27 - 28 kwi 2019

Otwarte Mistrzostwa LOK

Pyskowice, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 1 1 1 6* 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 3 2 2 1 3 2 4 UFD* 17.00
3 POL POL 211879 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2 3 3 2 5 7 3 UFD* 25.00
4 POL POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 10* 6 5 7 7 4 6 4 39.00
5 POL POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 8 4 4 5 8 13 11 UFD* 53.00
6 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 6 23* 12 4 2 12 15 5 56.00
7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 4 5 6 3 UFD* 3 9 UFD 58.00
8 POL POL 77 Mikołaj Dąbrowski UKS "Żeglarz" Wrocław 15* 15 10 13 6 6 5 8 63.00
9 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 11 8 14 DNF* 12 10 7 2 64.00
10 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 9 13 11 18* 10 8 2 12 65.00
11 POL POL 164434 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 13 11 13 9 11 5 19* 7 69.00
12 POL POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 7 9 15 16 19* 11 8 11 77.00
13 GER GER 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 12 7 7 12 UFD* 14 12 18 82.00
14 POL POL 17 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 18 17 16 15 9 19* 16 3 94.00
15 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 17 20 18 22* 4 16 13 6 94.00
16 POL POL 150262 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 5 10 17 8 UFD* 17 UFD 10 95.00
17 POL POL 1644 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 16 16 24* 19 13 9 14 9 96.00
18 POL POL 155036 Przemysław Żukowski UKS "Żeglarz" Wrocław 14 18 20* 14 18 20 10 16 110.00
19 POL POL 162915 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 20 22 9 11 14 18 23 UFD* 117.00
20 POL POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 22 21 8 23 15 15 18 DNF* 122.00
21 POL POL 179375 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 25* 12 21 24 16 21 17 15 126.00
22 POL POL 129986 Alicja Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 24 19 26* 20 17 24 20 14 138.00
23 POL POL 160732 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 21 14 19 21 22 25* 22 19 138.00
24 POL POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 26* 25 23 17 20 23 21 13 142.00
25 POL POL 185708 Michał Bortkiewicz UKS "Żeglarz" Wrocław 23 24 22 25* 21 22 24 17 153.00
26 POL POL BN Jan Styś KW LOK "Garland" Gliwice 19 26 25 10 UFD* DNC DNC DNF 164.00
27 POL POL 201832 Michał Klimko UKS "Żeglarz" Wrocław 27 27 27 BFD* 23 DNC DNF DNF 188.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL BN Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 2 1 5 1 1 7* 5 1 16.00
2 CHN CHN 1 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 8* 2 4 2 3 2 2 2 17.00
3 EST EST 206437 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 5 3 3 9* 6 1 6 3 27.00
4 POL POL 182208 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 1 9* 6 5 8 3 1 4 28.00
5 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 4 4 1 3 5 4 7* 7 28.00
6 POL POL 195867 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 3 6 2 10* 4 5 4 9 33.00
7 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 11* 8 10 6 2 9 3 6 44.00
8 POL POL 19771 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 6 11* 7 7 9 8 11 5 53.00
9 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 10 7 11* 4 7 6 10 10 54.00
10 POL POL 167664 Sławomir Chybiński UKS "Żeglarz" Wrocław 9 5 8 8 12* 11 8 11 60.00
11 POL POL 164430 Stansiław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 7 10 9 UFD* 10 10 9 8 63.00
12 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 12* 12 12 11 11 12 12 12 82.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 8 wyścigach