Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej

17 - 19 wrz 2021 Znamirowice, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
Kobiety
Mężczyźni
Open do lat 9.
1
OPP B
POL 2080
Patrycja Jałoszyńska
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2
3*
1
3
6.00
1
2
OPP B
POL 3550
Kamila Maziarz
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
8*
6
3
1
10.00
2
3
OPP B
POL 2063
Paulina Szczepa
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
3
4
4
8*
11.00
3
4
OPP B
POL 1387
Piotr Malitowski
2011
KW LOK "Garland" Gliwice
5
9*
5
2
12.00
1
5
OPP B
POL 188
Adam Pabian
2010
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
6
13*
2
5
13.00
2
6
OPP B
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
9*
1
8
7
16.00
3
7
OPP B
POL 825
Wincenty Sanecki
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
1
14*
6
10
17.00
4
8
OPP B
POL 12068
Mikołaj Głowa
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
4
7
14*
9
20.00
5
9
OPP B
POL 1227
Krzysztof Zawadzki
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
19*
5
16
6
27.00
6
10
OPP B
POL 1606
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
14
2
12
UFD*
28.00
7
11
OPP B
POL 3416
Dawid Pachuta
2009
KN Lider Kraków
7
16*
9
12
28.00
8
12
OPP B
POL 226
Michał Szota
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
18*
8
7
18
33.00
9
13
OPP B
POL 2061
Lena Musialska
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
13
20*
10
14
37.00
4
1
14
OPP B
POL 1340
Zuzanna Siergiej
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
22*
11
17
11
39.00
5
15
OPP B
POL 20681
Kacper Musialski
2009
Klub Żeglarski Horn Kraków
25*
10
11
20
41.00
10
16
OPP B
POL 1335
Piotr Bystrowski
2010
Klub Sportowy Wiaterni
20
34*
22
4
46.00
11
17
OPP B
POL 1746
Natalia Gąsienica-Wawrytko
2011
Klub Sportowy Wiaterni
16
17*
15
15
46.00
6
18
OPP B
POL 2150
Nadia Wielkiewicz
2009
Klub Sportowy Wiaterni
15
19
21*
13
47.00
7
19
OPP B
POL 2065
Nina Zajdel
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
12
21*
20
16
48.00
8
20
OPP B
POL 1998
Anna Chrobak
2011
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
21*
15
13
21
49.00
9
21
OPP B
POL 1354
Krzysztof Możejko
2009
KN Lider Kraków
10
18
25*
23
51.00
12
22
OPP B
POL 1418
Karolina Mendyk
2009
KN Lider Kraków
33
12
UFD*
17
62.00
10
23
OPP B
POL 2003
Rafał Bednar
2012
Klub Sportowy Wiaterni
17
24
23
31*
64.00
13
2
24
OPP B
POL 1469
Jerzy Toliński
2009
KN Lider Kraków
23
22
29*
19
64.00
14
25
OPP B
POL 1902
Paweł Sitko
2012
KN Lider Kraków
32*
28
19
26
73.00
15
3
26
OPP B
POL 1416
Ignacy Jankowski
2011
Klub Sportowy Wiaterni
27
23
32
33*
82.00
16
27
OPP B
POL 1662
Ignacy Kusy
2010
KN Lider Kraków
34
37*
27
22
83.00
17
28
OPP B
POL 1682
Mikołaj Farana
2009
UKŻ MORiS PSZCZYNA
24
25
35
36*
84.00
18
29
OPP B
POL 1798
Jan Zahuta
2013
KN Lider Kraków
DNF*
38
24
24
86.00
19
4
30
OPP B
POL 662
Wiktor Wielkiewicz
2012
Klub Sportowy Wiaterni
38*
32
26
28
86.00
20
5
31
OPP B
POL 836
Janka Gawor
2009
KLUB NARCIARSKI LIDER
30
30
37*
27
87.00
11
32
OPP B
POL 6
Stanisław Manecki
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
29
35*
28
30
87.00
21
6
33
OPP B
POL 1915
Olga Przybycień
2011
Klub Żeglarski Horn Kraków
40
41*
18
35
93.00
12
34
OPP B
POL 2067
Natasza Solarz
2011
Klub Żeglarski Horn Kraków
26
31
DNS*
37
94.00
13
35
OPP B
POL 101
Jakub Burnus
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
11
40
48*
44
95.00
22
7
36
OPP B
POL 1327
Zofia Manecka
2010
Klub Żeglarski Horn Kraków
42*
26
40
29
95.00
14
37
OPP B
POL 1690
Henryk Farana
2012
UKŻ MORiS PSZCZYNA
36
27
38*
32
95.00
23
8
38
OPP B
POL 1911
Jan Waśkiewicz
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
28
36
31
47*
95.00
24
9
39
OPP B
POL 2068
Stanisław Mars
2011
Klub Żeglarski Horn Kraków
35
33
33
41*
101.00
25
40
OPP B
POL 1110
Filip Płonka
2010
UKS WIKING Zarzecze
47
49*
39
25
111.00
26
41
OPP B
POL 244
Konstanty Koziarski
2010
KW LOK "Garland" Gliwice
39
39
42*
34
112.00
27
42
OPP B
POL 11193
Grzegorz Pencarski
2011
KN Lider Kraków
53*
42
34
40
116.00
28
43
OPP B
POL 1914
Gabriela Morawiec-Lanckorońska
2011
Klub Żeglarski Horn Kraków
41
47*
36
39
116.00
15
44
OPP B
POL 1234
KAROL POPKO
2009
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
31
29
DNS*
DNS
118.00
29
45
OPP B
POL 2044
Zofia Karaś
2010
Stowarzyszenie Marina Poraj
37
44*
41
42
120.00
16
46
OPP B
POL 709
Weronika Piąty
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
44
48*
43
38
125.00
17
10
47
OPP B
POL 207
Julian Żabiński
2010
KN Lider Kraków
48
51
30
UFD*
129.00
30
48
OPP B
POL 1004
Franciszek Sowa
2013
Klub Żeglarski Horn Kraków
43
46*
45
43
131.00
31
11
49
OPP B
POL 4705
Zuzanna Kępys
2012
Klub Sportowy Wiaterni
45
43
47
DNS*
135.00
18
12
50
OPP B
POL 1330
Natalia Maciąg
2013
Klub Żeglarski Horn Kraków
46
45
44
48*
135.00
19
13
51
OPP B
POL 1233
Bruno Pręciuk- Bałuszek
2013
KS "Omega" Kraków
51*
50
46
46
142.00
32
14
52
OPP B
POL 13281
Michał Kulawiec
2011
Klub Żeglarski Horn Kraków
49
52*
49
50
148.00
33
53
OPP B
POL 20
Marcel Całek
2013
Klub Żeglarski Horn Kraków
50
53*
50
49
149.00
34
15
54
OPP B
POL 124
Mikołaj Dydo
2012
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
54
DNF*
DNS
45
157.00
35
16
55
OPP B
POL 1236
Salwador Saluta
2010
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
52
DNF*
51
DNF
161.00
36
56
OPP B
POL 1231
Benon Pręciuk- Bałuszek
2014
KS "Omega" Kraków
DNF*
DNF
DNS
DNS
174.00
37
17
56
OPP B
POL 829
Leon Herok
2014
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
DNF
DNS
DNS
174.00
38
18