Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej

17 - 19 wrz 2021 Znamirowice, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
Kobiety
1
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
1
2
1
3*
4.00
2
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
2
1
4
5*
7.00
1
3
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
3
6*
3
1
7.00
2
4
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
5
3
14*
2
10.00
5
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218387
JAKUB JAWORSKI
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
4
8
2
17*
14.00
6
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
6*
5
5
6
16.00
3
7
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 205651
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
7
4
6
11*
17.00
4
8
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 180701
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybik
10*
7
7
4
18.00
5
9
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
9
10*
9
8
26.00
6
10
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
Ts Kuźnia Rybnik
8
12
12
19*
32.00
7
11
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 164430
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
13
27*
10
9
32.00
12
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 208691
Alicja Sobota
2007
Stowarzyszenie Marina Poraj
19*
19
8
10
37.00
8
13
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 160785
Wiktoria Urbańska
2008
UKS WIKING Zarzecze
22*
16
15
7
38.00
9
14
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 192832
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
11
17*
17
12
40.00
15
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 209834
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
12
26*
16
13
41.00
16
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
26*
14
13
14
41.00
10
17
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195312
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
20
11
18
22*
49.00
11
18
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
16
13
24*
21
50.00
19
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 111115
Kamil Szlachetka
2006
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
17
21*
20
15
52.00
20
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
18
18
19
24*
55.00
21
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 192769
Mateusz Kolba
2006
KN Lider Kraków
14
22
25*
20
56.00
22
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 211288
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
15
25*
23
18
56.00
23
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 218287
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
21
28*
11
27
59.00
12
24
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 174566
Alicja Maciąg
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
24
9
27
UFD*
60.00
13
25
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207572
Antoni Machaj
2006
YKP Kraków
UFD*
15
30
16
61.00
26
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 173544
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
25*
24
22
25
71.00
27
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
Klub Sportowy Wiaterni
23
32*
26
23
72.00
28
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 205219
Kacper Niewiadomski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
28
20
29*
26
74.00
29
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 205334
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
31*
29
21
29
79.00
30
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 203349
Jagoda Baran
2007
YKP Kraków
DNF*
23
32
28
83.00
14
31
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 182209
Jan Pawlak
2006
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
27
30
31
DNF*
88.00
32
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 198045
Sebastian Rzepa
2009
YCPTTK BESKID Nowy Sącz
30
31
28
DNF*
89.00
33
ILCA 4 (Laser 4.7)
POL 0918
Julia Pac
2004
YKP Kraków
29
DNF*
DNC
DNC
97.00
15