grochowski Yacht Klub Polski Kraków 7* 7 6 13.00
8 POL POL 41251 Alicja Maciąg KŻ "Horn" Kraków DNF* DNC 8 19.00
9 POL POL 10968 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków DNC* DNC DNC 22.00
9 POL POL 4125 Alessia Tiano Circolo Nautico Monte Di Procida DNF* DNC DNC 22.00
Cadet Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
Open Bic Wyniki oficjalne po 3 wyścigach