15 - 16 sie 2020

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy

Jezioro Nyskie, Głębinów, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Kobiety
1 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 3* 2 2 1 1 2 8.00 1
2 POL POL 211879 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 5 1 6* 5 2 1 14.00
3 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 1 11* 5 3 5 6 20.00
4 POL POL 206282 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 7 3 11* 2 8 3 23.00 2
5 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 6 4 4 7 4 10* 25.00
6 POL POL 195031 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 2 5 8 12* 7 5 27.00
7 POL POL 192769 Rafał Małota KN Lider Kraków 11* 8 1 6 6 9 30.00
8 POL POL 203072 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 13 9 15* 10 3 4 39.00
9 POL POL 201018 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 8 7 9* 8 9 8 40.00
10 POL POL 129986 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 9 6 7 9 10 11* 41.00 3
11 POL POL 160733 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 4 13 12 4 15* 13 46.00
12 POL POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10 OCS* 3 14 13 7 47.00
13 POL POL 197728 Zofia Prędki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 12* 10 10 11 11 12 54.00 4
14 POL POL 213208 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty Chełm Śląski 14* 14 13 13 12 14 66.00 5
15 POL POL 210009 Igor Bogusz KN Lider Kraków 15* 12 14 15 14 15 70.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 190829 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 4 1 3 1 1 8* 10.00
2 BRA BRA - Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 3 5* 2 2 3 2 12.00
3 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 2 4 7* 5 2 1 14.00
4 POL POL 200522 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 5 3 1 4 8* 6 19.00
5 POL POL 195312 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 1 2 5 6 6 7* 20.00
6 POL POL 168750 Jan Lipowski KN Lider Kraków 6* 6 4 3 5 5 23.00
7 POL POL 211258 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 8* 7 8 7 4 4 30.00
8 POL POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 7 8* 6 8 7 3 31.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Kobiety
1 POL POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 6 2 9* 2 4 3 17.00
2 POL POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 10* 6 6 10 1 2 25.00
3 POL POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 1 12 13* 1 11 1 26.00 1
4 POL POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 9 9 2 6 3 11* 29.00 2
5 POL POL 2147 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 7 5 1 18 45* 8 39.00
6 SVK SVK 919 Kristina Kanukowa Yacht & Golf club 4 7 4 11 15* 13 39.00 3
7 POL POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 12 11 19* 5 2 10 40.00
8 POL POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 5 4 15 8 9 BFD* 41.00
9 POL POL 2090 Piotrek Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 2 22* 3 15 21 5 46.00
10 POL POL 1825 TYMOTEUSZ BREITKOPF UKS Silesia Opty Chełm Śląski 16 1 OCS* 3 7 22 49.00
11 POL POL 2058 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 8 13 14 7 26* 7 49.00
12 POL POL 2080 Patrycja Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 17* 14 5 4 13 14 50.00 4
13 POL POL 1964 Paweł Kornke KW LOK "Garland" Gliwice 15 29* 8 20 5 15 63.00
14 POL POL 4112 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 11 20 25* 25 6 4 66.00
15 POL POL 1852 Piotrek Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 3 25 10 37* 12 19 69.00
16 POL POL 226 Michał Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 22 15 28* 9 8 16 70.00
17 SVK SVK 2058 Michal Rolik Slavia DK 30* 8 22 17 16 12 75.00
18 POL POL 1104 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 21 16 26* 22 19 6 84.00
19 POL POL 208 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 20 17 7 13 33* 33 90.00
20 POL POL 1678 Mateusz Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 18 10 20 21 32* 24 93.00
21 POL POL 1853 Anastasiia Semenchenko UKS Żeglarz Wrocław 25 3 12 31 24 BFD* 95.00 5
22 POL POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 27 23 17 30* 10 20 97.00 6
23 POL POL 2227 Maksymilian Kleszcz Yacht Club Bergline 33 19 11 14 29 BFD* 106.00
24 POL POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 19 18 16 24 39* 32 109.00
25 POL POL 1532 Mateusz Kajanek KW LOK "Garland" Gliwice 29 32* 21 19 18 23 110.00
26 POL POL 202 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 26 21 34* 23 25 18 113.00
27 POL POL 982 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA 13 36 18 12 35 BFD* 114.00 7
28 POL POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 24 27 23 39* 17 25 116.00 8
29 POL POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 31 24 36* 16 20 27 118.00
30 POL POL 1593 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 23 39* 24 26 28 17 118.00
31 POL POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 14 35* 27 28 23 30 122.00
32 POL POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 36 38 42 45* 14 9 139.00
33 POL POL 1125 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 40* 31 35 27 30 26 149.00
34 POL POL 2225 Tymon Rau Yacht Club Bergline 37* 34 32 35 31 21 153.00
35 POL POL 1624 Anna Chrobak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 32 40 29 41* 22 31 154.00 9
36 POL POL 2507 Lena Rau Yacht Club Bergline 34 28 37* 34 34 29 159.00 10
37 POL POL 1682 Mikołaj Farana UKŻ MORiS PSZCZYNA 35 26 41* 38 36 35 170.00
38 POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 38 30 31 32 40 BFD* 171.00
39 POL POL 1558 Kacper Niewiadomski KW LOK "Garland" Gliwice 48* 41 30 29 38 34 172.00
40 POL POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 39 43 33 44* 27 38 180.00
41 POL POL 1241 Michał Johan KW LOK "Garland" Gliwice 28 33 39 36 DNS* DNS 188.00
42 POL POL 214 Kacper Zagórowski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 45* 37 38 33 44 42 194.00
43 POL POL 1249 Alessandro Di Bugno KLUB ŻEGLARSKI NYSA 41 42 43* 42 37 36 198.00
44 POL POL 493 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław 42 44 48 49* 43 28 205.00 11
45 POL POL 1907 ANTONI SYREK UKS Silesia Opty Chełm Śląski 47* 45 40 40 42 40 207.00
46 POL POL 1693 Henryk Farana UKŻ MORiS PSZCZYNA 44 47* 44 43 41 37 209.00
47 POL POL 95 Julian Tomczak Yacht Club Bergline 43 48* 47 46 48 39 223.00
48 POL POL 1982 Wincenty Sanecki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 46 46 45 47* 46 41 224.00
49 POL POL 1998 Antoni Salachna KLUB ŻEGLARSKI NYSA 49* 49 46 48 47 43 233.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 6 wyścigach