Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej

17 - 19 wrz 2021

Znamirowice, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) Jan Pawlak 2006 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
2 ILCA 4 (Laser 4.7) Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
3 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
4 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
5 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
6 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Malitowski 2008 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
7 ILCA 4 (Laser 4.7) Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
8 ILCA 4 (Laser 4.7) Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
9 ILCA 4 (Laser 4.7) Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
10 ILCA 4 (Laser 4.7) Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
11 ILCA 4 (Laser 4.7) Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 12.09.2021, 06:09
12 ILCA 4 (Laser 4.7) Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 15.09.2021, 22:07
13 ILCA 4 (Laser 4.7) Mateusz Kolba 2006 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
14 ILCA 4 (Laser 4.7) Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
15 ILCA 4 (Laser 4.7) Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
16 ILCA 4 (Laser 4.7) Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
17 ILCA 4 (Laser 4.7) KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty 13.09.2021, 15:29
18 ILCA 4 (Laser 4.7) JAKUB JAWORSKI 2007 UKS Silesia Opty 13.09.2021, 15:29
19 ILCA 4 (Laser 4.7) Kamil Szlachetka 2006 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 13.09.2021, 11:36
20 ILCA 4 (Laser 4.7) Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 13.09.2021, 12:08
21 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybnik 14.09.2021, 23:06
22 ILCA 4 (Laser 4.7) Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 13.09.2021, 15:29
23 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno 06.09.2021, 15:15
24 ILCA 4 (Laser 4.7) Wiktoria Urbańska 2008 UKS Wiking Zarzecze 07.09.2021, 10:33
25 ILCA 4 (Laser 4.7) Julia Pac 2004 YKP Kraków 17.09.2021, 09:27
26 ILCA 4 (Laser 4.7) Alicja Sobota 2007 Stowarzyszenie Marina Poraj 19.09.2021, 11:44
27 ILCA 4 (Laser 4.7) Jagoda Baran 2007 YKP Kraków 17.09.2021, 09:30
28 ILCA 4 (Laser 4.7) HUBERT KAJMOWICZ 2007 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
29 ILCA 4 (Laser 4.7) Sebastian Rzepa 2009 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
30 ILCA 4 (Laser 4.7) Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2021, 14:45
31 ILCA 4 (Laser 4.7) Klara Matysik 2005 YKP Kraków 18.09.2021, 09:42
32 ILCA 4 (Laser 4.7) Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno 06.09.2021, 15:15
33 ILCA 4 (Laser 4.7) Antoni Machaj 2006 YKP Kraków 17.09.2021, 09:52
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) Oliwia Osadcow 2004 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
2 ILCA 6 (Laser Radial) Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
3 ILCA 6 (Laser Radial) Tomasz Procek 2003 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
4 ILCA 6 (Laser Radial) Piotr Bednar 2000 KS Wiaterni Nowy Targ 17.09.2021, 09:58
5 ILCA 6 (Laser Radial) Aleksander Szczygielski 2002 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
6 ILCA 6 (Laser Radial) Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
7 ILCA 6 (Laser Radial) Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
8 ILCA 6 (Laser Radial) Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
9 ILCA 6 (Laser Radial) Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
10 ILCA 6 (Laser Radial) Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa 13.09.2021, 12:24
11 ILCA 6 (Laser Radial) Mikołaj Górecki 2002 KŻ Horn Kraków 13.09.2021, 19:20
12 ILCA 6 (Laser Radial) Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 08.09.2021, 13:46
13 ILCA 6 (Laser Radial) Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze 07.09.2021, 14:38
14 ILCA 6 (Laser Radial) Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 17.09.2021, 09:46
15 ILCA 6 (Laser Radial) Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 13.09.2021, 13:32
16 ILCA 6 (Laser Radial) Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 15.09.2021, 19:09
OPP A
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP A Aleksandra Nowicka 2009 YKP Kraków 17.09.2021, 09:51
2 OPP A TYMOTEUSZ BREITKOPF 2009 UKS Silesia Opty 13.09.2021, 15:29
3 OPP A Zuzanna Zygmunt 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 18.09.2021, 20:55
4 OPP A ZOFIA MATYSZKIEWICZ 2008 UKS Silesia Opty 13.09.2021, 15:29
5 OPP A Adam Bartkowski 2007 KN Lider Kraków 14.09.2021, 10:00
6 OPP A Paweł Kornke 2008 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
7 OPP A Eliza Dudas 2008 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
8 OPP A Franciszek Kumor 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2021, 14:45
9 OPP A Kinga Szlachetka 2008 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 13.09.2021, 11:39
10 OPP A Jan Włudyka 2008 YKP Kraków 17.09.2021, 09:49
11 OPP A KACPER KOSTARZ 2007 UKS Silesia Opty 13.09.2021, 15:29
12 OPP A Mateusz Chrobak 2008 KŻ Nysa 13.09.2021, 12:27
13 OPP A Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
14 OPP A Paweł Ewak 2008 UKS Wiking Zarzecze 16.09.2021, 06:44
15 OPP A Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
16 OPP A Martyna Szpak 2008 UKS Wiking Zarzecze 07.09.2021, 10:33
17 OPP A Antonina Dołoszycka 2008 KN Lider Kraków 13.09.2021, 23:30
OPP B
# Klasa Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Michał Kulawiec 2011 KŻ Horn Kraków 16.09.2021, 00:16
2 OPP B Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
3 OPP B Zuzanna Kępys 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 19.09.2021, 08:49
4 OPP B Janka Gawor 2009 KN Lider Kraków 13.09.2021, 23:24
5 OPP B Piotr Bystrowski 2010 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
6 OPP B Michał Legutko 2010 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
7 OPP B Wiktor Wielkiewicz 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
8 OPP B Nadia Wielkiewicz 2009 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
9 OPP B Ignacy Jankowski 2011 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
10 OPP B Rafał Bednar 2012 KS Wiaterni Nowy Targ 13.09.2021, 21:29
11 OPP B Anna Chrobak 2011 KŻ Nysa 16.09.2021, 22:28
12 OPP B Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
13 OPP B Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ Nysa 13.09.2021, 12:36
14 OPP B Natalia Maciąg 2013 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
15 OPP B Paulina Szczepa 2010 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
16 OPP B Kacper Musialski 2009 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
17 OPP B Lena Musialska 2012 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
18 OPP B Stanisław Mars 2011 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
19 OPP B Nina Zajdel 2010 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
20 OPP B Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
21 OPP B Stanisław Manecki 2012 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
22 OPP B Zofia Manecka 2010 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
23 OPP B Marcel Całek 2013 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
24 OPP B Gabriela Morawiec-Lanckorońska 2011 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
25 OPP B Filip Płonka 2010 UKS Wiking Zarzecze 07.09.2021, 10:33
26 OPP B Krzysztof Zawadzki 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2021, 14:45
27 OPP B Zofia Karaś 2010 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2021, 14:45
28 OPP B Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 06.09.2021, 14:45
29 OPP B Benon Pręciuk- Bałuszek 2014 KS Omega Kraków 02.09.2021, 17:42
30 OPP B Bruno Pręciuk- Bałuszek 2013 KS Omega Kraków 02.09.2021, 17:42
31 OPP B Salwador Saluta 2010 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
32 OPP B Adam Pabian 2010 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
33 OPP B KAROL POPKO 2009 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 02.09.2021, 17:42
34 OPP B Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
35 OPP B Natasza Solarz 2011 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
36 OPP B Wincenty Sanecki 2010 KŻ Nysa 13.09.2021, 12:32
37 OPP B Henryk Farana 2012 UKŻ Moris Pszczyna 10.09.2021, 20:28
38 OPP B Michał Szota 2010 KŻ Nysa 13.09.2021, 12:29
39 OPP B Julian Żabiński 2010 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
40 OPP B Ignacy Kusy 2010 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
41 OPP B Grzegorz Pencarski 2011 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
42 OPP B Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
43 OPP B Krzysztof Możejko 2009 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
44 OPP B Jan Zahuta 2013 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
45 OPP B Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
46 OPP B Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków 13.09.2021, 10:42
47 OPP B Mikołaj Farana 2009 UKŻ Moris Pszczyna 10.09.2021, 20:28
48 OPP B Weronika Piąty 2012 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
49 OPP B Konstanty Koziarski 2010 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
50 OPP B Kamila Maziarz 2009 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
51 OPP B Zuzanna Siergiej 2009 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
52 OPP B Miłosz Rubinkowski 2009 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
53 OPP B Piotr Malitowski 2011 LOK Garland Gliwice 09.09.2021, 17:01
54 OPP B Mikołaj Dydo 2012 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
55 OPP B Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
56 OPP B Olga Przybycień 2011 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
57 OPP B Mikołaj Głowa 2010 KŻ Horn Kraków 08.09.2021, 11:56
58 OPP B Leon Herok 2014 KŻ Horn Kraków 20.09.2021, 15:37
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.