22 - 24 kwi 2016

Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie

Pęczniew, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 56008 Szmit Szmit
Dzik Dzik
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 4 3 1 1 1 1 3 14.00
2 POL POL 55652 Urbaś Urbaś
Romaniuk Romaniuk
MKŻ Arka Gdynia 9 8 7 3 5 5 4 1 33.00
3 POL POL 53621 Seweryn Seweryn
Mateusz Mateusz
OPTI CWM Gdynia 3 12 2 2 2 4 24 8 33.00
4 POL POL 55651 Krusiec Krusiec
Radecki Radecki
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 13 1 1 12 7 17 3 2 39.00
5 POL POL 53617 Łapińska Łapińska
Sawicka Sawicka
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 1 3 5 9 6 11 6 12 41.00
6 POL POL 53619 Wróblewska Wróblewska
Mendys Mendys
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 7 9 6 4 4 2 18 9 41.00
7 POL POL 5417 Wróblewska Wróblewska
Olko Olko
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 8 5 15 6 10 3 7 5 44.00
8 POL POL 55650 Głogowski Głogowski
Sztorch Sztorch
MKŻ Arka Gdynia 2 7 12 5 8 24 2 13 49.00
9 POL POL 55654 Daniszewska Daniszewska
Siwek Siwek
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 5 2 4 24 19 12 5 7 54.00
10 POL POL 55326 Paszek Paszek
Reiter Reiter
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 6 11 20 8 9 7 10 4 55.00
11 POL POL 55653 Abramowicz Abramowicz
Abramowicz Abramowicz
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 11 6 11 14 3 6 19 6 57.00
12 POL POL 55659 Spruch Spruch
Jaszczuk Jaszczuk
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 14 13 9 17 14 8 9 11 78.00
13 POL POL 53606 Jagielski Jagielski
Dubowski Dubowski
KS ENERGETYK Jaworzno 10 15 18 10 12 9 13 14 83.00
14 POL POL 53564 Erd Erd
Zalewski Zalewski
UKS FIR Warszawa 17 10 17 7 20 15 12 10 88.00
15 POL POL - Roszkowska Roszkowska
Wocial Wocial
KS ENERGETYK Jaworzno 24 18 8 19 11 10 11 18 95.00
16 POL POL 1 Dyniewski Dyniewski
Kluczkowski Kluczkowski
BTŻ Bydgoszcz 16 14 16 11 13 6 16 21 92.00
17 POL POL 52969 Dzik Dzik
Drobniewski Drobniewski
MKŻ Arka Gdynia 19 17 14 13 18 18 15 17 112.00
18 POL POL 54595 Szymczak Szymczak
Rybacki Rybacki
MKŻ Arka Gdynia 15 20 21 20 17 13 14 15 114.00
19 POL POL 53618 Śledź Śledź
Ostrowski Ostrowski
SEJK "Pogoń" Szczecin 18 21 13 21 21 14 8 24 116.00
20 POL POL 54407 Krasowski Krasowski
Jankowski Jankowski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 21 16 10 16 15 22 24 16 116.00
21 POL POL 5565 Kalitowski Kalitowski
Sadziński Sadziński
KS ENERGETYK Jaworzno 12 22 19 15 16 20 20 19 121.00
22 POL POL 54219 Zeintara Zeintara
Gądzikiewicz Gądzikiewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin 24 19 22 18 22 19 17 20 137.00
23 POL POL 54179 Kawka Kawka
Zdunek Zdunek
KS ENERGETYK Jaworzno 20 24 23 22 23 21 24 24 157.00
420 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach