21 - 23 wrz 2018

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej

Znamirowice, Polska
Wyniki
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 POL POL 205334 Wiktor Polaczek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
2 Laser 4.7 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 17:10
3 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 11.09.2018, 19:34
4 Laser 4.7 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk 12.09.2018, 08:19
5 Laser 4.7 POL POL 203046 NINA Łypaczewska KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 22:20
6 Laser 4.7 POL POL 18070 Hugo Skupnik TS "Kuźnia" Rybnik 13.09.2018, 17:00
7 Laser 4.7 POL POL 173836 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:24
8 Laser 4.7 POL POL 171258 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:44
9 Laser 4.7 POL POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 14.09.2018, 19:21
10 Laser 4.7 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 14.09.2018, 20:51
11 Laser 4.7 POL POL 20110 Karolina Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 14.09.2018, 21:24
12 Laser 4.7 POL POL 214348 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 14.09.2018, 21:53
13 Laser 4.7 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 14.09.2018, 23:05
14 Laser 4.7 POL POL 211879 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15.09.2018, 17:24
15 Laser 4.7 POL POL 162915 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15.09.2018, 17:35
16 Laser 4.7 POL POL 191839 Kamil Lenczowski Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 19:16
17 Laser 4.7 POL POL 201940 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 19:23
18 Laser 4.7 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 15.09.2018, 20:13
19 Laser 4.7 POL POL 215172 Kamila Wietki YKP Kraków 15.09.2018, 20:21
20 Laser 4.7 POL POL 192682 Maciej Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 15.09.2018, 21:36
21 Laser 4.7 POL POL 197815 Piotr Hofman KW Garland LOK Gliwice 17.09.2018, 15:00
22 Laser 4.7 POL POL 205180 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 19.09.2018, 12:24
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Laser Radial POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 04.09.2018, 11:01
2 Laser Radial POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
3 Laser Radial POL POL 195786 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
4 Laser Radial POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 12.09.2018, 17:40
5 Laser Radial POL POL 201940 Wiktor Kreft Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 19:27
6 Laser Radial POL POL 174566 Mateusz Słowik Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 19:31
7 Laser Radial POL POL 201561 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 19:35
8 Laser Radial POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW Garland LOK Gliwice 17.09.2018, 22:05
9 Laser Radial POL POL 162915 Jakub Macoch SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 21.09.2018, 10:41
10 Laser Radial POL POL 1 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 21.09.2018, 10:43
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 OPP A POL POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
2 OPP A POL POL 2080 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:26
3 OPP A POL POL 2058 Piotr Grabski SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15.09.2018, 17:36
4 OPP A SVK SVK 27 Matej Štefaničiak YC Limar 18.09.2018, 09:08
5 OPP A POL POL 1723 Julia Walus UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:48
6 OPP A POL POL 1713 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:49
# Klasa Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 OPP B POL POL 1062 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
2 OPP B POL POL 1234 Igor Wierzbowski KS "Omega" Kraków 04.09.2018, 11:09
3 OPP B POL POL 1233 Miłosz Orszulak YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 11:09
4 OPP B POL POL 1188 Franek Ostrowski KS "Omega" Kraków 04.09.2018, 12:21
5 OPP B POL POL 234 Antoni Hulin YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.09.2018, 12:21
6 OPP B POL POL 1231 Igor Michalczyk KS "Omega" Kraków 04.09.2018, 12:25
7 OPP B POL POL 1682 Mikołaj Farana UKŻ MORiS PSZCZYNA 05.09.2018, 15:44
8 OPP B POL POL 1685 Henryk Farana UKŻ MORiS PSZCZYNA 05.09.2018, 15:44
9 OPP B POL POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
10 OPP B POL POL 1974 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
11 OPP B POL POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
12 OPP B POL POL 1971 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 08.09.2018, 22:20
13 OPP B SVK SVK 2207 Michal Rolik Slavia DK 10.09.2018, 17:54
14 OPP B POL POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 12.09.2018, 08:14
15 OPP B POL POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 12.09.2018, 08:14
16 OPP B POL POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 12.09.2018, 08:14
17 OPP B POL POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 12.09.2018, 08:14
18 OPP B POL POL 964 Maciej Malitowski KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
19 OPP B POL POL 120 Kacper Stęplowski KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
20 OPP B POL POL 1077 Jan Styś KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
21 OPP B POL POL 1241 Konstantyn Podwojski KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
22 OPP B POL POL 1408 Michał Godlewski KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
23 OPP B POL POL 1532 Wojciech Styś KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
24 OPP B POL POL 1965 Karol Rusin KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
25 OPP B POL POL 1964 Oliwier Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
26 OPP B POL POL 2052 Magdalena Otto KW Garland LOK Gliwice 12.09.2018, 20:53
27 OPP B POL POL 1716 Bartłomiej Heksel KW LOK "Garland" Gliwice 13.09.2018, 15:04
28 OPP B POL POL 1420 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:28
29 OPP B POL POL 1249 Patrycja Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:30
30 OPP B POL POL 166 Zofia Prędki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:32
31 OPP B POL POL 22 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:33
32 OPP B POL POL 1678 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:35
33 OPP B POL POL 1191 Michał Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:39
34 OPP B POL POL 1354 Anna Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 14.09.2018, 10:40
35 OPP B POL POL 2010 Jakub Gil TKŻ Toruń 14.09.2018, 12:16
36 OPP B POL POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 15.09.2018, 00:37
37 OPP B POL POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 15.09.2018, 00:39
38 OPP B POL POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 15.09.2018, 06:23
39 OPP B POL POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 15.09.2018, 06:23
40 OPP B POL POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 15.09.2018, 06:23
41 OPP B POL POL 812 Wiktoria Baron UKS WIKING Zarzecze 15.09.2018, 08:10
42 OPP B POL POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 15.09.2018, 08:10
43 OPP B POL POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 15.09.2018, 08:10
44 OPP B POL POL 1899 Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze 15.09.2018, 08:10
45 OPP B POL POL 1624 Wiktoria Sajdak SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15.09.2018, 17:37
46 OPP B POL POL 1606 Alicja Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15.09.2018, 17:37
47 OPP B POL POL 16061 Tomasz Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 15.09.2018, 17:38
48 OPP B POL POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 15.09.2018, 19:19
49 OPP B POL POL 1150 Maja Wójcik WKŻ Wolsztyn 15.09.2018, 19:22
50 OPP B POL POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty Chełm Śląski 15.09.2018, 22:23
51 OPP B POL POL 1756 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 22:43
52 OPP B POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 15.09.2018, 22:48
53 OPP B POL POL 1004 Adam Fengler Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 22:51
54 OPP B POL POL 1912 Jakub Kuraś Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 22:58
55 OPP B POL POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
56 OPP B POL POL 1902 Igor Bogusz KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
57 OPP B POL POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
58 OPP B POL POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
59 OPP B POL POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
60 OPP B POL POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
61 OPP B POL POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
62 OPP B POL POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 15.09.2018, 23:02
63 OPP B POL POL 1709 Hanna Kusztejko Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 23:07
64 OPP B POL POL 1267 Piotr Kuźniarski Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 23:18
65 OPP B POL POL 1914 Antonina Liro Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 23:30
66 OPP B POL POL 1127 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 23:38
67 OPP B POL POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 15.09.2018, 23:45
68 OPP B POL POL 980 Igor Mazurkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 23:51
69 OPP B POL POL 2066 Maciej Obarsaki Klub Żeglarski Horn Kraków 15.09.2018, 23:56
70 OPP B POL POL 1387 Piotr Malitowski KW Garland LOK Gliwice 16.09.2018, 18:51
71 OPP B POL POL 1417 Maciej Kowalski KW Garland LOK Gliwice 16.09.2018, 18:51
72 OPP B POL POL 244 Michał Trzpis KW Garland LOK Gliwice 16.09.2018, 18:51
73 OPP B POL POL 10771 Michał Johan KW Garland LOK Gliwice 16.09.2018, 18:51
74 OPP B POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 16.09.2018, 18:51
75 OPP B POL POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 17.09.2018, 06:36
76 OPP B POL POL 1760 Max Niziałkowski UKS BRYG Wrocław 17.09.2018, 06:36
77 OPP B POL POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 17.09.2018, 12:43
78 OPP B POL POL 2036 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
79 OPP B POL POL 1749 Marcel Cichosz UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
80 OPP B POL POL 1603 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
81 OPP B POL POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
82 OPP B POL POL 984 Mikołaj Cieślak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
83 OPP B POL POL 1700 Dante Luciani UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
84 OPP B POL POL 1655 Maciej Cioczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17.09.2018, 13:24
85 OPP B POL POL 2062 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:23
86 OPP B POL POL 2065 Aleksander Szczepara Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:24
87 OPP B POL POL 1329 Hubert Staroń Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:25
88 OPP B POL POL 1997 Jolanta Siwek Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:26
89 OPP B POL POL 1011 Kajetan Poziemski Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:27
90 OPP B POL POL 110 Jan Pacheco Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:27
91 OPP B POL POL 2069 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 17.09.2018, 21:28
92 OPP B POL POL 1 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:31
93 OPP B POL POL 7 Janek Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:32
94 OPP B POL POL 17 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:34
95 OPP B POL POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:35
96 OPP B POL POL 174 Marta Orlińska TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:36
97 OPP B POL POL 222 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:37
98 OPP B POL POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:38
99 OPP B POL POL 1023 Jakub Oblonk TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:39
100 OPP B POL POL 603 Matylda Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:40
101 OPP B POL POL 1784 Jasiek Pifczyk TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:42
102 OPP B POL POL 1852 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:42
103 OPP B POL POL 2090 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:43
104 OPP B POL POL 1244 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 17.09.2018, 21:46
105 OPP B POL POL 1530 Kuba Matysik YKP Kraków 17.09.2018, 21:49
106 OPP B POL POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 17.09.2018, 21:50
107 OPP B POL POL 995 Szymon Grochowski YKP Kraków 17.09.2018, 21:51
108 OPP B POL POL 3 Amelia Szpulak YKP Kraków 17.09.2018, 21:52
109 OPP B POL POL 1407 Julia Bochenek YKP Kraków 17.09.2018, 21:52
110 OPP B POL POL 6 Magda Winiarska YKP Kraków 17.09.2018, 21:52
111 OPP B POL POL 407 Natalia Kucharska YKP Kraków 17.09.2018, 21:53
112 OPP B POL POL - Ivo Pietruszka YKP Kraków 17.09.2018, 21:53
113 OPP B SVK SVK 919 Kristína Kaňuková Yacht & Golf Club 17.09.2018, 21:56
114 OPP B POL POL 1391 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 21:58
115 OPP B POL POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 22:00
116 OPP B POL POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 22:01
117 OPP B POL POL 1677 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 17.09.2018, 22:02
118 OPP B POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 17.09.2018, 22:13
119 OPP B SVK SVK 38 Sofia Valentinyova YC Limar 18.09.2018, 09:42
120 OPP B POL POL 879 Kacper Kostarz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:50
121 OPP B POL POL 1782 Aleksandra Wojtowicz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:51
122 OPP B POL POL 1907 Anna Michalkiewicz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:52
123 OPP B POL POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:53
124 OPP B POL POL 1415 Mikołaj Musioł UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:53
125 OPP B POL POL 465 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:58
126 OPP B POL POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:58
127 OPP B POL POL 1416 Adam Meller UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18.09.2018, 11:59
128 OPP B POL POL 1998 Mateusz Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 20.09.2018, 16:53
129 OPP B POL POL 4112 Jan Zamojski UKS "Żeglarz" Wrocław 20.09.2018, 19:12
130 OPP B POL POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 20.09.2018, 19:27
131 OPP B POL POL 550 Tymon Rau Yacht Club Bergline 20.09.2018, 19:29
132 OPP B POL POL 500 Barbara Serafin Yacht Club Bergline 20.09.2018, 19:30
133 OPP B POL POL 1110 Hanna Jastrząb UKS WIKING Zarzecze 20.09.2018, 19:58
134 OPP B POL POL 1812 Wiktoria Budzik UKS WIKING Zarzecze 20.09.2018, 20:00