OPEN SUPER CUP II Eliminacje do MP w Sprincie

5 - 6 cze 2021 Bitwy pod Płowcami 61, Sopot, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10366
Kacper Płoszaj
2007
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2
POL 11832
Aleksander Siwiec
2008
Wałecka Akademia Żeglarska
3
POL 8541
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
4
POL 9302
Kacper Sprengler
2008
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
5
POL 9469
Wojciech Wilczyński
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
6
POL 8587
Franciszek Kucharski
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
7
POL 8643
Ksawery Soćko
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
8
POL 8610
Kornelia Soćko
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
9
POL 8655
Maciej Barć
2009
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
10
POL 8660
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
11
POL 9280
Nicol Lietzau
2007
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
12
POL 9483
Franciszek Imielski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
13
POL 10690
Fryderyk Julke
2007
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
14
POL 11870
Tymoteusz Siutkowski
2009
OPTI CWM Gdynia
15
POL 10702
Mila Faust
2011
MKŻ Arka Gdynia
16
POL 6325
Magdalena Łysik
2011
MKŻ Arka Gdynia
17
POL 5903
Pola Sobolew
2010
MKŻ Arka Gdynia
18
POL 10684
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
19
POL 11869
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
20
POL 11854
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
21
POL 7845
Nikodem Gibała
2008
MKŻ Arka Gdynia
22
POL 9425
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
23
POL 11135
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
24
POL 10649
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
25
POL 9922
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
26
POL 11886
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
27
POL 11139
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
28
POL 8659
Katarzyna Białek
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
29
POL 8186
Lena Adamska
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
30
POL 8188
Daria Pedowska
2009
OKŻ JUNGA
31
POL 10269
Martyna Paszkiewicz
2008
Wałecka Akademia Żeglarska
32
POL 7482
Małgosia Zielińska
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
33
POL 11701
Patryk Glinka
2008
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
34
POL 9180
Wojciech Henryk Komenda
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
35
POL 8134
Dominika Godlewska
2007
OKŻ Junga Olsztyn
36
POL 8000
Jagna Smolińska
2009
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
37
POL 8077
Hanna Smolińska
2010
OKŻ Junga Olsztyn
38
POL 9171
Mikołaj Ankiewicz
2009
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
39
POL 9234
Józef Krasowski
2009
Sail & Ski Klub Warszawa
40
POL 10092
Aleks Kowalewski
2010
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
41
POL 11269
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
42
POL 11138
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
43
POL 10564
Julia Jędrzejczyk
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
44
POL 10517
Teresa Milbałer
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
45
POL 8
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków