OPEN SUPER CUP II Eliminacje do MP w Sprincie

5 - 6 cze 2021 Bitwy pod Płowcami 61, Sopot, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
U13
U15
1
POL 9425
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
1*
1
1
1
1
1
5.00
1
2
POL 8134
Dominika Godlewska
2007
OKŻ Junga Olsztyn
2
7
2
3
6
10*
20.00
2
3
POL 8643
Ksawery Soćko
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
25*
4
3
2
4
7
20.00
1
4
POL 9180
Wojciech Henryk Komenda
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
4
6
7
18*
2
4
23.00
3
5
POL 8610
Kornelia Soćko
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
3
8*
8
4
3
6
24.00
4
6
POL 11886
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
12
5
9
23*
7
2
35.00
5
7
POL 9234
Józef Krasowski
2009
Sail & Ski Klub Warszawa
9
2
10
8
9
BFD*
38.00
2
8
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
5
3
4
13
21
25*
46.00
3
9
POL 8
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
8
12
13
5
16
BFD*
54.00
6
10
POL 11139
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
7
11
14
9
14
21*
55.00
7
11
POL 10690
Fryderyk Julke
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
17
13
6
20*
8
12
56.00
8
12
POL 11135
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
15
21*
11
14
5
13
58.00
4
13
POL 9922
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
6
15
17
10
12
24*
60.00
9
14
POL 10684
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
10
20
16
29*
11
8
65.00
10
15
POL 8655
Maciej Barć
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
28
10
30*
6
22
3
69.00
5
16
POL 9302
Kacper Sprengler
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
18
9
27*
24
15
5
71.00
11
17
POL 11701
Patryk Glinka
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
16
29*
15
12
17
14
74.00
12
18
POL 10649
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
19
17
12
16
25*
15
79.00
6
19
POL 9469
Wojciech Wilczyński
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
14
35*
5
17
23
27
86.00
7
20
POL 10366
Kacper Płoszaj
2007
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
11
18
21
22
20
26*
92.00
13
21
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
13
34
28
40*
10
9
94.00
8
22
POL 11138
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
20
16
20
27
18
BFD*
101.00
14
23
POL 8186
Lena Adamska
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
31*
22
22
7
24
28
103.00
9
24
POL 8188
Daria Pedowska
2009
OKŻ JUNGA
33*
23
29
19
13
19
103.00
10
25
POL 8541
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
23
32*
19
25
19
20
106.00
15
26
POL 10517
Teresa Milbałer
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
21
24
18
15
30
BFD*
108.00
16
27
POL 7482
Małgosia Zielińska
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
24
19
24
26
29*
18
111.00
17
28
POL 11269
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
22
28
31
31
33*
11
123.00
18
29
POL 11869
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
27
14
32
34
36*
23
130.00
19
30
POL 9280
Nicol Lietzau
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
26
27
26
11
DNF*
BFD
135.00
20
31
POL 5903
Pola Sobolew
2010
MKŻ Arka Gdynia
32
33
37*
30
26
17
138.00
11
32
POL 7845
Nikodem Gibała
2008
MKŻ Arka Gdynia
30
38*
33
33
27
16
139.00
21
33
POL 11832
Aleksander Siwiec
2008
Wałecka Akademia Żeglarska
29
25
25
28
35*
35
142.00
22
34
POL 10564
Julia Jędrzejczyk
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
34
26
23
36
31
BFD*
150.00
23
35
POL 8587
Franciszek Kucharski
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
38
39*
36
21
28
32
155.00
12
36
POL 6325
Magdalena Łysik
2011
MKŻ Arka Gdynia
36*
36
35
32
32
22
157.00
13
37
POL 11854
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
35
31
34
37*
34
29
163.00
24
38
POL 10269
Martyna Paszkiewicz
2008
Wałecka Akademia Żeglarska
41*
30
38
38
40
30
176.00
25
39
POL 11870
Tymoteusz Siutkowski
2009
OPTI CWM Gdynia
40
37
39
41*
37
31
184.00
14
40
POL 8077
Hanna Smolińska
2010
OKŻ Junga Olsztyn
39
42*
42
39
38
33
191.00
15
41
POL 9483
Franciszek Imielski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
37
40
40
35
39
DNF*
191.00
26
42
POL 10092
Aleks Kowalewski
2010
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
42*
41
41
42
41
34
199.00
16
43
POL 8659
Katarzyna Białek
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
DNF*
DNF
DNF
43
42
36
211.00
17
44
POL 10702
Mila Faust
2011
MKŻ Arka Gdynia
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
225.00
18