Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
15 - 16 sierpnia 2020
Jezioro Nyskie, Głębinów, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Martyna Szpak
2008
UKS Wiking Zarzecze
20.07.2020, 22:56
2
Wiktoria Urbańska
2008
UKS Wiking Zarzecze
20.07.2020, 22:56
3
Kacper Michalski
2008
KŻ Nysa
21.07.2020, 12:40
4
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
25.07.2020, 20:43
5
Anna Chrobak
2011
KŻ Nysa
30.07.2020, 21:51
6
Mateusz Chrobak
2008
KŻ Nysa
30.07.2020, 21:54
7
Julia Nosal
2006
KŻ Nysa
30.07.2020, 21:57
8
Michał Kaczmarek
2007
KŻ Nysa
30.07.2020, 22:08
9
Patrycja Jałoszyńska
2010
KŻ Nysa
31.07.2020, 07:57
10
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
06.08.2020, 00:28
11
Dawid Pachuta
2009
KN Lider Kraków
06.08.2020, 00:28
12
Jerzy Toliński
2009
KN Lider Kraków
06.08.2020, 00:28
13
Kacper Stęplowski
2009
LOK Garland Gliwice
07.08.2020, 09:20
14
Kacper Niewiadomski
2007
LOK Garland Gliwice
07.08.2020, 09:20
15
Miłosz Rubinkowski
2009
LOK Garland Gliwice
07.08.2020, 09:20
16
Paweł Kornke
2008
LOK Garland Gliwice
07.08.2020, 09:20
17
Michał Johan
2009
LOK Garland Gliwice
07.08.2020, 09:20
18
Mateusz Kajanek
2008
LOK Garland Gliwice
07.08.2020, 09:20
19
Julia Kaczmarska
2008
Yacht Club Bergline
08.08.2020, 09:44
20
Lena Rau
2007
Yacht Club Bergline
08.08.2020, 09:53
21
Tymon Rau
2009
Yacht Club Bergline
08.08.2020, 09:55
22
Julian Tomczak
2008
Yacht Club Bergline
08.08.2020, 10:57
23
Maja Kowalska
2010
UKS Żeglarz Wrocław
08.08.2020, 22:58
24
Kajetan Tokarski
2010
UKS Żeglarz Wrocław
08.08.2020, 22:58
25
Wojciech Bortkiewicz
2010
UKS Żeglarz Wrocław
08.08.2020, 22:58
26
Filip Dudziński
2010
UKS Żeglarz Wrocław
08.08.2020, 22:58
27
Anastasiia Semenchenko
2010
UKS Żeglarz Wrocław
08.08.2020, 22:58
28
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
09.08.2020, 15:15
29
Michał Szota
2010
KŻ Nysa
10.08.2020, 12:23
30
Maksymilian Kleszcz
2008
Yacht Club Bergline
10.08.2020, 15:18
31
Wincenty Sanecki
2010
KŻ Nysa
10.08.2020, 16:11
32
Alessandro Di Bugno
2010
KŻ Nysa
10.08.2020, 16:14
33
TYMOTEUSZ BREITKOPF
2020
UKS Silesia Opty
10.08.2020, 17:28
34
ANTONI SYREK
2008
UKS Silesia Opty
10.08.2020, 17:29
35
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
10.08.2020, 18:35
36
Kristina Kanukowa
2009
Yacht & Golf club
11.08.2020, 09:23
37
Kacper Zagórowski
2010
KŻ Nysa
11.08.2020, 09:28
38
Wojtek Wójcik
2008
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
39
Karol Gaj
2007
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
40
Piotrek Grendziak
2008
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
41
Aleksander Łukanowski
2007
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
42
Piotrek Harnasz
2009
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
43
Gustaw Kowalski
2009
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
44
Grzegorz Górecki
2010
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
45
Wojciech Kluczniok
2011
TS Kuźnia Rybnik
11.08.2020, 20:05
46
Mikołaj Farana
2009
UKŻ Moris Pszczyna
11.08.2020, 20:45
47
Henryk Farana
2012
UKŻ Moris Pszczyna
11.08.2020, 20:45
48
Michal Rolik
2008
Slavia DK
14.08.2020, 18:44
49
Michał Trzpis
2008
LOK Garland Gliwice
14.08.2020, 23:11
50
Julia Włodarska
2006
LOK Garland Gliwice
14.08.2020, 23:11
51
Antoni Salachna
2010
KŻ Nysa
15.08.2020, 09:42