Otwarte Mistrzostwa LOK

27 - 28 kwi 2019

Pyskowice, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 180701 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 1 1 1 6* 1 1 1 1 7.00
2 POL 203009 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 3 2 2 1 3 2 4 UFD* 17.00
3 POL 211879 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 2 3 3 2 5 7 3 UFD* 25.00
4 POL 197719 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 10* 6 5 7 7 4 6 4 39.00
5 POL 203046 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 8 4 4 5 8 13 11 UFD* 53.00
6 POL 171258 Marcel Skubański KŻ Nysa 6 23* 12 4 2 12 15 5 56.00
7 POL 210287 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 4 5 6 3 UFD* 3 9 UFD 58.00
8 POL 77 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 15* 15 10 13 6 6 5 8 63.00
9 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 11 8 14 DNF* 12 10 7 2 64.00
10 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 9 13 11 18* 10 8 2 12 65.00
11 POL 164434 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 13 11 13 9 11 5 19* 7 69.00
12 POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty 7 9 15 16 19* 11 8 11 77.00
13 GER 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 12 7 7 12 UFD* 14 12 18 82.00
14 POL 17 Paweł Szota KŻ Nysa 18 17 16 15 9 19* 16 3 94.00
15 POL 201835 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 17 20 18 22* 4 16 13 6 94.00
16 POL 150262 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 5 10 17 8 UFD* 17 UFD 10 95.00
17 POL 1644 Oliwier Rubinkowski LOK Garland Gliwice 16 16 24* 19 13 9 14 9 96.00
18 POL 155036 Przemysław Żukowski UKS Żeglarz Wrocław 14 18 20* 14 18 20 10 16 110.00
19 POL 162915 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 20 22 9 11 14 18 23 UFD* 117.00
20 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 22 21 8 23 15 15 18 DNF* 122.00
21 POL 179375 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 25* 12 21 24 16 21 17 15 126.00
22 POL 129986 Alicja Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 24 19 26* 20 17 24 20 14 138.00
23 POL 160732 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 21 14 19 21 22 25* 22 19 138.00
24 POL 160735 Natalia Krysta UKS Wiking Zarzecze 26* 25 23 17 20 23 21 13 142.00
25 POL 185708 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 23 24 22 25* 21 22 24 17 153.00
26 POL BN Jan Styś LOK Garland Gliwice 19 26 25 10 UFD* DNC DNC DNF 164.00
27 POL 201832 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 27 27 27 BFD* 23 DNC DNF DNF 188.00
Laser Radial
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.