Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy

15 - 16 sie 2020

Jezioro Nyskie, Głębinów, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.07.2020, 20:28
2 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:59
3 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 22:02
4 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
5 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
6 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
7 Mateusz Śledzik 2005 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
8 Maciej Kowalski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
9 Piotr Hofman 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
10 Nina Łypaczewska 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
11 Zofia Prędki 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 09.08.2020, 17:39
12 Kornelia Klimas 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10.08.2020, 17:25
13 Szymon Pytlowany 2006 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10.08.2020, 17:27
14 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 12.08.2020, 14:11
15 Piotr Grabski 2005 Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 13.08.2020, 21:36
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Natalia Krysta 2004 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
2 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.07.2020, 20:31
3 Krystian Nawrat 1961 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
4 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
5 Tomasz Procek 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
6 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław 07.08.2020, 10:11
7 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 09.08.2020, 00:58
8 Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków 12.08.2020, 12:09
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Martyna Szpak 2008 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
2 Wiktoria Urbańska 2008 UKS WIKING Zarzecze 20.07.2020, 22:56
3 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.07.2020, 12:40
4 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.07.2020, 20:43
5 Anna Chrobak 2011 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:51
6 Mateusz Chrobak 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:54
7 Julia Nosal 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 21:57
8 Michał Kaczmarek 2007 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30.07.2020, 22:08
9 Patrycja Jałoszyńska 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 31.07.2020, 07:57
10 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
11 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
12 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 06.08.2020, 00:28
13 Mateusz Kajanek 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
14 Michał Johan 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
15 Paweł Kornke 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
16 Miłosz Rubinkowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
17 Kacper Niewiadomski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
18 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 07.08.2020, 09:20
19 Julia Kaczmarska 2008 Yacht Club Bergline 08.08.2020, 09:44
20 Lena Rau 2007 Yacht Club Bergline 08.08.2020, 09:53
21 Tymon Rau 2009 Yacht Club Bergline 08.08.2020, 09:55
22 Julian Tomczak 2008 Yacht Club Bergline 08.08.2020, 10:57
23 Maja Kowalska 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.08.2020, 22:58
24 Kajetan Tokarski 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.08.2020, 22:58
25 Wojciech Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.08.2020, 22:58
26 Filip Dudziński 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.08.2020, 22:58
27 Anastasiia Semenchenko 2010 UKS Żeglarz Wrocław 08.08.2020, 22:58
28 Mateusz Tokarski 2008 UKS Żeglarz Wrocław 09.08.2020, 15:15
29 Michał Szota 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 10.08.2020, 12:23
30 Maksymilian Kleszcz 2008 Yacht Club Bergline 10.08.2020, 15:18
31 Wincenty Sanecki 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 10.08.2020, 16:11
32 Alessandro Di Bugno 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 10.08.2020, 16:14
33 TYMOTEUSZ BREITKOPF 2020 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10.08.2020, 17:28
34 ANTONI SYREK 2008 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10.08.2020, 17:29
35 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 10.08.2020, 18:35
36 Kristina Kanukowa 2009 Yacht & Golf club 11.08.2020, 09:23
37 Kacper Zagórowski 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 11.08.2020, 09:28
38 Wojtek Wójcik 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
39 Karol Gaj 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
40 Piotrek Grendziak 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
41 Aleksander Łukanowski 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
42 Piotrek Harnasz 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
43 Gustaw Kowalski 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
44 Grzegorz Górecki 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
45 Wojciech Kluczniok 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 11.08.2020, 20:05
46 Mikołaj Farana 2009 UKŻ MORiS PSZCZYNA 11.08.2020, 20:45
47 Henryk Farana 2012 UKŻ MORiS PSZCZYNA 11.08.2020, 20:45
48 Michal Rolik 2008 Slavia DK 14.08.2020, 18:44
49 Michał Trzpis 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 14.08.2020, 23:11
50 Julia Włodarska 2006 KW LOK "Garland" Gliwice 14.08.2020, 23:11
51 Antoni Salachna 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15.08.2020, 09:42
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.