Otwarte Mistrzostwa Małopolski

1 - 2 cze 2019

Zalew Bagry Wielkie, Kraków

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Cadet POL 1795 Tadeusz Zalewski
Maciej Pytliński
YKP Kraków 01.06.2019, 12:09
2 Cadet POL 9497 Tomasz Buś
Witold Pytliński
YKP Kraków 01.06.2019, 12:13
Europa
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Europa POL 11 Maria Sitko YKP Kraków 01.06.2019, 18:10
2 Europa POL 1 Michał Sitko YKP Kraków 01.06.2019, 18:12
3 Europa POL 74 Maksymilian Markow YKP Kraków 01.06.2019, 18:13
4 Europa POL 6 Jacek Guzik YKP Kraków 01.06.2019, 18:15
5 Europa POL 689 Magda Wniarska YKP Kraków 01.06.2019, 18:18
6 Europa POL 1653 Karolina Dudzik YKP Kraków 01.06.2019, 18:21
7 Europa POL 94 Norbert Dudzik YKP Kraków 01.06.2019, 18:23
8 Europa POL 261 Wojciech Konstanty YKP Kraków 01.06.2019, 18:24
9 Europa POL 1785 Gabriela Cielecka YKP Kraków 01.06.2019, 18:26
Laser 4.7
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 POL 179375 Damian Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 27.05.2019, 13:16
2 Laser 4.7 POL 129986 Alicja Sobota Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 27.05.2019, 13:18
3 Laser 4.7 POL 162915 Dominik Masłoń Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 27.05.2019, 16:09
4 Laser 4.7 POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 28.05.2019, 13:31
5 Laser 4.7 POL 209834 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
6 Laser 4.7 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
7 Laser 4.7 POL 201561 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
8 Laser 4.7 POL 171303 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
9 Laser 4.7 POL 205650 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 30.05.2019, 09:53
10 Laser 4.7 POL 205180 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 30.05.2019, 09:53
11 Laser 4.7 POL 168785 Julia Bochenek YKP Kraków 30.05.2019, 15:40
12 Laser 4.7 POL 16878 Amelia Szpulak YKP Kraków 30.05.2019, 15:40
13 Laser 4.7 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 31.05.2019, 18:13
14 Laser 4.7 POL 0918 Oskar Skóra YKP Kraków 31.05.2019, 18:17
15 Laser 4.7 POL 163626 Igor Bogusz KN Lider Kraków 31.05.2019, 23:51
16 Laser 4.7 POL 195386 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 31.05.2019, 23:51
17 Laser 4.7 POL 1192769 Alicja Bujas KN Lider Kraków 31.05.2019, 23:51
18 Laser 4.7 POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 31.05.2019, 23:51
19 Laser 4.7 POL 192769 Katarzyna Niemczyk KN Lider Kraków 31.05.2019, 23:51
20 Laser 4.7 POL 180338 Rafał Małota KN Lider Kraków 31.05.2019, 23:51
Laser Radial
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial POL 201940 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
2 Laser Radial POL 201561 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
3 Laser Radial POL 174566 Piotr Kubica KŻ Horn Kraków 30.05.2019, 00:03
4 Laser Radial POL 207572 Klara Matysik YKP Kraków 31.05.2019, 22:10
5 Laser Radial POL 176745 Szymon Pasiut YC PTTK Beskid Nowy Sącz 01.06.2019, 12:04
OK-Dinghy
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 OK-Dinghy POL 44 Przemysław Droździk KŻ LOK"Dryf"Kęty 30.05.2019, 14:13
2 OK-Dinghy POL 4 Radosław Droździk KŻ LOK"Dryf"Kęty 01.06.2019, 12:52
3 OK-Dinghy POL 1 Waldemar Czyż KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 12:54
4 OK-Dinghy POL 19 Grzegorz Salamon KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 12:56
Open Bic
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Open Bic POL 41251 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 31.05.2019, 23:24
2 Open Bic POL 10642 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
3 Open Bic POL 10968 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
4 Open Bic POL 5619 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
5 Open Bic POL 10682 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
6 Open Bic POL 10626 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
7 Open Bic POL 10611 Maciej Obarski KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
8 Open Bic POL 8 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 01.06.2019, 00:19
9 Open Bic POL 12 Szymon Grochowski YKP Kraków 01.06.2019, 11:00
10 Open Bic POL 4125 Alessia Tiano Circolo Nautico Monte Di Procida 01.06.2019, 11:29
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.