Optimist World Championship

11 - 21 lip 2017

Pattaya, Thailand

Wyniki regat
Blue Fleet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 SUI 1840 Maxime Thommen 14 8 BFD* 15 38 19 3 16 9 122.00
2 MAS 12 Muhammad Syafie Bin Ali 30 43* 15 24 22 8 22 4 7 132.00
3 CHN 266 Shihao Wang 5 DNF* 22 10 11 46 9 23 13 139.00
4 CHN 267 Siyi Gan 9 2 1 BFD* 39 BFD 5 13 2 143.00
5 MLT 205 Richard Schultheis 6 12 4 DNE 6 43 56* 1 3 147.00
6 USA 112 Justin Callahan 17 22 2 UFD* 16 38 11 14 27 147.00
7 SUI 1830 Anja Von Allmen 24 6 BFD* 26 47 24 7 2 14 150.00
8 GBR 6469 Callum Davidson Guild 38 49* 9 16 35 6 4 34 12 154.00
9 ARG 3680 Maximo Videla 17 DNF* 26 53 25 3 10 6 17 157.00
10 MLT 202 Antonia Schultheis BFD* 49 13 22 14 21 15 5 25 164.00
11 BEL 1186 William Risselin 19 57* 35 7 31 11 25 40 6 174.00
12 SWE 4728 Lukas Lindström 26 42 25 BFD* 17 31 6 8 19 174.00
13 INA 2616 Ramadhan Tito 29 44 39 14 5 30 51* 15 8 184.00
14 DEN 8581 Helena Wolff 32 29 BFD* 20 10 34 23 33 4 185.00
15 ISR 169 Gilad Cain 23 34 10 3 46* 33 19 29 37 188.00
16 GRE 1794 Stefanos Tsakos 22 1 43 45* 17 24 40 39 5 191.00
17 ITA 8734 Andrea Milano 48 40 20 6 BFD* 4 50 24 1 193.00
18 NED 3323 Ties Wijbinga 38 30 16 UFD* 12 38 13 27 22 196.00
19 TUR 1008 Sahin Parlak 44 43 15 10 3 26 65* 30 30 201.00
20 SWE 4677 Theo Westerlind 21 5 36 20 39 UFD* 2120 48 11 201.00
21 AUS 1720 Quinn Auricht 3 40 37 27 23 17 46* 26 29 202.00
22 MEX 1007 Sebastian Riquelme Beckmann 5 24 41 29 35 5 54* 11 53 203.00
23 AUS 1715 Jack Ferguson 27 9 28 13 24 47* 27 44 31 203.00
24 PER 323 Mariagracia Vegas 4 DNF* 32 22 43 12 59 12 21 205.00
25 ARG 3589 Santino Marcatelli 22 DNF* BFD 26 5 10 34 28 10 207.00
26 SGP 111 Finian Lee BFD* 16 18 23 19 31 31 54 15 207.00
27 NED 3310 Jacobine Leemhuis 16 50* 30 11 37 21 36 7 50 208.00
28 SUI 1714 Dneprov Maxim 20 56* 24 26 21 23 18 41 35 208.00
29 HKG 230 Eloi Defline 31 28 40* 28 13 22 24 25 38 209.00
30 ESP 2399 Ignacio Baltasar 1 33 31 35 41 51 2 BFD* 20 214.00
31 POR 2646 Vasco Soares 25 DNF* 12 43 7 38 16 50 23 214.00
32 BEL 1179 Brecht Zwaenepoel 19 12 35 29 39 13 57 10 61* 214.00
33 ARG 3185 Lucas Videla 40 21 14 28 28 31 14 38 47* 214.00
34 MAS 14 Nurul Shazwanie Binti Md Saad 8 32 16 41 31 13 58* 21 54 216.00
35 NED 3279 Finn Kats 31 35 31 37 30 19 32 9 67* 224.00
36 HUN 1327 Attila Banyai 16 21 57 17 25 48 69* 3 40 227.00
37 CRO 1202 Mario Buba Pulek BFD* 4 25 10 4 57 30 55 42 227.00
38 FRA 2638 Lucas Teillet 27 21 8 45 29 26 64* 53 18 227.00
39 NOR 3919 Markus August Berthet 42 19 UFD* 13 18 29 12 32 62 227.00
40 ESP 2354 Samuel Beneyto 37 47 5 24 26 33 62* 31 26 229.00
41 JPN 3176 Shun Shigematsu 36 18 11 42 20 31 44 62* 28 230.00
42 FIN 1131 Walter Wahlroos 59* 20 26 30 44 18 38 18 36 230.00
43 GRE 552 Patroklos Mandilaris 22 44 3 15 UFD* 18 37 45 52 236.00
44 THA 945 Intira Panpiboon 10 38 38 21 6 22 52 49 64* 236.00
45 BRA 3738 Marina Roma Victor De Araujo Da Fonte 13 15 8 UFD* 40 29 26 BFD 34 237.00
46 POL 2072 Gracjan Grzech 43 35 24 49 15 17 20 37 70* 240.00
47 ITA 8730 Massimilano Antoniazzi 24 23 16 7 26 42 67* 59 48 245.00
48 POR 2691 José Mendes 27 36 32 15 33 41 21 42 55* 247.00
49 NZL 4319 Josh Gilmore 33 22 43 34 37 15 29 35 45* 248.00
50 FRA 2703 Manon Le Tallec- Pennaneac'h 22 34 22 30 37 37 68* 51 16 249.00
51 BRA 3781 Bernardo Levindo Peixoto Santos Pereira 12 16 5 UFD* 34 30 42 BFD 41 252.00
52 MEX 855 Ike Loza Ramirez 45 17 27 20 41 42 53* 20 43 255.00
53 HKG 211 Jasmine Scholer 29 33 49 43 14 27 43 19 60* 257.00
54 IND 1305 Harshita Tomar 28 25 40 34 13 28 39 52 59* 259.00
55 POL 2070 Gustaw Micinski 33 26 6 28 BFD* 55 28 17 68 261.00
56 SUI 1801 Adrian Surroca Perez 57 37 13 UFD* 28 15 8 BFD 32 262.00
57 POL 158 Tomasz Lewandowski 56 32 25 14 5 34 70* 58 39 263.00
58 KOR 484 Siyou Sung 12 43 3 23 27 59 47 61* 51 265.00
59 RUS 161 Ilia Chuprina 14 47 27 25 39 12 45 56 57* 265.00
60 POL 2552 Maciej Ilinski 37 31 31 59 9 21 35 63* 46 269.00
61 CRO 1147 Roko Stipanovic 48 41 25 2 32 39 48 36 49* 271.00
62 MEX 1008 Alexandro Riquelme Beckmann 28 25 46 50 22 18 17 BFD* 66 272.00
63 TUR 3501 Okyanus Arikan 21 38 50 18 36 30 61* 22 58 273.00
64 ISV 642 Mia Nicolosi 23 24 16 33 60* 52 41 46 44 279.00
65 POL 2000 Ignacy Ozminkowski 31 61* 10 39 34 36 49 60 24 283.00
66 POR 2554 Beatriz Cintra 38 DNF* 22 52 9 27 63 47 33 291.00
67 GBR 6302 Kieran Young 20 63 14 19 38 43 33 65 69* 295.00
68 OMA 205 Al-Moatasem Al-Farsi 21 48 28 37 13 50 66* 43 65 305.00
69 NZL 4592 Monty Alderson 54 51 BFD* 11 18 10 60 57 56 317.00
70 KOR 488 Jeongbin Park 44 13 UFD* 44 31 12 55 64 63 326.00
Green Fleet
Red Fleet
Yellow Fleet
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.