15 - 16 sie 2020

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy

Jezioro Nyskie, Głębinów, Polska
Zgłoszenia Wyślij zgłoszenie
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 129986 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.07.2020, 20:28
2 POL POL 1606 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.07.2020, 20:43
3 POL POL 171258 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:59
4 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 22:02
5 POL POL 180338 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
6 POL POL 180338 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
7 POL POL 210009 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
8 POL POL 197815 Piotr Hofman 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
9 POL POL 8 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
10 POL POL 195031 Mateusz Śledzik 2005 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
11 POL POL 160733 Maciej Kowalski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
12 POL POL 206282 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 1 Natalia Krysta 2004 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
2 POL POL 211258 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.07.2020, 20:31
3 POL POL 199296 krystian nawrat 1961 KW Garland LOK Gliwice 26.07.2020, 14:22
4 POL POL 199296 Krystian Nawrat 1961 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
5 POL POL 190829 Tomasz Procek 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
6 POL POL 200522 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 07.08.2020, 10:11
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL POL 888 Martyna Szpak 2008 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
2 POL POL POL 830 Wiktoria Urbańska 2008 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
3 POL POL POL 1899 Julia Szklarska 2010 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
4 POL POL 2147 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.07.2020, 12:40
5 POL POL 1624 Anna Chrobak 2011 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:51
6 POL POL 1678 Mateusz Chrobak 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:54
7 POL POL 982 Julia Nosal 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:57
8 POL POL 2058 Michał Kaczmarek 2007 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 22:08
9 POL POL 2080 Patrycja Jałoszyńska 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 31.07.2020, 07:57
10 POL POL 1125 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
11 POL POL 1193 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
12 POL POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
13 POL POL 1468 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
14 POL POL 1662 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
15 POL POL 1241 Michał Johan 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
16 POL POL 1532 Mateusz Kajanek 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
17 POL POL 1964 Paweł Kornke 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
18 POL POL 2051 Miłosz Rubinkowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
19 POL POL 1558 Kacper Niewiadomski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
20 POL POL 120 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20