Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej

21 - 23 wrz 2018

Znamirowice, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
2 Laser 4.7 POL 205650 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 08.09.2018, 17:10
3 Laser 4.7 POL 211258 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 11.09.2018, 19:34
4 Laser 4.7 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk Jaworzno 12.09.2018, 08:19
5 Laser 4.7 POL 203046 NINA Łypaczewska LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 22:20
6 Laser 4.7 POL 18070 Hugo Skupnik TS Kuźnia Rybnik 13.09.2018, 17:00
7 Laser 4.7 POL 173836 Marcel Skubański KŻ Nysa 14.09.2018, 10:24
8 Laser 4.7 POL 171258 Paweł Szota KŻ Nysa 14.09.2018, 10:44
9 Laser 4.7 POL 197719 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 14.09.2018, 19:21
10 Laser 4.7 POL 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 14.09.2018, 20:51
11 Laser 4.7 POL 20110 Karolina Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 14.09.2018, 21:24
12 Laser 4.7 POL 214348 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 14.09.2018, 21:53
13 Laser 4.7 POL 180701 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 14.09.2018, 23:05
14 Laser 4.7 POL 211879 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 15.09.2018, 17:24
15 Laser 4.7 POL 162915 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 15.09.2018, 17:35
16 Laser 4.7 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 19:16
17 Laser 4.7 POL 201940 Tymoteusz Mika KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 19:23
18 Laser 4.7 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 15.09.2018, 20:13
19 Laser 4.7 POL 215172 Kamila Wietki YKP Kraków 15.09.2018, 20:21
20 Laser 4.7 POL 192682 Maciej Wójcik TS Kuźnia Rybnik 15.09.2018, 21:36
21 Laser 4.7 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 17.09.2018, 15:00
22 Laser 4.7 POL 205180 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 19.09.2018, 12:24
Laser Radial
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial POL 205651 Magdalena Smagowicz KS Omega Kraków 04.09.2018, 11:01
2 Laser Radial POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
3 Laser Radial POL 195786 Marek Rospond YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
4 Laser Radial POL 211258 Maciej Jarosz SYC Zefir Drakkar Poraj 12.09.2018, 17:40
5 Laser Radial POL 201940 Wiktor Kreft KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 19:27
6 Laser Radial POL 174566 Mateusz Słowik KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 19:31
7 Laser Radial POL 201561 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 19:35
8 Laser Radial POL 177820 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 17.09.2018, 22:05
9 Laser Radial POL 162915 Jakub Macoch SYC Zefir Drakkar Poraj 21.09.2018, 10:41
10 Laser Radial POL 1 Damian Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 21.09.2018, 10:43
OPP A
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 OPP A POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
2 OPP A POL 2080 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 14.09.2018, 10:26
3 OPP A POL 2058 Piotr Grabski SYC Zefir Drakkar Poraj 15.09.2018, 17:36
4 OPP A SVK 27 Matej Štefaničiak Yacht Club Limar 18.09.2018, 09:08
5 OPP A POL 1723 Julia Walus UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:48
6 OPP A POL 1713 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:49
OPP B
# Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 OPP B POL 1062 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
2 OPP B POL 1234 Igor Wierzbowski KS Omega Kraków 04.09.2018, 11:09
3 OPP B POL 1233 Miłosz Orszulak YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
4 OPP B POL 1188 Franek Ostrowski KS Omega Kraków 04.09.2018, 12:21
5 OPP B POL 234 Antoni Hulin YC PTTK Beskid Nowy Sącz 04.09.2018, 12:21
6 OPP B POL 1231 Igor Michalczyk KS Omega Kraków 04.09.2018, 12:25
7 OPP B POL 1682 Mikołaj Farana UKŻ Moris Pszczyna 05.09.2018, 15:44
8 OPP B POL 1685 Henryk Farana UKŻ Moris Pszczyna 05.09.2018, 15:44
9 OPP B POL 1555 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
10 OPP B POL 1974 Wiktoria Komada JK Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
11 OPP B POL 1973 Michał Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
12 OPP B POL 1971 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
13 OPP B SVK 2207 Michal Rolik Slavia DK 10.09.2018, 17:54
14 OPP B POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 12.09.2018, 08:14
15 OPP B POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 12.09.2018, 08:14
16 OPP B POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk Jaworzno 12.09.2018, 08:14
17 OPP B POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk Jaworzno 12.09.2018, 08:14
18 OPP B POL 964 Maciej Malitowski LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
19 OPP B POL 120 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
20 OPP B POL 1077 Jan Styś LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
21 OPP B POL 1241 Konstantyn Podwojski LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
22 OPP B POL 1408 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
23 OPP B POL 1532 Wojciech Styś LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
24 OPP B POL 1965 Karol Rusin LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
25 OPP B POL 1964 Oliwier Rubinkowski LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
26 OPP B POL 2052 Magdalena Otto LOK Garland Gliwice 12.09.2018, 20:53
27 OPP B POL 1716 Bartłomiej Heksel LOK Garland Gliwice 13.09.2018, 15:04
28 OPP B POL 1420 Kacper Michalski KŻ Nysa 14.09.2018, 10:28
29 OPP B POL 1249 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 14.09.2018, 10:30
30 OPP B POL 166 Zofia Prędki KŻ Nysa 14.09.2018, 10:32
31 OPP B POL 22 Julia Nosal KŻ Nysa 14.09.2018, 10:33
32 OPP B POL 1678 Michał Kaczmarek KŻ Nysa 14.09.2018, 10:35
33 OPP B POL 1191 Michał Szota KŻ Nysa 14.09.2018, 10:39
34 OPP B POL 1354 Anna Chrobak KŻ Nysa 14.09.2018, 10:40
35 OPP B POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 14.09.2018, 12:16
36 OPP B POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 15.09.2018, 00:37
37 OPP B POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 15.09.2018, 00:39
38 OPP B POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 15.09.2018, 06:23
39 OPP B POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 15.09.2018, 06:23
40 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 15.09.2018, 06:23
41 OPP B POL 812 Wiktoria Baron UKS Wiking Zarzecze 15.09.2018, 08:10
42 OPP B POL 888 Martyna Szpak UKS Wiking Zarzecze 15.09.2018, 08:10
43 OPP B POL 830 Wiktoria Urbańska UKS Wiking Zarzecze 15.09.2018, 08:10
44 OPP B POL 1899 Julia Szklarska UKS Wiking Zarzecze 15.09.2018, 08:10
45 OPP B POL 1624 Wiktoria Sajdak SYC Zefir Drakkar Poraj 15.09.2018, 17:37
46 OPP B POL 1606 Alicja Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 15.09.2018, 17:37
47 OPP B POL 16061 Tomasz Sobota SYC Zefir Drakkar Poraj 15.09.2018, 17:38
48 OPP B POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 15.09.2018, 19:19
49 OPP B POL 1150 Maja Wójcik WKŻ Wolsztyn 15.09.2018, 19:22
50 OPP B POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty 15.09.2018, 22:23
51 OPP B POL 1756 Konrad Ciernia KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 22:43
52 OPP B POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 15.09.2018, 22:48
53 OPP B POL 1004 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 22:51
54 OPP B POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 22:58
55 OPP B POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
56 OPP B POL 1902 Igor Bogusz KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
57 OPP B POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
58 OPP B POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
59 OPP B POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
60 OPP B POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
61 OPP B POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
62 OPP B POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
63 OPP B POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 23:07
64 OPP B POL 1267 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 23:18
65 OPP B POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 23:30
66 OPP B POL 1127 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 23:38
67 OPP B POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 15.09.2018, 23:45
68 OPP B POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 23:51
69 OPP B POL 2066 Maciej Obarsaki KŻ Horn Kraków 15.09.2018, 23:56
70 OPP B POL 1387 Piotr Malitowski LOK Garland Gliwice 16.09.2018, 18:51
71 OPP B POL 1417 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 16.09.2018, 18:51
72 OPP B POL 244 Michał Trzpis LOK Garland Gliwice 16.09.2018, 18:51
73 OPP B POL 10771 Michał Johan LOK Garland Gliwice 16.09.2018, 18:51
74 OPP B POL 2051 Miłosz Rubinkowski LOK Garland Gliwice 16.09.2018, 18:51
75 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg 17.09.2018, 06:36
76 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg 17.09.2018, 06:36
77 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda Opti CWM Gdynia 17.09.2018, 12:43
78 OPP B POL 2036 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
79 OPP B POL 1749 Marcel Cichosz UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
80 OPP B POL 1603 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
81 OPP B POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
82 OPP B POL 984 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
83 OPP B POL 1700 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
84 OPP B POL 1655 Maciej Cioczek UKS Żegluj Lublin 17.09.2018, 13:24
85 OPP B POL 2062 Jakub Trojnar KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:23
86 OPP B POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:24
87 OPP B POL 1329 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:25
88 OPP B POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:26
89 OPP B POL 1011 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:27
90 OPP B POL 110 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:27
91 OPP B POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 17.09.2018, 21:28
92 OPP B POL 1 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:31
93 OPP B POL 7 Janek Psiuk TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:32
94 OPP B POL 17 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:34
95 OPP B POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:35
96 OPP B POL 174 Marta Orlińska TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:36
97 OPP B POL 222 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:37
98 OPP B POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:38
99 OPP B POL 1023 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:39
100 OPP B POL 603 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:40
101 OPP B POL 1784 Jasiek Pifczyk TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:42
102 OPP B POL 1852 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:42
103 OPP B POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:43
104 OPP B POL 1244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 17.09.2018, 21:46
105 OPP B POL 1530 Kuba Matysik YKP Kraków 17.09.2018, 21:49
106 OPP B POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 17.09.2018, 21:50
107 OPP B POL 995 Szymon Grochowski YKP Kraków 17.09.2018, 21:51
108 OPP B POL 3 Amelia Szpulak YKP Kraków 17.09.2018, 21:52
109 OPP B POL 1407 Julia Bochenek YKP Kraków 17.09.2018, 21:52
110 OPP B POL 6 Magda Winiarska YKP Kraków 17.09.2018, 21:52
111 OPP B POL 407 Natalia Kucharska YKP Kraków 17.09.2018, 21:53
112 OPP B POL Ivo Pietruszka YKP Kraków 17.09.2018, 21:53
113 OPP B SVK 919 Kristína Kaňuková Yacht & Golf Club 17.09.2018, 21:56
114 OPP B POL 1391 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 21:58
115 OPP B POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 22:00
116 OPP B POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 22:01
117 OPP B POL 1677 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 22:02
118 OPP B POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 17.09.2018, 22:13
119 OPP B SVK 38 Sofia Valentinyova Yacht Club Limar 18.09.2018, 09:42
120 OPP B POL 879 Kacper Kostarz UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:50
121 OPP B POL 1782 Aleksandra Wojtowicz UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:51
122 OPP B POL 1907 Anna Michalkiewicz UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:52
123 OPP B POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:53
124 OPP B POL 1415 Mikołaj Musioł UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:53
125 OPP B POL 465 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:58
126 OPP B POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:58
127 OPP B POL 1416 Adam Meller UKS Silesia Opty 18.09.2018, 11:59
128 OPP B POL 1998 Mateusz Chrobak KŻ Nysa 20.09.2018, 16:53
129 OPP B POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 20.09.2018, 19:12
130 OPP B POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 20.09.2018, 19:27
131 OPP B POL 550 Tymon Rau Yacht Club Bergline 20.09.2018, 19:29
132 OPP B POL 500 Barbara Serafin Yacht Club Bergline 20.09.2018, 19:30
133 OPP B POL 1110 Hanna Jastrząb UKS Wiking Zarzecze 20.09.2018, 19:58
134 OPP B POL 1812 Wiktoria Budzik UKS Wiking Zarzecze 20.09.2018, 20:00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.