21 - 23 wrz 2018

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej

Znamirowice, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Dziewczyny
1 Laser 4.7 POL POL 180701 Hanna Koczar 2003 K TS "Kuźnia" Rybnik 1 2 1 1 1 1 1 7* 1 9.00 1
2 Laser 4.7 POL POL 211879 Maria Grabska K SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2 1 5 3 2 3 2 2 DNF* 20.00 2
3 Laser 4.7 POL POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 K TS "Kuźnia" Rybnik 8 5 2 2 4 UFD* 3 6 5 35.00 3
4 Laser 4.7 POL POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 M Klub Żeglarski Horn Kraków 9 3 3 4 3 9 7 3 UFD* 41.00
5 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik 2003 M KW LOK "Garland" Gliwice 5 10 12 16* 6 2 4 5 3 47.00
6 Laser 4.7 POL POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 10 4 15 10 17* 5 6 1 6 57.00 4
7 Laser 4.7 POL POL 205334 Wiktor Polaczek 2004 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12 19* 10 5 5 4 13 8 9 66.00
8 Laser 4.7 POL POL 197815 Piotr Hofman 2003 M KW Garland LOK Gliwice 3 7 13 20* 18 10 10 13 2 76.00
9 Laser 4.7 POL POL 205180 Aleksandra Mac 2004 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 11 9 18* 18 13 11 5 4 7 78.00 5
10 Laser 4.7 POL POL 203046 NINA Łypaczewska 2003 K KW Garland LOK Gliwice 14* 12 11 8 14 6 8 9 10 78.00 6
11 Laser 4.7 POL POL 197719 Oliwia Osadcow 2004 K KW LOK "Garland" Gliwice 13 13 17* 7 16 7 11 11 4 82.00 7
12 Laser 4.7 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki M KS Energetyk 4 8 7 11 7 UFD* 9 RET 14 83.00
13 Laser 4.7 POL POL 20110 Karolina Tomczyk 2004 K TS "Kuźnia" Rybnik 6 17 9 6 19* 14 14 10 13 89.00 8
14 Laser 4.7 POL POL 171258 Paweł Szota 2004 M KLUB ŻEGLARSKI NYSA 16 11 4 17 12 13 17 15 18* 105.00
15 Laser 4.7 POL POL 215172 Kamila Wietki 2003 K YKP Kraków 20 21* 6 14 10 18 16 14 8 106.00 9
16 Laser 4.7 POL POL 192682 Maciej Wójcik 2004 M TS "Kuźnia" Rybnik 15 6 14 19* 15 16 12 12 17 107.00
17 Laser 4.7 POL POL 173836 Marcel Skubański 2005 M KLUB ŻEGLARSKI NYSA 7 15 8 13 20 12 18 DSQ* 15 108.00
18 Laser 4.7 POL POL 201940 Tymoteusz Mika 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków 18 18 20* 9 9 8 19 17 12 110.00
19 Laser 4.7 POL POL 215171 Adelina Wietki 2006 K YKP Kraków 19 20 19 15 8 17 21* 16 11 125.00 10
20 Laser 4.7 POL POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 K TS "Kuźnia" Rybnik 21 14 16 UFD* 11 19 15 19 16 131.00 11
21 Laser 4.7 POL POL 18070 Hugo Skupnik 2004 M TS "Kuźnia" Rybnik 17 16 21 21 22 DNC* 20 18 19 154.00
22 Laser 4.7 POL POL 162915 Dominik Masłoń M SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 22 22 22 12 21 15 DNF* DNF DNF 160.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 Laser Radial POL POL 211258 Maciej Jarosz 2002 M SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2 1 1 2 4* 2 1 1 2 12.00
2 Laser Radial POL POL 9 Szymon Pasiut 1998 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1 2 2 4 1 1 4 2 5* 17.00
3 Laser Radial POL POL 195786 Marek Rospond 2000 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF* DNF DNF 1 2 3 2 3 1 30.00
4 Laser Radial POL POL 201940 Wiktor Kreft 2001 M Klub Żeglarski Horn Kraków 3 3 DNF* 5 3 4 3 5 4 30.00
5 Laser Radial POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 K KS "Omega" Kraków 4 4 3 3 5 5 6* 4 3 31.00
6 Laser Radial POL POL 174566 Mateusz Słowik 2002 M Klub Żeglarski Horn Kraków 5 5 4 8* 7 6 7 8 7 49.00
7 Laser Radial POL POL 201561 Anna Trędowska 2002 K Klub Żeglarski Horn Kraków DNF* DNF DNF 6 6 7 5 6 6 54.00
8 Laser Radial POL POL 177820 Grzegorz Malitowski 1976 M KW Garland LOK Gliwice 6 6 5 7 8* 8 8 7 8 55.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 OPP A POL POL 2058 Piotr Grabski M SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 2 1 1 3* 1 1 1 3 1 11.00
2 OPP A POL POL 1713 Danuta Grudzień K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 1 5* 3 2 2 2 2 1 3 16.00
3 OPP A SVK SVK 27 Matej Štefaničiak 2004 M YC Limar UFD* 4 2 1 3 3 3 5 2 23.00
4 OPP A POL POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 K KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3 2 4* 4 4 4 4 4 4 29.00
5 OPP A POL POL 1723 Julia Walus K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 4 3 5 UFD* 5 5 5 2 5 34.00
6 OPP A POL POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek 2005 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 56.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 F5 F6 Pkt Dziewczyny Do lat 9 Dz Do lat 9 Ch
1 OPP B POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 M UKS "Żeglarz" Wrocław 6* 2 1 2 1 2 8.00
2 OPP B POL POL 2036 Lidia Łukasik 2007 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 1 1 6 1 3 12* 12.00 1
3 OPP B POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 K KS Spójnia Warszawa 4 1 5 1 20* 3 14.00 2
4 OPP B POL POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 M KS Spójnia Warszawa 10 2 1 BFD* 11 1 25.00
5 OPP B POL POL 1700 Dante Luciani M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2 7 16 2 4 UFD* 31.00
6 OPP B POL POL 1234 Igor Wierzbowski 2007 M KS "Omega" Kraków 3 6 6 4 14 15* 33.00
7 OPP B POL POL 1084 Julia Maziarz 2006 K KS Energetyk 7 4 8 8 24* 7 34.00 3
8 OPP B POL POL 1624 Wiktoria Sajdak K SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 5 8 5 4 19* 17 39.00 4
9 OPP B POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 M UKS OPTI ODRA Wrocław 12 6 4 BFD* 16 4 42.00
10 OPP B POL POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 M KW LOK "Garland" Gliwice 1 9 4 BFD* 6 23 43.00
11 OPP B SVK SVK 919 Kristína Kaňuková 2009 K Yacht & Golf Club 20* 10 10 5 5 13 43.00 5 1
12 OPP B POL POL 111 Jakub Lipowski 2007 M KN Lider Kraków 13 5 8 DSQ* 9 8 43.00
13 OPP B POL POL 71 Antoni Kasprzyk 2003 M KN Lider Kraków 5 7 3 26* 10 19 44.00
14 OPP B POL POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 M UKS BRYG Wrocław 3 36* 9 3 15 16 46.00
15 OPP B POL POL 1368 Klara Matysik K YKP Kraków 17* 13 12 6 2 14 47.00 6
16 OPP B POL POL 2500 Julia Kaczmarska 2008 K Yacht Club Bergline 19 9 7 BFD* 12 6 53.00 7
17 OPP B POL POL 2010 Jakub Gil 2006 M TKŻ Toruń 6 18 10 5 25 28* 64.00
18 OPP B POL POL 1852 Igor Tomczyk 2005 M TS "Kuźnia" Rybnik 11 5 14 10 29 39* 69.00
19 OPP B POL POL 2031 Fabian Kocięda 2007 M OPTI CWM Gdynia 29 3 2 BFD* 26 11 71.00
20 OPP B POL POL 133 Wojtek Wójcik 2008 M TS "Kuźnia" Rybnik 15 8 9 BFD* 21 20 73.00
21 OPP B POL POL 182 Mateusz Kolba 2006 M KN Lider Kraków 8 19 7 19 39* 21 74.00
22 OPP B POL POL 1439 Szymon Wójcik 2005 M WKŻ Wolsztyn 10 3 2 13 52 UFD* 80.00
23 OPP B POL POL 246 Wiktoria Grima 2005 K TS "Kuźnia" Rybnik 24 11 21 17 7 47* 80.00 8
24 OPP B POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 M KS Spójnia Warszawa 11 4 3 DNE 13* 9 83.00
25 OPP B POL POL 550 Tymon Rau 2009 M Yacht Club Bergline 21 20 26 11 32* 5 83.00 1
26 OPP B SVK SVK 2207 Michal Rolik 2008 M Slavia DK 2 23 26 15 31* 18 84.00
27 OPP B POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 12 11 16 12 33 42* 84.00
28 OPP B POL POL 984 Mikołaj Cieślak 2008 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 4 19 25 8 42* 33 89.00
29 OPP B POL POL 1784 Jasiek Pifczyk 2005 M TS "Kuźnia" Rybnik 8 14 13 BFD* 22 32 89.00
30 OPP B POL POL 1415 Mikołaj Musioł M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18 21 43* 3 18 30 90.00
31 OPP B POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 M AZS UW Warszawa 9 17 14 16 43* 34 90.00
32 OPP B POL POL 1555 Blanka Bobula 2007 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 7 UFD* 11 DSQ 8 10 92.00 9
33 OPP B POL POL 1760 Max Niziałkowski 2006 M UKS BRYG Wrocław 30 16 18 6 DSQ* 25 95.00
34 OPP B POL POL 1420 Kacper Michalski 2008 M KLUB ŻEGLARSKI NYSA 28 10 13 BFD* 17 29 97.00
35 OPP B POL POL 162 Marcin Małota 2009 M KN Lider Kraków 25 18 20 9 27 51* 99.00 2
36 OPP B POL POL 1965 Karol Rusin 2006 M KW Garland LOK Gliwice 14 12 17 28 28 31* 99.00
37 OPP B POL POL 1713 Jakub Jaworski 2007 M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 20 13 24 7 36 43* 100.00
38 OPP B POL POL 1017 Filip Nowosad 2008 M KN Lider Kraków 9 28 12 27 30* 26 102.00
39 OPP B POL POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 M KW Garland LOK Gliwice 14 15 15 24 34 36* 102.00
40 OPP B POL POL 1678 Michał Kaczmarek 2007 M KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15 28 30 14 46* 22 109.00
41 OPP B POL POL 1749 Marcel Cichosz 2007 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 20 27 12 40* 35 113.00
42 OPP B SVK SVK 38 Sofia Valentinyova 2007 K YC Limar 16 16 19 BFD* 38 24 113.00 10
43 OPP B POL POL 1974 Wiktoria Komada 2006 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 16 30 23 7 47* 45 121.00 11
44 OPP B POL POL 879 Kacper Kostarz M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 21 14 32 31 23 37* 121.00
45 OPP B POL POL 1086 Jan Zaporowski 2006 M KS Energetyk 22 15 22 BFD* 35 27 121.00
46 OPP B POL POL 1682 Mikołaj Farana 2009 M UKŻ MORiS PSZCZYNA 23 25 33 15 48* 44 140.00 3
47 OPP B POL POL 1188 Franek Ostrowski 2004 M KS "Omega" Kraków 13 50* 21 9 50 50 143.00
48 OPP B POL POL 1077 Jan Styś 2005 M KW Garland LOK Gliwice 44* 31 25 10 41 40 147.00
49 OPP B POL POL 1085 Kamila Maziarz 2009 K KS Energetyk 33 34 27 11 44 48* 149.00 2
50 OPP B POL POL 964 Maciej Malitowski 2008 M KW Garland LOK Gliwice 29 29 28 14 53* 49 149.00
51 OPP B POL POL 1964 Oliwier Rubinkowski 2004 M KW Garland LOK Gliwice 18 24 15 BFD* 54 38 149.00
52 OPP B POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 M KW Garland LOK Gliwice 17 36 41 13 49* 46 153.00 4
53 OPP B POL POL 1998 Mateusz Chrobak 2008 M KLUB ŻEGLARSKI NYSA 24 12 29 BFD* 37 DSQ 158.00
54 OPP B POL POL 1971 Jan Bobula 2009 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg UFD* 35 17 20 45 41 158.00 5
55 OPP B POL POL 1087 Emilia Maziarz 2008 K KS Energetyk 25 26 20 BFD* 51 52 174.00 12
56 OPP B POL POL 1907 Anna Michalkiewicz K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 31 26 32* 21 11 5 94.00 13
57 OPP B POL POL 1655 Maciej Cioczek 2007 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 36 17 22 BFD* 20 1 96.00
58 OPP B POL POL 222 Wiktoria Harnasz 2005 K TS "Kuźnia" Rybnik 26 29 28 BFD* 7 7 97.00 14
59 OPP B POL POL 16061 Tomasz Sobota M SYC "Zefir-Drakkar" Poraj UFD* 24 35 33 8 4 104.00
60 OPP B POL POL 1408 Michał Godlewski 2008 M KW Garland LOK Gliwice 32 41* 31 25 3 15 106.00
61 OPP B POL POL 2090 Piotr Grendziak 2008 M TS "Kuźnia" Rybnik 38 37 11 41* 9 16 111.00
62 OPP B POL POL 1662 Jan Pawłowicz 2009 M KN Lider Kraków 28 21 35 29 43* 3 116.00 6
63 OPP B POL POL 7 Janek Psiuk 2008 M TS "Kuźnia" Rybnik 34* 34 34 18 1 30 117.00
64 OPP B POL POL 1249 Patrycja Jałoszyńska 2010 K KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34 33 24 BFD* 24 2 117.00 15 3
65 OPP B POL POL 1973 Michał Mac 2007 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23 38 39* 22 10 24 117.00
66 OPP B POL POL 603 Matylda Ferenc 2007 K TS "Kuźnia" Rybnik 42* 30 34 21 12 20 117.00 16
67 OPP B POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 K AZS UW Warszawa 22 27 UFD* BFD 5 8 118.00 17
68 OPP B POL POL 1606 Alicja Sobota K SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 35 25 23 37* 19 17 119.00 18
69 OPP B POL POL 174 Marta Orlińska 2007 K TS "Kuźnia" Rybnik 27 22 37* 25 15 31 120.00 19
70 OPP B POL POL 1244 Piotr Harnasz 2009 M TS "Kuźnia" Rybnik 47* 37 40 16 23 6 122.00 7
71 OPP B POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 K AZS UW Warszawa 41 DNF* 18 30 6 32 127.00 20
72 OPP B POL POL 17 Aleksander Łukanowski 2007 M TS "Kuźnia" Rybnik 27 35 38* 22 32 11 127.00
73 OPP B POL POL 1 Karol Gaj 2007 M TS "Kuźnia" Rybnik 31 32 30 40* 17 18 128.00
74 OPP B POL POL 812 Wiktoria Baron 2005 K UKS WIKING Zarzecze 32 27 36* 32 26 14 131.00 21
75 OPP B POL POL 830 Wiktoria Urbańska 2008 K UKS WIKING Zarzecze 37 39 36 BFD* 4 25 141.00 22
76 OPP B POL POL 1387 Piotr Malitowski 2011 M KW Garland LOK Gliwice 36 44* 43 36 16 10 141.00 8
77 OPP B POL POL 888 Martyna Szpak 2008 K UKS WIKING Zarzecze 35 44 42 BFD* 2 19 142.00
78 OPP B POL POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 M KN Lider Kraków 37* 23 29 34 29 28 143.00
79 OPP B POL POL 465 Szymon Pytlowany M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 39 40* 40 35 21 12 147.00
80 OPP B POL POL 1150 Maja Wójcik 2008 K WKŻ Wolsztyn 26 43 42 44* 22 27 160.00 23
81 OPP B POL POL 1231 Igor Michalczyk 2004 M KS "Omega" Kraków 48* 42 33 46 27 13 161.00
82 OPP B POL POL 1407 Julia Bochenek K YKP Kraków 41 33 19 48* 30 39 162.00 24
83 OPP B POL POL 1782 Aleksandra Wojtowicz K UKS Silesia Opty Chełm Śląski 30 41 47* 43 25 23 162.00 25
84 OPP B POL POL 1391 Mikołaj Waszkiewicz 2009 M Jacht Klub Nisko 45 DNF* DNF 23 13 26 163.00 9
85 OPP B POL POL 1349 Łukasz Grzebyk 2007 M Jacht Klub Nisko 40 31 41* 27 35 34 167.00
86 OPP B POL POL 1532 Wojciech Styś 2009 M KW Garland LOK Gliwice 33 38 44 BFD* 18 35 168.00 10
87 OPP B POL POL 1825 Tymoteusz Breitkopf M UKS Silesia Opty Chełm Śląski 39 48* 46 26 36 22 169.00
88 OPP B POL POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 2009 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 44 39 DNF* 38 33 21 175.00 11
89 OPP B POL POL 995 Szymon Grochowski M YKP Kraków 46 32 37 BFD* 31 29 175.00
90 OPP B POL POL 1546 Mateusz Grzebyk 2006 M Jacht Klub Nisko DNF* 43 49 39 14 33 178.00
91 OPP B POL POL 166 Zofia Prędki 2006 K KLUB ŻEGLARSKI NYSA 42 47* 47 19 28 45 181.00 26
92 OPP B POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski 2009 M KW Garland LOK Gliwice DNF* 40 45 UFD 34 9 183.00 12
93 OPP B POL POL 3 Amelia Szpulak K YKP Kraków 48* 48 46 18 38 36 186.00 27
94 OPP B POL POL 1902 Igor Bogusz 2005 M KN Lider Kraków 43 46 48 17 UFD* 37 191.00
95 OPP B POL POL 1062 Igor Fałowski 2006 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 38 22 31 DNF* DNF DNF 203.00
96 OPP B POL POL 22 Julia Nosal 2006 K KLUB ŻEGLARSKI NYSA 40 42 38 BFD* 44 43 207.00 28
97 OPP B POL POL 1354 Anna Chrobak 2011 K KLUB ŻEGLARSKI NYSA 46 49 DNF* 20 46 47 208.00 29 4
98 OPP B POL POL 1417 Maciej Kowalski 2007 M KW Garland LOK Gliwice 43 46* 44 42 40 41 210.00
99 OPP B POL POL 244 Michał Trzpis 2008 M KW Garland LOK Gliwice 45 45 45 47* 39 42 216.00
100 OPP B POL POL 1899 Julia Szklarska 2010 K UKS WIKING Zarzecze DNF* DNF DNF 23 48 40 223.00 30 5
101 OPP B POL POL 1685 Henryk Farana 2012 M UKŻ MORiS PSZCZYNA 50 47 DNF* 24 47 DNF 224.00 13
102 OPP B POL POL 1191 Michał Szota 2010 M KLUB ŻEGLARSKI NYSA 49 45 48 BFD* 45 38 225.00 14
103 OPP B POL POL 10771 Michał Johan 2009 M KW Garland LOK Gliwice 47 51 50 RET* 37 50 235.00 15
104 OPP B POL POL 1677 Tomasz Tęcza 2009 M Jacht Klub Nisko 49 DNF* DNF 49 42 44 240.00 16
105 OPP B POL POL 500 Barbara Serafin 2009 K Yacht Club Bergline DNF* DNF DNF DNF 41 49 258.00 31 6
106 OPP B POL POL 1110 Hanna Jastrząb 2008 K UKS WIKING Zarzecze DNF* DNF DNF 45 DNF 48 261.00 32
107 OPP B POL POL 1812 Wiktoria Budzik K UKS WIKING Zarzecze DNF* DNF DNF 50 DNF 46 264.00 33
108 OPP B POL POL 1233 Miłosz Orszulak 2008 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF* DNF DNF DNF DNF 51 275.00
109 OPP B POL POL 234 Antoni Hulin 2008 M YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 280.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 6 wyścigach